Erkek Gömleği Toptan Satış İstanbul

Yaz Giyim Erkek

Giyim ürünlerinin kullanılacağı mekanlara, kullanıcının cinsiyetine göre birtakım gruplamalara ayrıldığını biliyoruz. Bu gruplamalardan biri de mevsim koşulları. Mevsimlerin değişimi biz kullanıcıları dolabımızda var olan ürünlerde kısmi değişiklik yapmaya iter. Bu yazımızda yaz mevsiminde kullanılacak olan giysilerde aranacak olana genel niteliklerden, Yaz Giyim Erkek ürünlerinin öneklerinden ve trend olan renk ve modellerden bahsedeceğiz.

Bir başka yaz ürünleri ile alakalı olan yazımızda bahsettiğimiz gibi yazlık bir ürün almamız durumunda ilk dikkat edeceğimiz nokta kumaşının nitelikleri olmalıdır. Sıkı ve hava almayan kumaşlardan ziyade ince, mümkünse pamuk ağırlıklı olan hava geçirip kullanıcısını yakmayan kumaşlar tercih etmekte fayda var. Renk olarak ise ışığı yansıtması sebebiyle beyaz ve yakını olan açık renklere yönelmek giyim ürünlerinde kullanıcısına daha net bir konfor sağlayacaktır. Bu sezon Yaz Giyim Erkek ürünlerinde bilinenden biraz farklı siyah takım elbiseleri görmekteyiz. Salaş bol tişörtlerle olan versiyonları bahar ve yaz kombinlerinin her yere uyum sağlayabilen tarz parçalarından biri. Bununla birlikte standarttan bir düğme farklı 4 düğmeli ceketler de ince forma sahip beyler için şık bir seçenek. Takım elbiseler de bu sezon çok renkli hafif geniş kalıptaki takım elbiseleri görmek mümkün. Aslında 2021 Yaz Giyim Erkek ürünlerinin ana temasının ‘İyimserlik-Özgürlük-Rahatlık’ üçlüsünde toplandığını söyleyebiliriz. Optimizm temeline oturtulan 2021 yaz sezonunda renk olarak optimizmin sembolik rengi pembe erkek giyim ürünlerinde hatta takım elbiselerde de sezonun bir parçası olarak ortay çıkıyor.

Sezonu bir başka ilgi çekici ürünü ise erkekleri çanta derdinden kurtaran akıllı ceplerden oluşan ‘Çok Cepli Ceketler’. Son detay olarak da Jim Morrison, Freddy Mercury gibi ikonlarla birlikte andığımız deri pantolonların tekrar gündeme girmesidir. Sezon içinde farklılığıyla göze çarpan başlıkları andık bunların yanında 2021 ilkbahar yaz sezonunda sıklıkla görüp yöneleceğimiz diğer ürünlerden bahsedelim. Pantolon olarak şayet kotlardan bahsediyorsak yüksek bel jeanler ve keten pantolonları anmalıyız. Bunların haricinde bu sezonda kumaş pantolonlarda bol kalıplı hatta salaş sayılabilecek örnekler de sezonun parçalarını oluşturuyor. Polo yaka tişörtler ve bisiklet yaka trikolar da bu pantolonlarla anacağımız bir diğer örneklerdendir.  Andığımız ve anabileceğimiz bütün ürünleri tek bir adreste bulmak mümkün olmasa da bunları ve bunların dışında birçok tarza hitap edebilecek birçok ürünü rahatlıkla edinebileceğimiz bir firmadan bahsetmek istiyorum.  PİERRE CASSİ 50 yılı aşkın bir süredir hazır erkek giyim üzerine sürekli artan ürün portföyüyle müşterilerine hizmet vermekte. Yurt içi ve yurt dışından çeşitli yaş, fiziksel özellik ve tarz sahibi beylere Yaz Giyim Erkek ürünleri konusunda yardımcı olmakta. Güvenilir alışveriş noktası arayan tarzına önem veren beylere tavsiyemizdir.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.