, , , , , ,

Franchise veren firma

Erkek Giyim Franchise veren firma
1965 senesinde ByOral markasıyla dar kesim erkek giyim pazarında çalışmaya başlayan ve bünyemizde WingsMen ve Pierre Cassi benzeri yep yeni markaları ekleyen firmamız Avrupa ve asyada 40’a yakın ülkesine ihracat yapmasıyla Ülkemiz’nin önde iştirak eden Türk malı üretim firmalarından biridir. İstanbul Osmanbey ve Laleli‘de yerleri bulunan markalarımız profesyonel İdari kadromuz, Ülkemiz ve Avrupa’ da 100’e yakın bayiliğimiz de deneyimli mağaza personelleriyle her geçtiğimiz gün hepten büyümektedir. Erkek dar kesim giyim konusunda bayilik verecek olup firmamıza yeni teşrifte bulunan bayiler de aile firmamızda yer alan mağazalar zincirinde siz de yer almak isterseniz bizlere iletişim kurun.

Pierre Cassi Bayilik

Önemli lokasyonları yer alan ve gün geçtikçe yükselen WingsMen & Pierre Cassi mağazalarımıza yenilerini ilave etmek talep ediyoruz. Siz de bizimle beraber gelişmek isterseniz darkesim erkekgiyim franchise verilecek birçok il de mağaza açabilirsiniz . Deneyimli kadrosuyla , Sektör konumunu gün geçtikçe geliştiren ve kalitesini de standartların üst kısmına bulundurarak göz doldurmaya süre gelen markamız dünya standartlarında üretim yapmaktadır .
Pierre Cassi Franchise Verme Şartları
% 100 Türk yapımı ve türk malı sermayeden imal edilen bütün hazırlıklı giyim ürünlerimiz kalitesi ve farkıyla uyarı çekiyor . Firmamız Pierre Cassi bayilik verecek olup , yurtiçi ve yurtdışı mağaza zincirini genişletme için, Pierre Cassi standartlarına uyumlu firmalara bayilik hakkı vermektedir. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen, müşterinin fikirlerine önem verici bir şirket olması sebebiyle Pierre Cassi yepyeni açılacak bayilerinde de bu standartları sürmeye devam edecektir.

Pierre cassi Erkek giyim üstünüzde bulunsun.

erkekgiyimbayilik-pierrecassi

giyim-bayilik-konsept

2013-takimelbise-modelleri2014hazirgiyimfit-takimelbise-modelleri-

erkek-kareliceket-

 

, , , ,

Toptan Erkek giyim çeşitleri

Toptan Erkek giyim çeşitleri

 

Şıklığın ve zarafetin kalite ile görüştüğü puan olmak üzere çalışmalarını yürütmekte durumda olan Pierre cassi firması kapsamında hep profesyonel ekibi ile birlikte güzel bir biçimde çalışmaların yürütülmesini sağlamakta durumda olan bir familya şirketinden ortaya gelmiş durumda olan kalifiye bir iş yürütülmektedir. İstanbul çapında birçok bölgede adam giyim amaçlı çalışmaların yürütülmekte meydana geldiği bir şirket durumda olan pierre cassi birlik kıyafet , gömlek, pantolon, ceket, mont, kaban benzeri birçok ürünün üreticisi meydana gelmesinin mühim bir konumu vardır. Dokuma piyasasında güzel bir pazara hitap etmekte durumda olan bu şirket ile alakalı namına ortaya konulan marka fiyatı ve kalite durumundan da çok alıcı bir konuma sahip olmasıyla bilinmektedir. Adam giyim ile ilgili hep en uyumlu şerait ile birlikte çalışmaların yürütülmekte meydana geldiği bir şirket meydana gelmesinin yanında en kalifiye ürünlerin çok uyumlu fiyatı ücretler ile birlikte alıcıya erişiyor meydana geldiği bilinmektedir.
Piyasanın çok kapsamlı bir konuma sahip meydana gelmesinin yanında istekleri en güzel biçimde karşılamakta durumda olan firmamız kişilerin beklentilerini hep en uyumlu şerait altında yürütmekte ve kişilerin beklentilerini güzel bir biçimde karşılamaktadır. Pierre cassi Türkiye‘nin her haklı bayilik hizmetleri veriyor olmasıyla bilinmektedir. Benzer sürede da okul ürünlerine de koltuk verilmekte durumda olan bir firmadır. Ekose stilinde da imalat yapmakta durumda olan şirket damatlık üretimlerini de yapmaktadır. Bir kadın gelinliği tek kez giyiyor ancak damatlık birçok bölgede birlik kıyafet namına da kullanılabiliyor.

