Dar kesim takım elbise modelleri

Dar kesim takım elbise modelleri ve gömlek modelleri için çok farklı seçimlerimiz bulunmaktadır, ayrıca nişan elbisesi olarak da genç erkekler tarafından çok tercih ediliyor. Genelde nişanlık takım elbise modelleri aynı renkte olduğu gibi farklı renk tercihlerinde seçilebilir. Erkek giyim’de sizler için her yeni model tarzında yayınlamaya çalıştık sizde bize farklı modeller için kılavuz oluyorsunuz.

Erkekler için nişan elbisesi olarak ister seniz öde akşam yemekleri ve davetlerde kullanmak amacıyla Dar kesim takım elbise modelleri rahatlıkla seçebilirsiniz. içindeki takım elbise modelleri de iki parça halinden oluşmaktadır, bu sene erkek moda renklerinden oluşan siyah, lacivert, füme, silver, dar kesim takım elbise koleksiyonu modelimiz vardır.

Bununla beraber düz gömlek modelleri arasında bir çok renk kombine edilmiştir,  gömlekler arasında siyah, beyaz, gri, sarı, krem, kahverengi,  kırmızı-siyah, gri-siyah, lacivert-beyaz, ince çizgili,  gibi erkek gömlek modeller bulunmakta. Pierre cassi markamız en yeni ve en uygun gömlek modelleri koleksiyonumuzda yer almaktadır.

Ayrıca online erkek giyim satış sitemizde online ve taksitli olarak ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

mevsimlik-pantolon erkek-kirmizi-gomlek erkekyenisezon-takimelbise a-gomlek

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.