, , , , , , , , , , , , ,

Erkek gİyim Bayilik

Pierre Cassi Erkek giyim Bayilik ve Erkek Giyim Modelleri hakkında bilgiler;

Bayanların yanında erkekler de çoğalış bu giyinme işine fazlasıyla hassaslık göstermeye başlamışlardır. Girdikleri ortamda bakışları üzerlerine toplamak amaçlı en ince ayrıntısına civarı kullandıkları materyallere ehemmiyet vermeye başlamışlardır. Giyim dair çoğalış eskiyen zamanlara yönelik erkeklere de model dair kapsamlı bir yelpaze sunulmaktadır. Bunlardan bir kaçından burada belirtmek istiyorum:
Klasik Giyim: Erkeklerin ortamına yönelik en bir sürü tercih ettikleri giyim tercih edilir. Bu klasik giyim modeli, iş yerinde, çağrı ve toplantı yemeklerinde meydana geldiği benzeri , özel kokteyl ve düğünlerde de en bir sürü tercih edilen giyim tarzıdır. Bu stil amaçlı , kumaş pantolon üst kısmına giyilen tamamlayıcı bir gömlek ve ince bir kravat geceyi kurtarmaya yetecek ölçüdedir. Fakat bu kıyafeti bir kaç materyalle, ayakkabı ve saatle kombinledikten ardından güzel bir tercih göz doldurmaktadır.
Erkek Spor Giyim: Sokakta altını çizen kolay bir şekilde görebileceğimiz bu kesim çok huzurlu olmasından ötürü erkeklerin gündelik yaşamda en bir sürü tercih ettikleri giyinme tarzıdır. Jean üst kısmına edinilen bir tişört ile tamamıyla spor bir profile bürünen erkekler, bu tercihi huzurlu olmasından ötürü bir sürü sık sık tercih etmektedirler.
Klasik Spor Giyim: Bu stil , erkeklerin hem bir spor hem bir de klasik duruşlarından ödün vermeyen bir giyim tarzıdır. Bu giyim ile kanvas pantolon onun üst kısmına tercih edilen klasik- spor tarzda tercih edilen gömlek dekoratif bir kombin mahsulüdür.

2015-erkekgiyim-bayilik erkek-giyim-bayilik giyim-bayilik hediye-kampanyasi-cekilis

Bay kemer modelleri

Şıklığınızın tamamlayıcısı kemerler

Aksesuar erkek şıklığında şüphesiz ki çok önemli bir yere sahip. Bayan giyiminde bayanların şıklığına yardımcı olacak çok sayıda unsur bulunurken erkek giyiminde ise bunlar oldukça sınırlıdır. Bu nedenle de erkek giyimindeki belli başlı aksesuarlar erkek şıklığının büyük yardımcısıdır ve  ancak bu aksesuarların doğru bir uyum içinde kullanılmasıyla şıklık sağlanır.

Erkek giyiminde bu aksesuarlarında başında kemerler yer almaktadır. Pantolonuzun üstünüzde gün boyu rahat bir şekilde durmanızı ve sizin gün için rahatça hareket etmeninizi sağlayan kemerler, şıklığıyla da kıyafetinize ayrı bir hava katıyor.

Erkekler şıklığı; gömlek, pantolon ve ceketleri güzel bir uyum içinde ancak renklerine uygun modern bir kemerle sağlamış olurlar. Kemerler kıyafetlerle doğru şekilde kombin edildiğinde sadece erkeklerin şıklığına yardımcı olmakla kalmayıp, erkeklerin ciddi bir duruşa sahip olmasına da yardımcı olur.

Bay kemer modelleri yeni sezonda Pierre cassi mağazalarında.

4mmerkek-derikemer bayderi-kemer-modelleri dokuma-kemer erkek-derikemer-modelleri

 

, ,

Kemer Şıklığı Pierre Cassi Pantolonlarda

Kemer Şıklığı Pierre Cassi Pantolonlarda hayat bulacak.

