, , , , , ,

Pierre Cassi Smokin Damatlık Takım elbise

Pierre Cassi Smokin Damatlık Takım elbise

Pierre Cassi damatlıklarda son zamanların vazgeçilmezi olan smokin takım elbise çok fazla talep görmektedir. Damatlık ve smokine dair pek çok unsur bulunabilir. Tarzından kumasının yapısına kadar tercihinize göre dilediğiniz takımı bulabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken detay ise kumaşın kaliteli olmasıdır. Kalitesiz bir kumaş kullanılmış ise sizi rahat ettirmeyecektir.

Siyah Smokin

Genellikle de halk arasında damatlık olarak bilinen takım ise smokindir. Smokin deyince de insanların aklına frak gelmektedir. Fakat frak apayrı bir tasarım olmaktadır. Son 3-5 senedir insanların smokin kullanımı ve smokine olan ilgisi artmıştır. Bugün, bazı davetlerin davetiyelerinde, siyah smokini veya papyonu şart koşan ibareler bulunmaktadır. O sebepten dolayı sadece düğünleri için değil, uzun zamanlar ihtiyaç duyacakları davet kıyafeti olarak da her erkeğin dolabında bir smokininin bulunması gerekmektedir. Pierre Cassi de göz kamaştıran tasarımlar şıklık ve bir hayat stilinin parçası olmaktadır. Şık olan insanın da kendine olan güveni artmasına sebep olur ve her ortamda şıklığıyla kendinden söz ettirecektir.

erkekgri-takimelbiseikidugme-baytakimelbise_modellerigri-damatlik-modelleridarkesim-yeleklitakimelbisedamatlık smokinler-vakkodamatlık smokin farkıdamatlık smokin modelleri 2015damatlık smokin modelleri-2016damatlık smokin nereden alınırdamatlık smokinlerbaytakşmelbise_kiyafetleribaytakimelbise-modelleriImages by Jesse Maricic & Micah Gianneli | http://micahandjesse.com

 

Google aranan kelimeler;

damatlık smokin,
damatlık smokin modelleri 2015,
damatlık smokin vakko,
damatlık smokinler,
damatlık smokin sarar,
damatlık smokin farkı,
damatlık smokin beymen,
damatlık smokin damat,
damatlık smokin fiyatları,
damatlık smokin nereden alınır,

, , , , , , , , , , , , ,

Erkek gİyim Bayilik

Pierre Cassi Erkek giyim Bayilik ve Erkek Giyim Modelleri hakkında bilgiler;

Bayanların yanında erkekler de çoğalış bu giyinme işine fazlasıyla hassaslık göstermeye başlamışlardır. Girdikleri ortamda bakışları üzerlerine toplamak amaçlı en ince ayrıntısına civarı kullandıkları materyallere ehemmiyet vermeye başlamışlardır. Giyim dair çoğalış eskiyen zamanlara yönelik erkeklere de model dair kapsamlı bir yelpaze sunulmaktadır. Bunlardan bir kaçından burada belirtmek istiyorum:
Klasik Giyim: Erkeklerin ortamına yönelik en bir sürü tercih ettikleri giyim tercih edilir. Bu klasik giyim modeli, iş yerinde, çağrı ve toplantı yemeklerinde meydana geldiği benzeri , özel kokteyl ve düğünlerde de en bir sürü tercih edilen giyim tarzıdır. Bu stil amaçlı , kumaş pantolon üst kısmına giyilen tamamlayıcı bir gömlek ve ince bir kravat geceyi kurtarmaya yetecek ölçüdedir. Fakat bu kıyafeti bir kaç materyalle, ayakkabı ve saatle kombinledikten ardından güzel bir tercih göz doldurmaktadır.
Erkek Spor Giyim: Sokakta altını çizen kolay bir şekilde görebileceğimiz bu kesim çok huzurlu olmasından ötürü erkeklerin gündelik yaşamda en bir sürü tercih ettikleri giyinme tarzıdır. Jean üst kısmına edinilen bir tişört ile tamamıyla spor bir profile bürünen erkekler, bu tercihi huzurlu olmasından ötürü bir sürü sık sık tercih etmektedirler.
Klasik Spor Giyim: Bu stil , erkeklerin hem bir spor hem bir de klasik duruşlarından ödün vermeyen bir giyim tarzıdır. Bu giyim ile kanvas pantolon onun üst kısmına tercih edilen klasik- spor tarzda tercih edilen gömlek dekoratif bir kombin mahsulüdür.