 

2015 Toptan Erkek giyim çeşitleri Toptan Erkek giyim çeşitleri

,

Çocuk Takım elbise ve Çocuk gömlekleri

Çocuk Takım elbise ve Çocuk gömlekleri Pierre cassi etiketi altında sizlere zararlı etkenler olmadan ulaştırılmaktadır.

 

Çocuk gömlekleri aynı zamanda pamuklu ve keten organik kumaşlar kullanılarak üretilmekte.

Çocukların cildi hassas ve dış etkilere hemen tepki veren bir yapıya sahiptir. Bu nedenle çocuk giyim ürünleri çocukların hassas cilt yapıları göz önünde bulundurularak dizayn edilmeli ve üretilmelidir.

Çocuk cildine temas eden ürünler pamuklu olmalıdır, çoraptan çamaşırına kadar bütün kıyafetlerde bu özellik aranmalıdır. Çocuklar rahat kıyafetlerle olmadıklarında huysuzlanırlar ve bu onların oyun oynayabilme yetilerine dahi engel olur. Vücudu gelişmekte olan çocuk organik boyalar kullanılarak renklendirilmiş olmalıdır, aksi takdirde çocuğun cildine kimyasal değecektir ve bilindiği üzere kimyasal bedene ve cilde zararlı bir maddedir.

Çocuklara yaz aylarında uygun olan kıyafet genellikle şapka ve keten kıyafetlerdir. Kışın ise yünlü ve pamuksu kıyafetler bunun yerini alabilir.

cocuk-gomlekleri

 

, , , , , ,

Casual erkek giyim trendi

Casual erkek giyim trendi

Casual erkek giyim trendi hepimizin dişiliğimizi vurgularken daha rahat parçaları tercih ettiğimiz günümüzde yeni bir eğilim olarak erkek modasında karşımıza çıktı….

Casual erkek giyim trendi hepimizin erkekliğini vurgularken daha rahat parçaları tercih ettiğimiz günümüzde yeni bir giyim eğilimi olarak karşımıza çıktı.

Casual erkek giyim trendi çekici ve şık görünümün yıla damgasını vuran trendi olurken iş hayatından günlük yaşama kadar farklı parçalarla yaşanacaktır. Bay Casual style ilk bakışta modanın katı kurallarını yıkan bir stil olarak görülmekle birlikte sanırım hepimiz bu rahat giyim tarzını bekliyorduk. Modada yaz trendi gelmesiyle bizlere sunulan koleksiyonların en tutulan parçalarında kendini gösteren bu giyim eğiliminde kendine siyah-mattakimelbise tekceket-kadifepantolonparlimentceket-modellerikahvetakimelbiseincecizgilitakimelbise-incecizgilitakimelbise

Erkek Çocuk Takım elbise Çeşitleri

Erkek Çocuk Takım elbise Çeşitleri

Küçük oğlunuz büyüyor ve doğum günü geldi çattı. Oğlunuzun bu özel gününde çevrenizdeki tüm dostlarınızı ve oğlunuzun küçük sevimli arkadaşlarının da olduğu büyük bir parti hazırladınız.

Fakat oğlunuz için bu mutlu ana uygun olan kıyafet seçimini ve en önemlisi hediyenizi bulmakta bir hayli güçlük çekiyorsunuz. O zaman yapmanız gereken oğlunuza bu özel gününde güzel bir takım elbise kıyafet hediye etmek olsun. Oğlunuz da büyüdüğünü bir kez daha anlasın ve unutamayacağı bir doğum gününü yaşasın. Oğlunuza alacağınız bu takım elbise oğlunuzu daha havalı gösterecek ve günün yıldızı olduğunu iyice kavrayacaktır.Bu kıyafetleri çocuk giyimleri satan mağazalardan kolaylık ile oğlunuza uygun olan kıyafeti seçebilirsiniz.