Kemer şıklığını Pierre Cassi ayrıcalığıyla yaşamak ise siz değerli beyleri daha ayrıcalıklı kılacaktır.

Giyimine özen gösteren beylerin markası Pierre Cassi, birbirinden şık kemer modelleriyle erkeklerin şıklığında yine büyük rol oynuyor.

Klasik giyinmeyi seven erkeklerin vazgeçilmezi deri kemerler de, spor giyimi yaşam biçimi haline getirmiş beyler için modern çizgilere sahip birbirinden özgün kemerler de Pierre Cassi’de.

İyi giyinmenin ayrıcalığını müşterilerine sunan Pierre Cassi, kemer modelleriyle de erkeklerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Erkek şıklığının öncü isimlerinden Pierre Cassi, erkeklerin şıklığı için çalışmaya devam ediyor.

Erkek dar kesim model pantolonlara spor kemer modelleri bulunmaktadır.

lilagomlek-kravat-pantolon lilagomlek-krempantolon-kravat darkesimgomlek-modelleri darkesimgomlek-darkesimkravat pantolon-kemer-modelleri erkek-gomlek-kravat

, , , , ,

AKSESUAR BAYİLİK

AKSESUAR BAYİLİK

Erkeklere özel aksesuar özellikle bayanların şıklıklarını tamamlamaları için olmazsa olmaz etkenlerden biridir, fakat Pierre cassi kısa süre sonra sizlere kendi konsepti adında aksesuarlar sunmaya devam edecek. Erkek bel çantasından bilekliğe, şaldan güneş gözlüğüne kadar pek çok aksesuar, aksesuar mağazalarında satışa sunulmaktadır. Yaşlı, genç her bayanın muhakkak bir aksesuar tercihi vardır. İstedikleri aksesuarı bulmakta çoğu zaman zorlanan bayanlar her zaman çevrelerinde çok az aksesuar mağazasının olduğundan yakınmaktadır.

Aynı durum özellikle son yıllarda erkekler için de geçerlidir. Çanta, şapka, saat, bileklik gibi çoğu aksesuar erkekler için özel olarak geliştirilen aksesuar mağazalarında sunulmaktadır. Ancak bu aksesuar mağazalarının kullanım ve satın alma durumuna göre az olması insanların ihtiyaçlarını karşılamalarını zorlaştırmaktadır. Talep fazlalığına karşı aksesuar mağazalarının bayilikler vermesi ve böylece de insanların alışverişlerini rahatlıkla yapabilmelerini sağlamaları açısından oldukça önemlidir. Alışverişin yoğun olarak yapıldığı yerlerde bir aksesuar mağazasının olması çoğu insanın alışverişini kolaylaştıracaktır. Aynı şekilde birkaç giyim mağazasının olduğu yerde aksesuar alınabilecek hiçbir yer olmaması bir o kadar zor bir durumdur. Bu nedenle aksesuar mağazalarının bayilikler vermesi ve bu şekilde de yaygınlaşmaları hizmet açısından oldukça önemlidir.

erkekgiyimaksesuar bayaksesuarlari blazer-ceket erkekaksesuarlari

Erkek Deri kemerler

Erkek Deri kemerler

Günlük giyimde erkek şıklığının belli başlı tamamlayıcıları vardır. Bazı aksesuarlar özellikle beylerin kendi zevklerine göre değişiklik göstermektedir. Klasik giyinmeyi seven beyler klasik aksesuarlara yönelirken modern giyimi yaşam biçimi haline getirmiş erkekler ise sportif giyime eğilim gösterirler. Deri kemerler de daha çok sportif giyime gönül vermiş beylerin tercih ettiği aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Deri kemer kullanmayı seven beyler için Pierre Cassi’de birbirinden şık ve modern deri kemerler var. Özellikle kot pantolonlarla tercih edilen deri kemerler beylerin görünümüne asi bir hava katıyor. Bunun yanında kumaş pantolonlarla da kullanılabilecek ince deri kemerler de  Pierre Cassi’de mevcut. Klasik giyinmeyi seven beyler için de birbirinden şık deri kemerler Pierre Cassi’de beyleri bekliyor.

