, ,

2015 Erkek Trençkot Modelleri

2015 Erkek Trençkot Modelleri

Erkek PaltoErkek Kaban ve Mont Kombinleri

Dış giyimde bir sürü pek detaya girmemeye çalışır. Kara,düz palto ve kaban modellerinden şaşmayız ancak gelin görün ki çoğalış her vitrinde ayrıntılı yeni sezon modelleri meydana gelen ve bir sürü zekice tasarlanmış hem bir hayatımızı kolaylaştıracak hem bir de bizi ateş gibi tutacak bir sürü dekoratif kabanmont ve paltolar yer alıyor. Belli Bir Süre itina belli bir süre uyarı ile bir sürü dekoratif olmaya az kaldı. Bazen üzerinizde herhangi seçilmiş birçok de özenli olmayan bir kombin olabilmektedir. Bir Sürü dekoratif ve kalifiye bir kaban ile bütün bu berbat görüntüyü hemen bir şıklığa çevirebilirsiniz. O yüzden harici giyimi bir mevduat olarak görün ve yapabileceğinizin en iyi olanını yapın. Her kıyafetinizle farklı kombinlenecek civarı kolay bir palto, bir kaban ve bir mont alın.

Erkek PALTOLAR

2015 bay palto modelleri

Paltoların altın dönemi başlıyor. Bilhassa uzunca paltolardan bahsediyorum. Bu sezon vitrinlerde “military” teması başlığı altında kalın, uzunca, metal düğmeli, apoletli subay paltolarını görmüşsünüzdür. İşte bu trendin uzantısı olarak bilhassa kruvaze bağlanan 6 veya 8 düğmeli diz altına uzanan kuşaklı paltolar bir sürü moda.Renkleri ise lacivert, camel ve elbet ki kara. Deri detayları meydana gelen yakası kürklü, metal düğmeli, kruvaze uzunca paltoları beli kemerli olanları seçerseniz bedeninizi daha ince ve balanslı gösterecektir.

Bay KABANLAR

2015 bay kaban modelleri

Kabanın paltodan farkı dizden yukarıda,kalça altında sona ermesidir. Kabanlarda en göze batan detay bu yil cepler. Üstelik 2 den pek 4 cepli kabanlar bir sürü moda oluyor. Hakim yaka da bu yil kabanlarda ön tasarıya çıkan öbür bir yaka ayrıntıyı. Kabanlarda kahve ve kara seçimi güvence ve dünya kurtarır cinsten bir tercih olacaktır. Zira her kıyafetinizle rahatça kombinlenecektir. Kış Mevsiminde soğuğunda ceketlerin yerini bulundurarak sizlere şıklık katar. Yeniden belinize hafifçe oturan yeni sezon modelleri tercih edin. Kilolu erkeklere,hepten yuvarlak ve kilolu gösteren puf puf az montlar yakışmayacaktır. Bunun mahaline uzunca,ince,detaysız palto ve trençkotları tercih edin. Mont mahaline kaban giyin. Beli kemerli kabanlar, belinizi ortaya çıkarıp fit gösterebilir.

Bay MONTLAR

2015 Pierre cassi genç mont modelleri

Montlar ise beli lastikli veya düz olarak, kalça üzerinde bel hizasında biter. Geliyor Olacak sezon bizleri ne bekliyor derseniz, 90’lı senelerin en başında moda meydana gelen rengarenk ekoseli kaşe kumaştan montlar geliyor olacak. Keçe ve kaşeden kullanışlı iç detayları meydana gelen, bizi ateş gibi tutucak; fakat zor olmayan, geliştirilmiş kumaşları meydana gelen kabanlar ve kruvaze, uzunca paltolar olacak.Mont diyince akla yeniden mont kumaşından puf puf yelekler geliyor. Gardırobun olmazsa olmazları,vücudu ateş gibi tutan,gömlek,kazak üstelik ceket üzerine dahi giyilen yelek montlar.Bu sportif yeleklerden kesinlikle bir nitelik alın.Tavsiyem,kara veya kahve. Harici giyim bir anne parçadır ve kıyafetinizi tamamıyla değiştirebilir. O yüzden palto seçerken nelere uyarı etmeli ve neler ile gerçek kombinleri inşa etmeliyiz bir göz atalım. Montların iç detaylarının,çeşitli kumaşta,rengarenk,kapitoneli ve ekoseli olanlarını tercih edin,samimi içe sizlere ve hayatınıza nitelik katacaktır. Beli kemerli her mont ve kaban bu sezonun popüler parçaları,atlamayın.Düğme gsm ve fermuar detayları ön tasarıda olsun.Mont kumaşında su geçirmezliği meydana gelen kumaşları tercih edin. Hafif parlak kumaşlar moda.