2015-erkekgiyim-bayilik erkek-giyim-bayilik giyim-bayilik hediye-kampanyasi-cekilis

,

Pierre cassi damatlık ve gelinlik seçimi

Pierre cassi damatlık ve gelinlik seçimi Gelinlik ve damatlığın tarihçesi.

Pierre cassi kısa alıntı giyim makalesi, öyle farklı yerlerde nikah kıydıranlar var ki. Gazetelerde okuyup televizyonlarda seyrediyoruz: Deniz altında yırtıcı köpek balıkları ile beraber dolaştığı derinliklerde, gökyüzünden paraşütle atlarken, bir dağın doruğunda …

Aklıma önce gelenler şunlar . Elbette bir de nikahın olmazsa olmazlarından var olan gelinlik ve damatlıklar var. Onları sıralamaya kalksak sayfalar sürebilir. Benim de en kocaman idealim her evlenme yıldönümünde farklı bir ülkeye gidip oranın geleneklerine yönelik nikah tazelemekti; ama bu hayalimi bir çeşitli gerçekleştiremedim. Bunu yapamadığım amaçlı hayıflanırken gelinlik ve damatlığın ne türlü meydana çıktığına takıldı aklım. Antropoloji ve halkbilime meraklı olduğum takdirde bu konuyla alakalı bir denetim yapmadım. Düş dünyamda dolaşırken aşağıdaki minik öykü meydana çıktı:

Binlerce sene öncesinde kişilerin minik kanatları varmış. Bu kanatlar ne uçmaya ne de okşamaya yararmış.Allah’nın insanlara verdiği bir süsmüş yalnızca . Kelebeklerin kanatları civarı rengarenkmiş. İnsanları kanatlarının renklerine yönelik isimlendirirlermiş. Düğün Töreni törenlerinde insanlar bu kanatlarına veda ederlermiş. Böylelikle bekarlar ve evliler kanatlarına bakılarak ayırt edilirmiş. Kanatsızlar evli, kanatlılar bekar… Dullar amaçlı ne varmış bilmiyorum. Neyse gelelim düğün töreni merasimine .

Ateş Vadisi tecrübe et surat metrelik minik bir geçit varmış. Davetiler bir ralli izlercesine bu geçidin üzerinde sokak süresince sıralanırmış. Gelinle damat bedene kayıp vermeyecek ama kanatları eritecek civarı hafif bir ateşin meydana geldiği bu vadiden ele ele geçerlermiş. On -on 5 dakikalık bu yürüyüş anında vadideki ısı onların kanatlarını eritirmiş. Esasında çok ateş vermeyen bu tören anında çekilen sorun evlenme esnasında çekilecek sorunları temsil ediyormuş. Gelinle damat bu yürüyüş anında birbirlerinin ellerini bırakırsa nikah geçersiz sayılıyormuş. Bu, onlar amaçlı son bir düşünme fırsatıymış belki de. Bu sorunlara katlanıp Ateş Vadisi’nden geçenlerin evlilikleri tescil ediliyormuş. Bu töreni terk edenlerin kanatlarının yarısı yanık kaldığı amaçlı şunlar toplumda itibar görmüyorlarmış.