Şıklığınızdan taviz vermeyin ve kıyafetinizin aksesuarlarını özenle seçin. Şık giyimi yaşam biçimi haline getirmiş beyler Pierre Cassi’ninin birbirinden modern deri kemerlerini çok sevecekler.

Kemerlerin işlevselliğinin yanı sıra modellerini de fazlasıyla önemseyen Pierre Cassi, erkekler daha iyi görünsün diye çalışıyor. Erkek giyiminin her alanında faaliyet gösteren Pierre Cassi deri kemerleriyle de ustalığını gösteriyor.

Şıklığından ödün vermeyen beylerin markası Pierre Cassi deri kemerleriyle beyleri daha da çekici kılıyor. Kalın deri kemerleri kot pantolonlarınızla kullanarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz ya da klasik giyimi seven biriyseniz ince deri kemerler kumaş pantolonlar ile erkek deri kemerlerin uyumuyla göz kamaştıracaktır.

Pierre Cassi’den giyinmenin ayrıcalığını siz de keşfedin.

erkekderikemerleri erkekderikemer erkekderikemerler erkek-derikemerler

, , , ,

Ucuz Erkek Takım elbise

Ucuz Erkek Takım elbise ve Kaliteli erkek giyim ürünleri için Pierre cassi size bir telefon kadar yakın.

Pierre cassi Mens Wear Marka ürünler genelde kaliteli ve doğal malzemelerden üretilir. Örneğin, erkek giyim için ucuz takım elbisede %100 yün, gömlek ve tişörtte %100 pamuk, kravatta %100 ipek, ayakkabıda %100 deri, vb. Özel teknolojiler ile geliştirilmiş özel malzemeler örneğin, leke tutmaz, buruşmaz, su geçirmez kumaşlar; ayağın şeklini alan ayakkabı tabanları, vb. kullanırlar. Kullanım rahatlığını doğrudan etkilediği için, malzemenin cinsinden asla taviz verilmemelidir. İçine polyester ve benzeri yapay malzemeler karıştırılmış ürünler tercih edilmemeli, ucuz olmaları cazip gelmemelidir.

Kaliteli ürünler kullandıkça renk ve yapılarını kolay kolay kaybetmezler. Bu yüzden kullanım ömürleri benzerlerine göre çok daha uzun olur. Kaliteli bir ürüne daha fazla para verirsiniz, ancak çok daha uzun süre kullanırsınız. Ucuz erkek takım elbise modelleri için bilgi alınız.

 

Ucuz Erkek Takım elbise ucuzerkekgiyimtoptan ucuzerkekpantolon

Deri Kemerler

Deri kemerler, Erkek Deri kemer 

Günlük giyimde erkek şıklığının belli başlı tamamlayıcıları vardır. Bazı aksesuarlar özellikle beylerin kendi zevklerine göre değişiklik göstermektedir. Klasik giyinmeyi seven beyler klasik aksesuarlara yönelirken modern giyimi yaşam biçimi haline getirmiş erkekler ise sportif giyime eğilim gösterirler. Deri kemerler de daha çok sportif giyime gönül vermiş beylerin tercih ettiği aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Bay Deri kemerler kullanmayı seven beyler için Pierre Cassi’de birbirinden şık ve modern deri kemerler var. Özellikle kot pantolonlarla tercih edilen deri kemerler beylerin görünümüne asi bir hava katıyor. Bunun yanında kumaş pantolonlarla da kullanılabilecek ince deri kemerler de  Pierre Cassi’de mevcut. Klasik giyimi seven beyler için de birbirinden şık deri kemerler Pierre Cassi’de beyleri bekliyor.