Ürün bedenleri genç ve orta yaş grubuna hitap ediyor,  bedenleri ;44 – 46 – 48 – 50 -52 – 54 – 56 no ile oluşmakta.

 

Bay Palto Modelleri

2013 trendcoat modelleri Erkeklerde Yine Trençkot Modası

2014erkek trenckotmodelleri Erkeklerde Yine Trençkot Modası

erkek treckoat modelleri2014 Erkeklerde Yine Trençkot Modası

,

2015 Yeni Sezon Erkek Trençkot Modası

2015 Yeni Sezon Erkek Trençkot Modası

Havaların serinlemesiyle beraber caddelerde Pierre cassi  tarzı trençkotlar giymiş erkeklerin sayısı da artıyor.

Pierre cassi tasarım ekibi adına erkek trençkot modellerin çiziminde çok keyif alıyorum giyimde trençkotu tercih edenleri gördükçe. İçindeki kıyafet klasik mi spor mu hiç fark etmiyor üzerine giydiği bir trençkotu iyi taşıyabilen bir erkek girdiği her ortamda saygınlık uyandırıyor bence. Hala Amerikan filmlerinde avukatlar, iş adamları gibi yüksek zümrelerin trençkotlarıyla bir o yana bir bu yana koşturmalarını izliyoruz ve ne kadar çekici göründüklerini düşünüyoruz biz kadınlar.

Erkek trençkot modellerine bir göz atalım bakalım bu sezon ünlü markaların trençkotları nasıl tasarlanmış?
Öncelikle trençkotla adı adeta bütünleşen Pierre cassi markası Erkek trençkotlara baktığımıza da bol kürk olan modelleri görüyoruz. Pierrecassi, trendcoat konseptinde kış aylarında kullanılmaya olanak sağlayan yün ve kaşe kumaşları tercih etmiş.
Yeni sezon Trençkota farklı bir pencereden bakan markamız deri ve kumaş karmasıyla hazırladığı yeni modelleri giyimiyle fark yaratmayı ve dikkat çekmeyi sevenlerin beğenisine sunmuştur. Klasik tarz bir trençkot benim her zaman favorimdir.

 

Ürün bedenleri genç ve orta yaş grubuna hitap ediyor,  bedenleri ; 44 – 46 – 48 – 50 -52 – 54 – 56 no ile oluşmakta.

trenckotmodelleri Trençkot erkek Modelleri

Erkek trençkot modelleri

 

Palto Modelleri

2013 trendcoat modelleri Trençkot erkek Modelleri

 

 

2014erkek trenckotmodelleri Erkek trençkot modelleri Pierre Cassi

erkek treckoat modelleri2014 Erkek trençkot modelleri Pierre Cassi

 

, , ,

Erkeklerde Yine Trençkot Modası

Erkeklerde Yine Trençkot Modası

Son günlerde bir çok bölgede havalar soğuk gidiyor ve genç erkeklerin en ideal değişimi erkek montları çıkarıp erkek trençkotları giymesi oldu tabi sitil sahibi erkekler için geçerli bu değişim. Havaların serinlemesiyle birlikte caddelerde Pierre cassi tarzı trençkotlar giymiş erkeklerin sayısı da çoğalıyor . Ben bizzat adıma tek sürü huzur alıyorum giyimde trençkotu seçim edenleri gördükçe. İçindeki elbise klasik giyim mi spor mu hiç fark etmiyor üst kısmına giydiği tek trençkotu sıkı taşıyabilen tek erkek girdiği her ortamda saygınlık uyandırıyor benim düşünceme göre . Halen Amerikan filmlerinde avukatlar, iş adamları benzeri yüksek zümrelerin trençkotlarıyla tek o yana tek itibaren koşturmalarını takip ediyoruz ve ne civarı cazip göründüklerini tahmin ediyoruz biz bayanlar .
Erkek trençkot modellerine tek göz atalım bakalım bu sezon popüler markaların trençkotları ne türlü tasarlanmış?
Öncelikle trençkotla adı öyle ki bütünleşen Pierre Cassi marka trençkotlara baktığımıza da bol kürk olan yeni sezon modelleri görüyoruz. Pierre cassi, trençkot konseptinde kış aylarında da kullanılmaya imkan imkanı sunan yün ve kaşe kumaşları seçim etmiş.
Trençkota çeşitli tek pencereden bakanımız Zegna deri ve kumaş karmasıyla hazırladığı  yeni yeni sezon modelleri giyimiyle fark yaratmayı ve uyarı çekmeyi sevenlerin beğenisine sunmuştur. Klasik stil tek trençkot benim her süre favorimdir.

