Kışlık Erkek Elbise Modelleri 2022

Kışlık Erkek Elbise Modelleri

Hayatımızın her ortamına sinen iş ve günlük yaşamın harmanı anlamında kullanılan business-casual tarzı mevsim farklılıklarında da yerini koruyor. Mevsim normalleri olan soğuk havalar insanı doğal olarak yünlü, kalın ve yumuşak giyim ürünlerine yöneltirken bir yandan da bu yünlü ürünlerle birlikte uyum içinde kullanılabilecek klasik pantolonlar, gömlekler ve yelekler de aratıyor. Sadece klasik bir çizgide giyimine devam edenlerin de varlığını sürdürmelerinin yanında son yıllarda bu klasik çizgiyle kışlık yumuşak ve nispeten sportif ürünlerin harmanlandığı sempatik kombinler görmek mümkün.

Klasik düz renk gömleklere eşlik eden ekose hırkalar, klasik koyu renk yeleklere eşlik eden boğazlı kazaklar veya spor takım elbiselerin üzerine geçirilen sportif şişme veya kaz tüyü montlar bu karma tarzların birkaç örneği sadece. Bu ve benzeri uyumların haricinde klasik çizgisinden sapmadan, tarzını harmanlamadan devam eden beyler için ise her kış mevsiminde tarzını canlı tutan ürünlerin başında klasik takım elbiseler ve her zaman yerini koruyacak olan dize yakın uzun kaşe kabanlar yer almaktadır. Bu sene de her yıl olduğu gibi uzun kaşelerin talibi epey mevcut. Bununla birlikte siyah veya gri ile sınırlı kalmaktan uzaklaşan kaşelerde nispeten daha yumuşak olan kahveler, ekose griler veya hardal gibi renklerin her iki cinsiyet için de örneklerini görmek mümkün. Diz boy olanlarının yanında denizci veya hakim  yaka formunda, ceketten bir miktar uzun bir kesime sahip çok düğmeli kaşeler de birçok tarza hitap edebilen kurtarıcı ürün örneklerindendir. 2022 Kışlık Erkek Elbise Modelleri için normalden daha fazla yönelime sahip olan bir giyim ürünü de kazaklar oldu.

Bazen gömleklerimizin yerine geçen ince kazaklar bazen de gömleklerimizle bir bütün yakalamakta kullanıldı. Buna eşlik eden örme süveter ve yelekler de retro veya günlük tarz sahibi birçok insanın hem gündelik hayatına hem de iş hayatına renk ve sıcaklık getirdi. Pantolonlarda ise dönem dönem kendini hatırlatan kadife pantolonlar bu senenin de  Kışlık Erkek Elbise Modelleri arasında yer almakta. Bu ve benzeri birçok erkek hazır giyim ürürnlerinin birçoğuna tek bir adresten ulaşabilmenin  bir yolu da şu an İstanbul merkezli üretim ve satış gerçekleştiren PİERRE CASSİ firması. Firma erkek gömlek, pantolon, ceket, takım elbise, kravat, damatlık, kaban, mont çeşitleri ve benzeri birçok hazır giyim ürününün hem üreticisi hem de toptan ve perakende satışının gerçekleşmesi kısmında bulunmakta. Mağaza ve bayilikler ile online alışveriş hizmeti de sunarak yurt içi ve yurt dışından oluşan geniş müşteri profiline güvenle hizmet sunmaktadır.