Mavi Erkek Gömlek Modelleri

Mavi Gömlek Erkek

Gömlek, giyim sektörünün kadın, erkek çocuk fark etmeksizin her boyutunda en çok talep gören en çok çeşitliliğe sahip ürün grubu şüphesiz. Bu ürün grubunun en çok talep edilen iki çeşidi bulunmakta şüphesiz. Kesimi ve kumaşı ne olursa olsun Siyah ve mavi gömlekler her cinsiyet ve yaş grubunun kurtarıcı parçasıdır. Her birimizin dolaplarında en az bir çeşidinin bulunduğu bu gömlekler renkleri itibariyle giyen kişiye istediği şıklığı ve ağırlığı vermektedir.

Mavi renginin insanlar üzerindeki cezbedici etkisi, yansıttığı sempatisi ve bıraktığı güven hissi ile gömlek sektöründe de kendine her tonlarıyla yer bulmuştur desek yanlış olmaz. Koyu maviler, lacivert mesel veya çivit veya gece mavisi insanlarda yatıştırıcı etki bırakırken deniz mavisinin düzen ve disiplini temsil ettiği söylenir. Bu ve benzeri püf noktalar tarzına düşkün olan ve giyimdeki incelikleri yakalayan bireyin küçük kilit noktalarıdır diyebiliriz.

Bir Gömleğin tek kilit noktası olmasa da önemli bir noktadır gömleğin rengi. Bir diğer önemli nokta ise gömleğin kalıbı diğer bir deyişle kesimidir. Kullanacak olan bireyin vücut yapısı ince uzun ise slim fit kesimlere yönelirken daha klasik arayanlar için klasik kesim gömlekler önerilebilir. Veya bu iki çeşitten bağımsız olan hakim yaka gömlekler de mavi ve tonlarıyla aranılan farklı ve şık olmayı kullanıcısına sunmaktadır.

Mavi Gömlek  Erkek Giyim/ Kombin Önerileri

 Bir Gömleğin tek püf noktasının rengi olmadığını da söylemeden geçemeyiz. Kullanacağımız yere göre var olan tarzımıza ve mevsim şartlarına göre göleğin kumaşı ve kesimi değişkenlik gösterir. Günlük kullanım söz konusu ise mavinin neredeyse her tonunu ve kumaşın her çeşidini hava koşullarına göre kot, keten veya başka kumaş türlerinden pantolonlar ile kombinlemek  mümkün. Kış havalarında ekose, kareli kumaşlarla yüksek bilek botlar ve çeşitli mavi tonlarındaki boru paça pantolonlar ile kullanmak mümkün.

Günlük şıklıktan öte resmi bir buluşma veya görüşme veya toplantı söz konusu ise bırakmak istediğiniz etki düzen ve disiplin ise deniz mavisi tonlarındaki bir gömlek ve biraz daha koyu tonlara ve uygun kumaş yapısına sahip takım elbiselerle kombinlenebilir.

Bu ve benzeri kombinler kullanacak olan beylerin bırakmak istedikleri güven disiplin veya düzen gibi etkileri hitap ettikleri grupta bırakmaları konusunda kullanıcısına yardımcı olacaktır şüphesiz.

 Mavi Erkek Gömlekler ve Fiyat Bilgisi

Aranılan kumaş türü ve kesimlerinin çok çeşitliliği ile bilinen gömlek ürününde aranan  geniş ürün profilini  müşterilerine sunan PİERRE CASSİ firması  üretici ve  toptan ürün satıcısı olarak var olduğu sektörde siz müşterilerine doğru ürün ve doğru fiyat bilgisiyle  hizmet vermektedir.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.