Ürün bedenleri genç ve orta yaş grubuna hitap ediyor,  bedenleri ; 44 – 46 – 48 – 50 -52 – 54 – 56 no ile oluşmakta.

trenckotmodelleri Trençkot erkek Modelleri

Erkek trençkot modelleri

 

Palto Modelleri

2013 trendcoat modelleri Trençkot erkek Modelleri

 

 

2014erkek trenckotmodelleri Erkek trençkot modelleri Pierre Cassi

erkek treckoat modelleri2014 Erkek trençkot modelleri Pierre Cassi

 

, ,

2015 Yine Erkek Trençkot Modası

2015 Yine Erkek Trençkot Modası

Pierre cassi her sene trençkot  farklı modelleri ile yeni sezona hızlı başlamaktadır. Havaların serinlemesiyle beraber caddelerde Daniel Craig tarzı trençkotlar giymiş erkeklerin sayısı da artıyor. Ben kendi adıma çok keyif alıyorum giyimde trençkotu tercih edenleri gördükçe. İçindeki kıyafet klasik mi spor mu hiç fark etmiyor üzerine giydiği bir trençkotu iyi taşıyabilen bir erkek girdiği her ortamda saygınlık uyandırıyor bence. Hala Amerikan filmlerinde avukatlar, iş adamları gibi yüksek zümrelerin trençkotlarıyla bir o yana bir bu yana koşturmalarını izliyoruz ve ne kadar çekici göründüklerini düşünüyoruz biz kadınlar.
Erkek trençkot modellerine bir göz atalım bakalım bu sezon ünlü markaların trençkotları nasıl tasarlanmış?
Öncelikle trençkotla adı adeta bütünleşen Burberry marka trençkotlara baktığımıza da bol kürk olan modelleri görüyoruz. Zara, trençkot konseptinde kış aylarında da kullanılmaya olanak sağlayan yün ve kaşe kumaşları tercih etmiş.
Trençkota farklı bir pencereden bakan Zegna deri ve kumaş karmasıyla hazırladığı yeni modelleri giyimiyle fark yaratmayı ve dikkat çekmeyi sevenlerin beğenisine sunmuştur. Klasik tarz bir trençkot benim her zaman favorimdir.

 

Mont kaşe siyah Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassikase mont kolu derili model lacivert Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassitrençkoterkek Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassiTrençkot modeli klasik kaşmir Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassigemici model mont füme Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassikase mont kolu derili model 2 Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassierkek trenckot trendcoatmenswear Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassi

, , ,

2015 erkek Trençkot Modelleri

2015 erkek Trençkot Modelleri

             Giyimine özen gösteren ve klasik giyim tarzını benimseyen erkeklerin tercih ettiği trençkotlar bu sonbaharda da yine gözde. Giyimde farklı stilleri denemekten hoşlanan erkekler için trençkot modellerini gözden geçirelim mi?

Kadınlarda olduğu kadar erkekler için de hem şıklığı tamamlamak hem de yağmur ve rüzgardan korunmak amaçlı kullanılan trençkotlar, giydiğiniz kıyafete göre farklı stiller oluşturur. Takım elbise giydiğinizde koyu renk bir trençkot tercih edersiniz bu klasik bir İngiliz stilidir ki oldukça cool bir görünüm verir size. Şık bir takım elbise üzerine açık renk örneğin krem rengi trençkot ise İtalyan tarzıdır ve İtalyan stilinin kusursuzluğunu yansıtır.

Erkek trençkot modelleri genellikle aynı olmakla beraber tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtan yanı seçtiğiniz renk ve içinize giydiklerinizdir. Spor bir kıyafet ve kot pantolonla tamamladığınız giyiminize haki renkte bir trençkot sıra dışı bir görüntü oluşturacaktır.

Trençkot modelini seçerken giyim tarzınızı göz önünde bulundurmalısınız iş yaşamında ve gündelik hayatta giymek üzere biri açık biri koyu renk trençkot edinmelisiniz.