İnsanlar onlarca sene bu ananesi sürdürmüşler. Gel zaman git zaman evlenme dışı ilişkiler artmış; insanlar evlenme müessesenini yok sayıp beraber yaşamaya başlamışlar. Üstelik evliler eşlerini aldatmaya başlamış. Topluluk bozulmuş, bilgili insanlar, toplumun ileri gelenleri bunu ne türlü çözeriz diye düşünmüşler. Evliliği reddeden insanlarla konuşup ” Niçin bunun gibi yapıyorsunuz ?” demişler. Aldıkları yanıt onları şaşırtmış: “Tören esnasında vadiden geçerken yaşayacağımız acıdan korkuyoruz.” Aylarca düşünmüşler ve çözümü bulmuşlar: Ateş Vadisi’den geçerken kanatların yanmaması amaçlı kanatlara bir kılıf takılmış. Bu kılıf öyle bir maddeden inşa edilmiş ki vadiden geçerken eriyormuş, böylelikle “kanat erimesi” ritüeli gerçekleşiyormuş. Ardından pek çok birey bu modayı benimsemiş, evlilikler çoğalmış , topluluk vareste. İşte gelinlikle damatlık o vakitten kalma bu sahteciliğin bir devamıymış. Her Geçen Zaman kişilerin kanatları evrim mi desem ne desem düşmüş; ama başlangıçta yalnızca kanatlara takılan bu kılıf yaratıcı kişilerin elinde süslenmiş kıyafetlere dönüşmüş. Peki evlenme müessesesi vareste mu? Niçin kurtulmamış? “Halkalı Köle”ler meydana çıkmış? Belki bir zaman de bunu ifade eden bir öykü yazarım.

damatlik-blog damatlık-secerken

tuxedo-damatlik-suitmen erkekbordo-gomlekleri

,

Erkek Giyimde Kol düğmesi inceliktir

Erkek Giyimde Kol düğmesi inceliktir

Giyiminize şık ve nostaljik bir hava katmak isteyen beylerin göz alıcı tercihlerinden olan kol düğmeleri şüphesiz ki beylere apayrı bir hava katıyor. Gömleklerin göz alıcılığını arttıran kol düğmeleri, erkek giyimindeki aksesuarlar arasında en anlamlı olanlardan biri olma ayrıcalığını da taşıyor.

Yakın tarihte bayanların eşlerine, sevgililerine kol düğmesi hediye etmesinin bir gelenek olması kol düğmelerinin ayrıcalığını ve anlamını da arttırıyor. Şık giyinmeyi yaşam biçimi haline getirmiş beyler için kol düğmeleri biçilmiş kaftan.

Bayanlar, eğer sevgiliniz, nişanlınız, eşiniz nostaljik detayları seviyorsa kol düğmeleri onlar için eşsiz bir hediye olacaktır. Geçmiş zamanı yaad edip birlikte iki cümlenin belini kol düğmelerinin şıklığıyla kırmak sizi gerçekten iyi hissettirecektir.

Nostaljik şıklıkla zaman geçirmenizi sağlayacak kol düğmeleri, hayatınızdaki özel insanın sizi her zaman mutlulukla anmasını sağlayacaktır. Bayanlar kol düğmesi bir inceliktir, bu incelikten anlayan beylere kol düğmesi hediye edin.

Pierre Cassi tüm bunların farkında olarak beylerin şıklığı için çalışıyor. Beyler siz giyinimizle eşsiz bir görünüme kavuşun diye birbirinden güzel kol düğmelerini Pierre Cassi sizin için tasarlıyor.

Pierre Cassi’nin yeni kol düğmelerine bir göz atın ve kendi zevkinize uygun olanlardan kendinize seçin ve nostaljik rüzgarları siz de yaşayın. Standart kol düğmelerinin yanı sıra metal kol düğmeleri de üreten Pierre Cassi’de kendi zevkinize uygun kol düğmelerini mutlaka bulacaksınız.