cocuktakimelbise modelleri Erkek Çocuk Klasik Takım elbise modellerierkekcocuk takimelbise modelleri Erkek Çocuk Klasik Takım elbise modelleriokulkiyafeti Erkek Çocuk Klasik Takım elbise modelleri cocuktakim elbise modelleri gri Erkek Çocuk Klasik Takım elbise modelleri

 erkekcocuk takimelbise modelleri Erkek Çocuk Klasik Takım elbise modelleri cocuktakim elbiseler Erkek Çocuk Klasik Takım elbise modelleri erkekbebetakimelbise2 Erkek Çocuk Klasik Takım elbise modelleri erkek cocuktakimelbise1 Erkek Çocuk Klasik Takım elbise modelleri

Erkek Çocuk Klasik Takım elbise modelleri

Erkek Çocuk Klasik Takım elbise modelleri

Erkek çocuklarımızın kıyafetlerine oldukça önem göstermemiz gerekmektedir. Sebebi ise nerede nasıl kıyafet giyileceğini bilmesi gerektiği içindir. Küçük yaşta öğrenilen ve kazanılan alışkanlıklar ileriki yaşlara da yardımcı olmaktadır. Özel günlere genellikle çocuklar götürülmez ama bazı durumlarda çocuğunuzu da yanınıza almanız gerekebilmektedir.

Bu gibi durumlarda çocuğunuzun dolabında bulunduracağınız klasik modelde küçük erkek takım kıyafeti sizin kurtarıcınız olacağı gibi çocuğunuzada nerede ne giyilmesi gerektiği konusunda öğretici nitelikte olacaktır. Üstelik oğlunuz ne kadar büyüdüğünü düşünüp mutlu olacaktır.

Erkek çocuklarının nerede ne giymesi gerektiğini belirten kıyafet öğretisi ileriki yaşlarında ona oldukça öz güven katacağı gibi yanlış kıyafetleri giymesine engel olacaktır. Bu tarz giyimler küçük oğlunuza hoş bir hava katacaktır, Erkek Çocuk Klasik Takım elbise modelleri Pierre Cassi farkı ile sizinle.

cocuktakimelbise-modelleri erkekcocuk-takimelbise-modelleri okulkiyafeti cocuktakim-elbise-modelleri-gri erkekcocuk-takimelbise-modelleri cocuktakim-elbiseler erkekbebetakimelbise erkek-cocuktakimelbise

 

 

Erkek Çocuk Takım elbise

Erkek Çocuk Takım elbise

 

Erkek çocuklarımızın kıyafetlerine oldukça önem göstermemiz gerekmektedir. Sebebi ise nerede nasıl kıyafet giyileceğini bilmesi gerektiği içindir.

Küçük yaşta öğrenilen ve kazanılan alışkanlıklar ileri ki yaşlara da yardımcı olmaktadır. Özel günlere genellikle çocuklar götürülmez ama bazı durumlarda çocuğunuzu da yanınıza almanız gerekebilmektedir. Bu gibi durumlarda çocuğunuzun dolabında bulunduracağınız klasik modelde küçük erkek takım kıyafeti sizin kurtarıcınız olacağı gibi çocuğunuzada nerede ne giyilmesi gerektiği konusunda öğretici nitelikte olacaktır. Üstelik oğlunuz ne kadar büyüdüğünü düşünüp mutlu olacaktır.

Erkek çocuklarının nerede ne giymesi gerektiğini belirten kıyafet öğretisi ileri ki yaşlarında ona oldukça öz güven katacağı gibi yanlış kıyafetleri giymesine engel olacaktır. Bu tarz giyimler küçük oğlunuza hoş bir hava katacaktır.

Pierre Cassi Erkek Çocuk Takım elbise modelleri son zamanlarda babadan çocuğa takım elbise anlayışını kazandırıyoruz.

sunnet-takimelbisemodelleri sunnettakimelbiseleri cocuktakimelbisemodelleri

Sünnet Takım elbiseleri

Sünnet Takım elbiseleri

 

Hayatınızı değiştirecek olan küçük sevimli bebeğinizi sonunda dünyaya getirdiniz, ülkemizde adettendir bebek mevlüdü ya da kırk uçurma gezisinden birini yapmaya karar verdiniz, bebeğiniz ile çok çok yakın bir dostunuzun ya da akrabanızın düğününe gitmeniz gerekti, Pierre cassi  sünnet takım elbise modelleri almaya karar verdiniz işte size firmamızdan toptan sünnet takım elbisesi alabilirsiniz.

