Erkek Gömlek Desenleri

Erkek Gömlek Desenleri

Bay gömlekleri, Günlük yaşantılarında ve spor pantolon üstüne kullanılan,yıllar önce bile çok fazla tercih edilen gündelik kıyafetlerimizdir.

Bu kıyafetler gündelik olmasının dışında çok daha farklı alanlarda da tercih edilmektedir, örnek olarak takım elbiselerin altlarında kullanılabilir, normal bir günde de giyilebileceği gibi, özel günlerde de çok fazla tercih edilmektedir.

Uzun yıllardan bu yana vintage giyim tarzı bu şekilde olmuştur, gömlekler erkekler tarafından çok fazla tutulmakta ve çok daha fazla tercih edilmektedir.

Gömlek desenleri erkekler tarafından giyim zamanına göre degişmektedir, bazı erkekler giyiminden taviz vermez ve hep aynı tarz giyinir, gömlek desenleri, Çizgili gömlek, ekose gömlek, düz gömlek, yamalı gömlek,armalı gömlek, vb. olarak degişmektedir.

Bay gömleklerinde birbirinden farklı modelleri ve birbirinden farklı çeşitleri mevcuttur, çeşit fazlalığı seçim konusunu azda olsa zorlasa da, gömlekler herkesin zevkine göre oluşturulduğundan, hemen hemen herkes kendi tarzına uyan gömleği rahatlıkla seçebiliyor.

 

Takımelbise gömlek Uyumu

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.