 

beyazkoldugmeli-gomlek damatlik-koldugmemodelleri ismeozel-koldugmesi koldugmeli-gomlekler

, , , , ,

AKSESUAR BAYİLİK

AKSESUAR BAYİLİK

Erkeklere özel aksesuar özellikle bayanların şıklıklarını tamamlamaları için olmazsa olmaz etkenlerden biridir, fakat Pierre cassi kısa süre sonra sizlere kendi konsepti adında aksesuarlar sunmaya devam edecek. Erkek bel çantasından bilekliğe, şaldan güneş gözlüğüne kadar pek çok aksesuar, aksesuar mağazalarında satışa sunulmaktadır. Yaşlı, genç her bayanın muhakkak bir aksesuar tercihi vardır. İstedikleri aksesuarı bulmakta çoğu zaman zorlanan bayanlar her zaman çevrelerinde çok az aksesuar mağazasının olduğundan yakınmaktadır.

Aynı durum özellikle son yıllarda erkekler için de geçerlidir. Çanta, şapka, saat, bileklik gibi çoğu aksesuar erkekler için özel olarak geliştirilen aksesuar mağazalarında sunulmaktadır. Ancak bu aksesuar mağazalarının kullanım ve satın alma durumuna göre az olması insanların ihtiyaçlarını karşılamalarını zorlaştırmaktadır. Talep fazlalığına karşı aksesuar mağazalarının bayilikler vermesi ve böylece de insanların alışverişlerini rahatlıkla yapabilmelerini sağlamaları açısından oldukça önemlidir. Alışverişin yoğun olarak yapıldığı yerlerde bir aksesuar mağazasının olması çoğu insanın alışverişini kolaylaştıracaktır. Aynı şekilde birkaç giyim mağazasının olduğu yerde aksesuar alınabilecek hiçbir yer olmaması bir o kadar zor bir durumdur. Bu nedenle aksesuar mağazalarının bayilikler vermesi ve bu şekilde de yaygınlaşmaları hizmet açısından oldukça önemlidir.

erkekgiyimaksesuar bayaksesuarlari blazer-ceket erkekaksesuarlari

,

Saygın şıklık için kravat iğnesi

Saygın şıklık için kravat iğnesi

Erkekler kıyafetlerinde beylerin günlük hayatta pek de kullanmadıkları ama özel günlerde kullanmaktan da vazgeçemedikleri bazı aksesuarlar vardır. Bu aksesuarlar erkeklerin zarif ve saygın bir görünüm oluşturmasına yardımcı olurlar. Kravat iğnesi de erkek giyiminde bu tarz etkileri olan aksesuarlardan biridir. Şüphesiz ki kravat iğneleri erkek şıklığına apayrı bir hava katar.

Altın ya da gümüş renkli kravat iğnelerinden tarzınıza uygun olanı Pierre Cassi ayrıcalığıyla tercih ederek kravatlarınıza ve dolayısıyla görünümünüze saygın bir hava katabilirsiniz. Pierre Cassi’nin birbirinden özel kumaşlarla tasarladığı kravatları, uyumlu kravat iğneleriyle tamamladığınızda görünümüz şık ve ciddi olacaktır. İş dünyasında da sıklıkla kullanımı tercih edilen kravat iğneleri, saygın kişiliğini giyimine yansıtmak isteyen beylerin de öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır.

Pierre Cassi erkek giyiminin her alanında olduğu gibi kravat iğnesinde de  beylere yardımcı olmak için büyük bir çaba sarf ediyor. Pierre Cassi erkeklerin saygın ve şık bir görünüm kazanmasına yardımcı olacak birbirinden şık kravat iğnelerini üreterek beylerin duruşlarını sağlamlaştırmasına yardımcı oluyor.

Tarzını yansıtmak isteyen beyler, Pierre Cassi’nin son derece şık kravat iğnelerinden kendilerine uygun olanı seçerek saygın ve şık bir görünüme kavuşabilirler. Erkek giyiminin her alanında ve ayrıntısında adından sıklıkla söz ettiren firmamız sizin şıklığınız için çalışıyor. Özenle hazırlanmış kravat iğneleriyle eşsiz görünmek sizin de hakkınız.