Bu durumda küçük oğlunuza ne tür bir kıyafet giydireceğiniz konusunda oldukça kararsız kaldınız. Belki de daha önceden aldığınız kıyafetler oğlunuza küçük geldi. Malum bebeklerin ve çocukların büyüme hızına yetişmek malesef ki mümkün değildir. O zaman yapmanız gereken çocuk kıyafetleri mağazalarına bir göz atmak olmalıdır. Bu tip mağazalarda küçük oğlunuza uygun şık bir takım elbise bulabilirsiniz. Böylece bu dertten kurtulup küçü oğlunuza şık hava katmış olacaksınız.

Toptan sünnet kıyafetleri konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

cocuktakimelbisemodelleri sunnettakimelbiseleri sunnet-takimelbisemodelleri

 

 

Toptan çocuk takım elbiseleri

Toptan çocuk takım elbiseleri

Toptan erkek kıyafetleri almanın mağaza ya da alışveriş merkezlerindeki fiyatından daha uygun bir fiyata mal olduğunu hemen hemen hepimiz kavramış durumdayız. Özellikle tekstil firmalarının sayısının ülkemizde fazla olması nedeniyle dış ülkeye ihraç edilen ürünlerin hemen hemen pek çoğu fabrikadan halka satış aracılığı ile toptan olarak halka arz edilemektedir. Böylece mağazalardan alacağınız herhangi bir ürünü tekstil fabrikasından toptan olarak aldığımızda çok daha uygun bir fiyata alabiliriz. Toptan olarak alacağınız çocuk kıyafetlerini çocuğunuza giydirebilirsiniz. Böylece kaliteyi ucuza alarak hem ekonomi yapmış olacak hem de çocuğunuzu sevindirmiş olacaksınız.

Aynı üründen bir kaç tane satılıyor diye üzülüyor iseniz de bir kaç arkadaşınız ile alarak maliyeti ve ürünleri bölüşebilirsiniz. Toptan çocuk takım elbiseleri fiyat almak için arayın.

gomlekfiyatlari uygun-cocuktakimelbise cocuk-siyahtakimelbise bebe-takimelbise-modelleri 6-7-8-9-10-yas-cocuktakimlari

Bebek Takım elbise

Bebek Takım elbise ürünlerinde pierre cassi Erkek giyim markamız 4 yaş takım elbise, 5 yaş takım elbise, 6 yaş takım elbise, 7 yaş takım elbise, 8 yaş takım elbise üretmektedir.

Bebek cildi insanın yapısı gereği yaşadığı bebeklik döneminden kaynaklanan ve dış etkilere karşı korumasız kalan bir anatomik yapıdır. Cilt bebeklik döneminde en savunmasız halini yaşar ve cildi kıyafetlerle korumanın önemi bu noktada devreye girer.

Bebek giyim ürünleri bebek cildinin özel hassasiyeti göz önünde bulundurularak yetişkin kıyafetlerinden farklı tasarlanmalı ve üretilmelidir. Bebek kıyafetlerinin içeriğinde yapay kimyasal boyalar yer almamalı ve kıyafetler pamuklu olmalıdır. Cilde temas eden bu kıyafetlerin pamuksu olması bebeğin cildindeki tahrişleri önleyecektir.

Bebekler için kolay giydirilip çıkarılan tulum kıyafetler anneler tarafından en çok tercih edilen kıyafet modelidir. Bebekler yetişkinlere göre her zaman daha fazla giydirilmeli ve giyim ürünleri sıklıkla yıkanmalıdır.

 

cocuktakim-elbise-modelleri-grierkekbebe-takimelbisecocukgomlekcocuktakim-elbiselererkekbebetakimelbisecocuk-duzgomlekerkekcocuk-takimelbise-modelleri2013cocuk-takimelbise6-14-yas-cocuktakimelbise