Çocuk giyim ürünleri

Pierre cassi Çocuk giyim ürünleri hakkında sizlere bilgi vermek istedik yılların verdiği birikim ile çocuk giyim sektöründe çocuk gömlek, çocuk pantolon, çocuk takım elbise, çocuk ceketi üretmekteyiz.

Çocukların cildi hassas ve dış etkilere hemen tepki veren bir yapıya sahiptir. Bu nedenle çocuk giyim ürünleri çocukların hassas cilt yapıları göz önünde bulundurularak dizayn edilmeli ve üretilmelidir.

Çocuk cildine temas eden ürünler pamuklu olmalıdır, çoraptan çamaşırına kadar bütün kıyafetlerde bu özellik aranmalıdır. Çocuklar rahat kıyafetlerle olmadıklarında huysuzlanırlar ve bu onların oyun oynayabilme yetilerine dahi engel olur. Vücudu gelişmekte olan çocuk organik boyalar kullanılarak renklendirilmiş olmalıdır, aksi takdirde çocuğun cildine kimyasal değecektir ve bilindiği üzere kimyasal bedene ve cilde zararlı bir maddedir.

Çocuklara yaz aylarında uygun olan kıyafet genellikle şapka ve keten kıyafetlerdir. Kışın ise yünlü ve pamuksu kıyafetler bunun yerini alabilir.

Çocuk gömlek toptan, çocuk pantolon toptan, toptan çocuk gömlek, toptan çocuk takım elbise, toptan çocuk pantolon, siparişleriniz alınır.

 

cocuktakim-elbise-modelleri-gri erkekbebe-takimelbise cocukgomlek cocuktakim-elbiseler erkekbebetakimelbise cocuk-duzgomlek erkekcocuk-takimelbise-modelleri 2013cocuk-takimelbise 6-14-yas-cocuktakimelbise

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.