Pierre cassi erkek giyim sektöründe 40 yılın verdiği tecrübe ile Dünya genelinde 50 bayisi ise bay giyim ve casual erkek giyim modellerinde iddialı olmaya devam ediyor.

Yazılar

,

Erkek giyim Bayilik Fırsatı

Erkek giyim Bayilik Fırsatı Pierre Cassi

giyim_BAYİİLİK-erkekgiyim_bayilik

1980 yılından bugüne ülkemizde erkek giyim sektöründe en kaliteli ve şık kolleksiyon hazırlayıp sunan Pierre Cassi erkek giyimde lider olmaya farklılıklar yaratmaya devam ediyor. Şık beylerin her zaman sosyal olan, aktif ve sportif giyinmeyi seven seçiciliği önemseyen karizmatik erkeklerin tercihi Pierre Cassi olmuştur.

Devamını Oku

TAKIM ELBİSE FİYATLARI 2016

TAKIM ELBİSE FİYATLARI 2016

TAKİM_ELBİSE FİYATLARİ_2016

Özellikle kilolu erkekler takım elbiseler çok iyi anlaşılmazlar. Kilonuzu örtecek en iyi alternatif bir kurtarıcınızdır. Her erkeğin dolabında olması, özel, resmi, davetlerde ve iş görüşmelerinde en çok tercih edilen Pierrecassi giyimdir. 2016’nın yaz  modası içinizi serinletip üzerinizde yok gibi duran sizi bunaltmayan, yaz sıcağında sizi sıkmayacak, en kaliteli kumaşları kullanarak şıklığına önem veren beyler için, moda tasarımcılarımız özel dikim takım elbise modelleri size sunmaya devam ediyoruz.

Pierrecassi Takım elbise fiyatları 2016 Bu yıl yazın sıcaklığına uygun en güzel renkler ile dizayn edilmiş canlı ve dinamik farklı modelleri, istenilen bedenlerde takım elbisenizi  dilediğiniz şekilde kombine ederek karizmatik bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Tarzına güvenen erkekler oldukça kaliteli ve modern bir görünümü elde edebilir.

toptan_takimelbise_fiyatlari erkek takım elbise fiyatları 2016-erkek-giyim erkek-klasik-ceket-modelleri

 

, , ,

2016 giyim trendleri Pierre cassi

ceket-modelleri-2016-pierrecassi

2016 giyim trendleri Pierre cassi

Birbirinden farklı ceket ve erkek gömlek modelleri yanında pierre cassi sizlere en iyi ürünleri yeni trend olarak sizlere sunmaktadır, sizlerde pierre cassi giyim bayilik almak isterseniz bizimle irtibata geçer ve bayilik hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. 2016 giyim modelleri için bayilerimize yeni sezon ürünleri yollanmaktadır.

,

Erkek Blazer Ceket Modelleri

Erkek Blazer Ceket Modelleri

Pierre Cassi Erkek Gİyim’de Blazer Ceket Sitili.

Eekek giyimde Blazer Şıklıktır.

Gerçekten de tek blazer ceket modelleri, gerçek anlamda şıklık anlamına gelebilir, çünkü o kadar süper bir erkek ceket sezon modelleri var ki siz de kesinlikle edinmek isteyeceksiniz.
Özellikle erkek blazer ceket yeni sezon modelleri her erkeğin dolabında kesinlikle olmalıdır. Çünkü tek blazer ceketi istediğiniz zaman giyebilirsiniz. Yazın ya da kışın, her mevsimde kullanılabilecek erkek blazer ceketler ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Birbirinden farklı renkleri ve desenleri ile 2016 blazer ceketler sizi ayrıyeten zarif gösterecektir . Bu durumda kazanan tekrar şıklığınız olacak, blazer spor ceket ile kendinizi ayrıyeten keyifli hissedeceksiniz. Belinizi saran özel kesimi ortaya gelmesine rağmen , sıkı tek ceketmiş gibi durmayacak. Ayrıyeten zayıf tek görünüme sahip olacaksınız,
eğer blazer ceketiniz yoksa hemen internetten tek göz atmanızı tavsiye ediyoruz . Çünkü tek blazer ceket model, size tek sürü yakışacak.