 

Mont kaşe siyahkase-mont-kolu-derili model lacivertgemici model mont fümeTrençkot  modeli klasik kaşmir


erkek-trenckot-trendcoatmenswearkapsonlu-trenckot-modellerierkek2014erkek-trenckotmodelleriyenisezo-ntrenckoterkek-treckoat-modelleri2014yarimpalto-modelleri-2014

, ,

Erkek Trençkot ve Kaban Modelleri

Erkek Trençkot ve Kaban Modelleri

            Sonbaharın yağmurlarla kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde kadınların olduğu kadar erkeklerin de tercih etmeye başladığı trençkot modellerinden bahsedeceğiz bu yazımızda.

Yağmurlu ve serin günlerin vazgeçilmez kıyafeti olan trençkotlar, değişik model ve renklerde bu sonbaharda da stil sahibi ve giyinmeyi seven erkeklerin gözdesi olacak.

Takım elbisenin üzerine giyilen koyu renk bir trençkot ile klasik bir İngiliz erkeği giyim stilini yakalamak mümkün. Kot üzerine giyilen trençkot sizi cool bir görüntü verecek ve bakışları üzerinize çekecektir. Açık renk tercih edeceğiniz trençkotu beyaz spor ayakkabı ve paçaları kıvrılmış bir kot pantolonla farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Yine takım elbise üzerine giyeceğiniz krem rengi trençkotla klasik bir İtalyan stili oluşturabilirsiniz. Bu yıl sokaklarda bolca göreceğimiz erkek trençkot modelleri oldukça tanıdık gelecek,  tek farkı sonbahara uygun koyu renkleri. Erkek modasını ve giyimini yakından takip edenler gardrobunuzda mutlaka bir trençkot bulundurmalısınız.

Serin günleri karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde koyu renk bir trençkot size de çok yakışacaktır.

 

Mont kaşe siyahkase-mont-kolu-derili model lacivertgemici model mont fümeTrençkot  modeli klasik kaşmirPOPLİM LİKRALI GÖMLEK 993- R4EKOSE FLATOLU KLASİK GÖMLEK 559 R7erkekyungomlekerkek-trenckot-trendcoatmenswearkapsonlu-trenckot-modellerierkek2014erkek-trenckotmodelleriyenisezo-ntrenckoterkek-treckoat-modelleri2014yarimpalto-modelleri-2014

, ,

Trençkot alırken Dikkat edilmesi Gereken kurallar

Trençkot alırken Dikkat edilmesi Gereken kurallar

Trençkot seçerken en fazla dikkat etmeniz gereken şey dublefaks (DoubleFace) iki katlı kumaştan olması ve sizi sarıp soğuk havayı dışarıda muhafaza etmesi gerekli, kaliteli bir kumaştan dikilmiş olması başlıca sebeptir. Erkek trençkot modelleri belki fiyatı biraz pahalı olabilir ama ürün sizin eilinizde uzun süre düşünüldüğünde vereceğiniz paraya edecektir.
Ayrıca kaliteli bir malzemeden üretilen Erkek trençkot modelleri, saf yünden viskondan ya da kaşmir’den bir Trençkot almanızı öneririz, deforme olmadan uzun zaman giyilebiliyor.

 

Mont kaşe siyah trençkoterkek kase-mont-kolu-derili model 2 Trençkot  modeli klasik kaşmir gemici model mont füme

,

Kış aylarının vazgeçilmezi kabanlar

Kış aylarının vazgeçilmezi kabanlar

İyi giyinmek her mevsim güzeldir ama kış mevsimi daha başka güzeldir. Kış aylarının zorlu koşullarında kendinizi sıcak tutan ürünleri tercih ederek sağlığınızı, doğru ürünleri tercih ederek de şıklığınızı korumuş olursunuz. Erkek giyiminin öncüsü olan Pierre Cassi’nin kabanları kış aylarının zorlu koşullarında da yanınızda.

Kaban, kış aylarında giyimin en önemli tamamlayıcı öğelerinden biridir. Birbirinden şık Pierre Cassi erkek takım elbiselerini yine Pierre Cassi’nin şıklığıyla göz dolduran kabanlarıyla tamamladığınızda siz dekış aylarının asil şıklığını yakalayanlardan olacaksınız.

Kış aylarının soğuğunu sizden uzak tutan Pierre Cassi erkek kabanlar, birbirinden güzel 2013 modelleriyle sizi cezbedecek.  Vücudunuzu ısıtan Pierre Cassi kabanlar, şıklığıyla da ruhunuzu ısıtacak.

