Erkek giyim kış modası

Erkek giyim kış modası

Klasik yarım Paltolar Pierre Cassi Koleksiyonunda

Erkek giyimin öncü kuruluşu, çalışan erkeklerin en büyük yardımcılarından Pierre Cassi, alışılmış ve dar kesim yarım palto modellerini bu mevsim modern çizgiyle buluşturdu.erkek giyim kış modası sizlerle.

Koyu ve Pastel Renklerin Şıklığı 2021 yılında ,Pierre Cassi

Pierre Cassi‘nin 2020-2021 Yarım Palto koleksiyonunda genellikle derin ve pastel renklerin tercih edildiği asimetrik alışılmış dizaynlar ve klasik kesim modeller önümüze çıkıyor.

 

Minimal ve Güçlü pierre cassi Gömlekler

Pierre Cassi, 2020-2021 Gömlek sezonunda güçlü ve minimal ancak çizgili spor desen spor gömlekler sunuyor. Mavi, Siyah, gri ve kahverengi kabil derin renklerin hakimiyetinin beraberinde Füme, koyu karamel, açık hardal, ve lila gibi aktif renklerle kışın kasvetini unutturmayı çalışıyor.

 

Şık ve Akla Yatkın Fiyatlı Ürünleriyle Pierre Cassi

Moda dünyasında büyük kumaş fabrika devleriyle Altınyıldız Classic Nano teknoloji, Can tesktil gibi yaptığı işbirlikleri ve akla yatkın fiyatlarıyla adından sık sık söz ettiren Pierre cassi , 2021 giyim sezonunda bir nice yarım palto alternatifi sunuyor.
Giyim mevsimi behemehâl ancak yarım palto almak istiyorsanız, spor, rahat, alışılmış, erkek trençkot ve trendi bir nice palto deneyebileceğiniz pierrecassi mağazalarına uğramayı boşlamayın.

Erkek giyimde kış modası sizce nasıl olmalı?

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.