 

erkekdarkesim-blazer-ceketErkek_Blazer_Ceket-kruvazeErkek_Blazer_ceketmodelleriErkek_BlazerCeketkruvaze-ceket-erkek

,

2016 Blazer ceket fiyatları

2016 Blazer ceket fiyatları

 

Pierre cassi Erkek giyimde blazer ceketin yeri epeyce mühimdir. Bunun en mühim nedenlerinden biri de blazer ceket modelleri ceketlerin epeyce dekoratif olmasıdır. Tersi halde bilhassa gençler aracılığıyla bu civarı beğenilmesi olanaksızdır.
Erkek blazer ceket yeni sezon modelleri ile öncesinde dolabınızı süsleyebilirsiniz daha daha sonra kendinize dekoratif tek imaj katabilirsiniz . Önce bilmeniz gerekir ki blazer ceketleri kendilerine özel şekilleri ile sizi daha fit ve daha yapılı gösterecektir. En mühim özelliklerinden biri budur. Erkek blazer ceket ile omuzlarınızı da olduğundan hepten kapsamlı gösterebilmeniz olası. Birbirinden çeşitli renkleri ve desenleri ile blazer adam ceket yeni sezon modelleri ile her ortamda dikkati üzerinize çekebilirsiniz. Blazer ceketinizi her mevsim giyebilirsiniz. Yazın veya kış mevsiminde veya mevsim geçişlerinde kolay bir şekilde giyebilirsiniz. Hatta giyim farkınızın ne meydana geldiği da mühim değil.

 

erkekdarkesim-blazer-ceketErkek_Blazer_Ceket-kruvazeErkek_Blazer_ceketmodelleriErkek_BlazerCeketkruvaze-ceket-erkek

 

,

Beyaz Gömlek Erkek

 Giyilecek kruvaze-ceket-erkek damatlık smokinler-vakko
baytekceket_modelleri Images by Jesse Maricic & Micah Gianneli | http://micahandjesse.com keten_erkek_gomlekleri spor-beyaz_gomlek_erkek White-Shirts-for-Men-pierrecassi
erkek_beyazslimfit_gomlek da_kesim_beyaz_gomlek_erkek beyaz-gomlek-erkek-klasik beyaz-gomlek_erkek_pamuklu Pierrecassi

2016 yılında seçimleri ve tarz giyim modelleri ile genç erkeklerin gömlek tercihlerinde bir numara olmak için kesimlerimiz sürekli güncellemekteyiz, giyimde önemli bir tarz kat eden Pierre cassi ile ilgili size sokak koleksiyonlarından gömlekler sunacağız . Giysi tercihiniz ne olursa olsun, seçim edeceğiniz dar kesim gömlek, aşağıya giyiminiz ile güzel bir uyum sağlayabilir. Kısacası gömlekler her şekilde giyilebilir, öyle ki artık tarz pantolonların üst bölümüne bile gömlek seçimi çok rahat uygulanmakta. Pierre cassi erkek giyim üstünüzde bulunsun.
Çeşitli olarak beyaz gömlek erkek yeni sezon modelleri arasında vardır. Spor giymeyi seviyorsanız, spor dar kesim gömlek giyebilirsiniz, belli başlı klasik kıyafetler giymeyi seviyorsanız, klasik gömlek giyebilirsiniz. Örneğin takım giysi gömlek vazgeçilmez bir parçadır, zevkinize uygun, bedeninize uygun, dilediğiniz renkte gömlek bulabilmeniz mümkün. Kumaş pantolonun üst bölümüne ya da bir kot pantolonun üzerine, seçim edilen gömlek, oldukça şık durur. Farklı modellerdeki gömlekleri seçmek, sizin zevkinize kalmış. Bu durumda belli bir zaman zorlanabilirsiniz, çünkü o kadar çok erkek gömlek modeli var ki hangisi size uygun toptan gömlek mağazamızda karar verirsiniz, kıyafetlerimiz arasında seçim yapmak uzun sürebilir.

 

,

Klasik Bay Giyim Modelleri

Klasik Bay Giyim Modelleri

Günümüzde birçok birey aracılığıyla tercih edilen tek giyim tarzı meydana gelen klasik giyim tarzı ülkemizde de birçok erkeğin gündelik olarak tercih ettiği tek giyim tarzı olarak görülmektedir. Ülkemizde gömlek en başta olmak üzere klasik giyim mahsulleri çok satılmakta ve adam giyiminin temelini oluşturmaktadır. Uyumlu adam giyim ürünlerinin elde edilebilmesi amaçlı bununla birlikte kalifiye ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Kalifiye tek ürün muhteşem tek manzara amaçlı nihai derece avantajlı çözüm sunarken bununla birlikte da uzunca devam eden tek kullanma geçerliliği ile uyumlu fiyat olacaktır. Fakat az kalifiye ürünler uyumlu adam giyim ürünü olarak önce alımda uyumlu fiyat olsa dahi çok az tek zaman nihayetinde kullanma dışı kalacağı amaçlı adam giyim ürünlerinde çözüm sağlamak olası imkânsız. Pek çok birey benzeri siz de ürün alırken klasik ürün alırken dahi kalifiye ve uzunca ömürlü mahsulleri tercih etmelisiniz. Klasik adam giyim mahsulleri çok sıkı çözümleri elde edebilmek yerine bu ayrıntılara ehemmiyet sunmak nihai derece huzurlu olacaktır.