Erkek giyimindeki aksesuarlarla kişiliğini tam olarak yansıtabilme imkanı bulursunuz, siz de Pierre Cassi’nin bu ayrıcalığından faydalanın.

erkekkravat-igneleri

,

Manşetli gömlekler

Manşetli gömlekler.

Erkek modasında çok değişik gömlek çeşitleri vardır, bu çeşitlerin arasında en ağırı ve en asili tabi ki Kol düğmeli gömlekler dir, farklı gömlek kumaş ve modellerinin arasından çok iyi sıyrılan manşetli gömlekler, moda dünyasında düz ve diagonal kumaşlara gömlek olarak uygulanmaktadır.

Erkek kol düğmeli gömlek çeşitleri çok değişkendir, kol düğmeleri olarak isimli kol düğmesi dahil altın kol düğmesi modellerine kadar değişim gösterebilir.

Devrik gömlekler arasında en fazla seçimi siyah manşetli gömlek, beyaz manşetli gömlek liderlik için kapışmak tadır.

Kol düğmeli Gömlek, Kol düğmesi modelleri, Siyah Kravat

Kol dügmeli Gömlek modellerikol-dugmeli-gomlekerkek-klasik-pantolon

 

,

Kol düğmeleri

Kol Düğmeleri

 

Kol dügmelerinde büyük degişimi sizlerde farketmişsinizdir, 14 Şubat sevgililer gününde sevgilinize Kol düğmesi hediye edebilirsiniz. Sedefli gerçek doğal taştan yapılan kol dügmeleri erkek arkadaşınız veya eşiniz için iyi bir hediye seçimi olabilir.

Pierre Cassi tüm bunların farkında olarak beylerin şıklığı için çalışıyor. Beyler siz giyiminizle eşsiz bir görünüme kavuşun diye birbirinden güzel kol düğmelerini Pierre Cassi sizin için tasarlıyor.

Pierre Cassi’nin yeni kol düğmelerine bir göz atın ve kendi zevkinize uygun olanlardan kendinize seçin ve nostaljik rüzgarları siz de yaşayın. Standart kol düğmelerinin yanı sıra metal kol düğmeleri de üreten Pierre Cassi’de kendi zevkinize uygun kol düğmelerini mutlaka bulacaksınız. 2013-koldugmesimodelleri koldugmeleri mineli-koldugmesi uygun-koldugmesi yenikoldugmesi-modelleri

, , , ,

2013 Kravat Modelleri

 

2013 Kravat Modelleri

Yılların en büyük icatlarından biri olan kravat beyaz yakalılardan vazgeçilmeyen aksesuar Kravattır, erkeklerin ve bayanların vazgeçilmesi olmuştur klasik giyim‘de 2013 kravat modelleri çok şık, çok karizmatik.

En çok toprak renkleri kullanılıyor ancak yaratıcı modellere bu yıl her zamankinden daha fazla yer veriliyor, 2013 kravat modelleri, eşinize dostunuza hediye edebileceğiniz şık birer alternatif de olabilir.

Takım elbisenizin en şık aksesuarı olan kravatlar 2013 de erkeklerin vazgeçemeyeceği detaylardan biri olacak.

Şık bir bey her zaman kravat takar!

Karizmatik olmanın bir yolu da klasik giyimde özellikle kravat takmaktır, kravat ve takım elbise arasında ters orantı vardır, takım elbise düz ise bunu kravatla hareketlendirebilirsiniz.

Eğer takım elbiseniz çizgili ise o zaman düz renk kravatlar tercih etmeniz gerekir, kravat ile takım elbise modelleri arasında böyle bir oran olmalı. Örneğin tek ceket tercih etmiyorsanız bu oranı gömleğiniz ve kravatınız ile yakalamanız gerekir, düz kravat ile desenli çizgili gömlekler kullanılabilir, düz gömlek ile ise hareketli ve karakter sahibi kravatlar tercih edilmelidir.