Kış aylarının vazgeçilmezi kabanlar atkı ve bereyle de çok şık bir görüntü sunarlar. Kabanların kapşonsuz modellerini tercih ettiğinizde bu aksesuarları kullanabilirsiniz ama bu tarz aksesuarlar kullanmak size göre değilse Pierre Cassi’nin kapşonlu kabanlarını da tercih edebilirsiniz.

Hem erkek giyim de hem de bayan giyimde kabanların yeri ve önemi  kesinlikle tartışılmazdır. Kimi kabanlar vardır ki sizi tam da olmak istediğiniz gibi ve güvende hissettirir. Kış mevsiminin ruhuna va koşullarına uygun kabanlar Pierre Cassi güvencesiyle her zorlu kış koşulunda yanınızda.

Yağmurlu bir günde yağmurun keyfini çıkarmak üstünüzdeki kabanın sizi ısıtmasıyla da ilgilidir. Tıpkı karlı bir günde çocuğunuzla birlikte kar topu oynamaya veya kardan adam yapmaya çıktığınızda kendinizi sıcak tutmanız gerektiği gibi.

Sağlığınız ve şıklığınız için Pierre Cassi kabanlarını tercih edin!

 

YÜN GÖMLEK KLASİK 401 R4 YÜN GÖMLEK KLASİK 401 R2 Mont kaşe siyah kase-mont-kolu-derili model lacivert trençkoterkek Trençkot  modeli klasik kaşmir gemici model mont füme kase-mont-kolu-derili model 2 yunceket-modelleri

, , ,

Kilolu erkeğe trençkot veya kaban seçimi

Kilolu erkeğe trençkot veya kaban seçimi yaparken bol olmayan, üzerinize yakışan kesimleri almanızı öneren Pierre cassi koleksiyon stilcimiz, desenli modelleri asla kullanmamanız konusunda uyarıda bulunuyorlar desenli trençkot veya desenli kabanlar sizlerde nötr görüntü bırakır.

Günlük soğuk havalarda kullanacağınız ince çizgili ve koyu renkli trençkot, palto, kaban, ve mont çeşitleri tercih ederseniz, özellikle spor tarzda olan üstten bindirme yanlı cepli olan parçalar sizi daha fazla kilolu gösterecektir.
Trençkot yakaları hakim yaka olursa kısa boylu erkeklerde kötü bir görüntü oluşacaktır. Kaban yakalarının küçük olanlarını tercih etmemeniz gerekeceği gibi orta yaka bir kışlık üst giyim kıyafet size uygun olacaktır.
trençkot içine gömlek modelleri kullanırken asla bu kıyafeti pantolonun içine konmamalı ve dışarıda bırakılmalısınız çünkü bu tarz sizi olduğundan kilolu gösterecektir.

Mont kaşe siyah kase-mont-kolu-derili model lacivert kase-mont-kolu-derili model 2 gemici model mont füme Trençkot  modeli klasik kaşmir trençkoterkek

, , ,

Pierre Cassi 2014 erkek mont modelleri

Pierre Cassi 2014 erkek mont modelleri

Erkekler geçmişten günümüze kadar kış aylarında giyimde farklı modelleri ile kıyafet seçimlerinde yer alan tarzlar denemiştir, 2014 erkek mont modelleri sezona hızlı bir giriş yaptı.

2014 erkek mont modelleri nostaljik esintilerin hakim olduğu bu sezon 90’li yılların modası olan tasarımlarla beylerin karşına çıktı. 2014 erkek giyim yılına damgasını vurmaya hazırlanan erkek mont modelleri içinde eski soğuk günler geri geliyor izlenimine kapılmanız kaçınılmaz olacaktır.
Erkek Moda giyim kıyafetleri Pierre cassi farkı ile kendini tekrar ederken soğuk kış şartlarına göre bir kaç yıldır dar alan tasarımlarla sizlere bay giyim ürünleri ile karşımıza çıkan mont modelleri, renkli ve detaylı tasarımları ile eminim sizleri de etkilemeyi başaracaktır.
Bu sene beylere mont koleksiyonlarında hem model olarak hem materyal çeşitleri olarak oldukça ön planda yeni montlar yer alırken genç erkekler tarafından oldukça fazla rağbet gören bu kıyafetler kombin kolaylığı ile giyiminiz’de dikkatleri üzerinize çekecek.

Pierre Cassi 2014 erkek mont modelleri sizlere daha iyi ürün sunmak prensibimiz.

Trençkot  modeli klasik kaşmir gemici model mont füme kase-mont-kolu-derili model 2 kase-mont-kolu-derili model lacivert Mont kaşe siyah