Spor Bay Giyim çeşitleri pierrecassi-giyimsezonu koyulaci-pantolon erkekhazirgiyim-modelleri-2013 damatlik-modellerinde

, ,

Erkek giyim modası Pierre Cassi Koleksiyonu

Erkek giyim modası Pierre Cassi Koleksiyonu

Moda sektörü, gün geçtikçe ilerlemiş ve ürün durumundan altını çizen kendini yenilemiş vaziyettedir. Bayanların trend dair başı çektiği yadsınamaz bir hakikat olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı ürünlerle talep ettiklerini ve kendilerine yakıştırdıklarını giymekte ve bizzat tarzlarını meydana koymaktadırlar. Modayı takip faktörün yanında bizzat özgünlüklerini de kaybetmeden giyinen bayanların , giyim pazarında seçim edecekleri ürünler birçok fazladır. Erkekler ise bu konuyla alakalı ek olarak sorun çekmektedirler. Bu Şekilde bir vaziyette Pierre Cassi mağazalar zinciri erkeklere bu konuyla alakalı kocaman bir imtiyaz sunuyor.
Pierre Cassi, erkek giyim pazarında nihai derece adını duyurabilmiş bir tesis olarak karşımıza çıkıyor. Erişkin erkeklerin her türden ihtiyaçlarını karşılayan erkek mağazası, harici giyimden farklı imkânlar sunuyor. Ayakkabı ve erkek aksesuarlarını da içerisinde barındıran Pierre Cassi, dekoratif davetler için de erkek takımları sunmayı ihmal etmiyor. Dekoratif davetlerin dekoratif birlik giysileri , bu mağazalarda erkeklerin ellerinin altında yerini ediniyor . Pantolon çeşitleri, gömlek çeşitleri vs ürünlerin yakınında bununla birlikte spesiyal dizaynlar ve spesiyal imalatlar karşılayıcı mağazalar, dünyanın anında hemen her isabetli hizmet vermeye devam etmektedir . Hem Bir ihtiyaca yönelik hem bir de modaya kadem uydurabilen bu erkek mağazası bununla birlikte minik yaştaki erkek etfal için de tüketiciye hizmette olanak sunmaktadır.
Avustralya, Hollanda, Avusturya, İngiltere vs benzeri pekçok kocaman ülkelerde üretim ve tüketime süren mağazalar zinciri Türkiye’de de nihai süratle satışlarını gerçek

erkek-kombini lacivert-blazer-ceket erkek-kirmizi-ceket-blazer kareli-ceketler bayilik-darkesim-gomlek

, ,

Pierre cassi ile Erkek giyimde modayı takip edin.

Pierre cassi ile Erkek giyimde modayı takip edin.

Bay giysi piyasasının en sık sık rastladığı problematik elbet ki de ürün yetmezliği ve çeşidin kısıtlanmış oluşudur. Bu Şekilde bir vaziyette erkekler, kadınlardan ek olarak bahtsız vaziyette olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Erkek giysi piyasasının en kocaman sorunsalı, istenilen ürünlerin yetersizliği ve ürünlerin çeşitlerinin kısıtlanmış oluşudur. Eskiyen vakte göre çoğalış erkekler de modaya ayak uydurmakta ve bu şekilde bir vaziyette çoğalış kıyafetlerine kocaman bir dikkatle itina göstermektedirler. Giydikleri pantolondan tutun da seçim ettikleri ayakkabılara civarı tamamıyla modaya ehemmiyet vermeye başlamışlar ve bizzat karakterlerini de gözler önüne sermeye aynı ritimde devam etmişlerdir.
Pierre Cassi, adam giysi pazarında önde iştirak eden dünyaya ismini duyurmuş kocaman bir adam giysi mağazalar zinciridir. Bu mağazalar zinciri, Ülkemiz en başta olmak neredeyse anında hemen dünyanın kocaman ülkelerine bayilik vermiş ve bu meydanda kendini kanıtlamayı başarmış bir adam mağazasıdır. İçerisinde her çeşitli ihtiyaca yanıt verirken bununla birlikte modayı da izleyerek erkeklerin aradığı her imkânı önüne sunmaktadır.
Pierre cassi adam giysi mağazalar zinciri, dünyanın 4 bir yakınında kendini ispat etmiş bir adam giysi sektörüdür. Mağaza içinde sunduğu olanakları şu şekilde sıralayabiliriz; Blucin pantolon çeşitleri, gömlek çeşitleri, erkek kaban çeşitleri benzeri pek çok ürün yanında ayakkabı ve aksesuar çeşitleriyle de limitsiz seçenekler sunmaktadır. Erişkin erkeklerin yanında minik yaştaki çocukların da ihtiyaçlarına yanıt vermeyi ihmal etmeyen mağaza herkesin seçim esnasında bir numaralı mağaza görevini üstlenmiş bulunmakta.

laci-takimelbise siyah-ceket-beyazgomlek lacivert-blazer-ceket kareli-ceketler erkek gömlekleri fiyatlari