Dar paça pantolon modelleri

Dar paça pantolon modelleri, genç erkekler tarafından tutulan bu ürün Pierre cassi dar kesim pantolon modelleri arasında yerini almakta.

Yeni erkek modasında çok farklı ürünler tasarlayan Pierre cassi erkek giyim (Mens Wear) dar paça pantolon modelleri oldukça güzel olmasının yanında erkekler tarafından kullanılışlı olması da size özel olması ayrı bir özelliğimiz olmaktadır. Dar paça pantolon modelleri geniş renk yelpazesi,  Koyu kahve, gri, taş rengi, krem, hardal, bej, lacivert, siyah, ve petrol renklerinden oluşmakta.

Bay pantolon modelleri özelliği; Düşük bel olması, dar paça özelliği, 16 cm ve 18 cm fermuar özelliği, çift arka cep olması, kaliteli malzeme kullanımı, pilesiz pantolon özelliği, kemer astarı ve ceplik en üst kaliteli  ürün kullanılmıştır.

Yeni sezon içerisinde son trend keten pantolon koleksiyonu olarak üretilmiştir, toptan pantolon alımlarında fiyatlarımızda indirim yapılmaktadır. Psf fiyatları En düşük 39 TL en fazla Yün Klimalı pantolon 89 TL fiyatlandırma yapılmıştı, 36 beden ile  62 bedene kadar rahatlıkla tüm erkeklere hitap etmekte Pierre cassi markası.

kremceket-kanvaspantolon

erkek-kareliceket-

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.