Şıklığınızdan taviz vermeyin ve kıyafetinizin aksesuarlarını özenle seçin. Şık giyimi yaşam biçimi haline getirmiş beyler Pierre Cassi’ninin birbirinden modern deri kemerlerini çok sevecekler.

erkek-deri-kemer-modelleri pantolon-kemeri kemer-deri-pantolonu kemermodelleri-erkekrugan erkekkemermodelleri siyah-derikemer belt-derikemer-modelleri-2013 erkekKemer-Modelleri-2014 derikemer-sikligi belts-derikemer-

,

Spor Pantolon Deri Kemer

Spor Pantolon Deri Kemer

Pierre Cassi firması kalitesini deri kemer bölümünde de göstermeye devam ediyor, çok şık bir deri kemer koleksiyonuna sahip olan Pierre Cassi bu kaliteli şıklığı sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Pierre Cassi erkek giyiminde önemli bir sektörün temsilcisi olmaya devam ediyor ve siz şıklığına ve giyimine düşkün beyleri kaliteli ürünleriyle buluşturuyor. Spor Pantolon Deri kemer bölümünde beylerin beline uygun hem rahat hem esnek ürünlerden oluşmaktadır.

Kaliteli deri kemerlere cazip fiyat ve uygun ödeme şekilleriyle sahip olacaksınız. Belirli günlerde deri kemerlerde indirimler yapılmaktadır. Cazip indirim günlerinden siz de yararlanmak istiyorsanız Pierre Cassi giyim firmasının internet üzerinde bulunan sitesine üye olup indirimlerinden faydalanabilirsiniz .

casual-giyim-modelelri darpaca-pantolon-derikemer erkek-sporpantolon-derikemer

,

Şıklığınızı tamamlayan kemerler

Şıklığınızın tamamlayıcısı kemerler

Aksesuar erkek şıklığında şüphesiz ki çok önemli bir yere sahip. Bayan giyiminde bayanların şıklığına yardımcı olacak çok sayıda unsur bulunurken erkek giyiminde ise bunlar oldukça sınırlıdır. Bu nedenle de erkek giyimindeki belli başlı aksesuarlar erkek şıklığının büyük yardımcısıdır ve  ancak bu aksesuarların doğru bir uyum içinde kullanılmasıyla şıklık sağlanır.

Erkek giyiminde bu aksesuarlarında başında kemerler yer almaktadır. Pantolonuzun üstünüzde gün boyu rahat bir şekilde durmanızı ve sizin gün için rahatça hareket etmeninizi sağlayan kemerler, şıklığıyla da kıyafetinize ayrı bir hava katıyor.

Erkekler şıklığı; gömlek, pantolon ve ceketleri güzel bir uyum içinde ancak renklerine uygun modern bir kemerle sağlamış olurlar. Kemerler kıyafetlerle doğru şekilde kombin edildiğinde sadece erkeklerin şıklığına yardımcı olmakla kalmayıp, erkeklerin ciddi bir duruşa sahip olmasına da yardımcı olur.

Kemer şıklığını Pierre Cassi ayrıcalığıyla yaşamak ise siz değerli beyleri daha ayrıcalıklı kılacaktır.

Giyimine özen gösteren beylerin markası Pierre Cassi, birbirinden şık kemer modelleriyle erkeklerin şıklığında yine büyük rol oynuyor.

Klasik giyinmeyi seven erkeklerin vazgeçilmezi deri kemerler de, spor giyimi yaşam biçimi haline getirmiş beyler için modern çizgilere sahip birbirinden özgün kemerler de Pierre Cassi’de.

İyi giyinmenin ayrıcalığını müşterilerine sunan Pierre Cassi, kemer modelleriyle de erkeklerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Erkek şıklığının  öncü isimlerinden Pierre Cassi, erkeklerin şıklığı için çalışmaya devam ediyor.

Şıklığınızı tamamlayan kemerler size pierre cassi farkı ile ulaşın.

bay-pamuk-gomlek derikemer-sikligi kemer-deri-pantolonu pantolon-kemeri

Erkek deri kemer modası

Erkek deri kemer modası

Erkeklerde kemerlerin işlevselliğinin yanı sıra kemer modellerini de fazlasıyla önemseyen Pierre Cassi, erkekler daha iyi görünsün diye çalışıyor. Erkek giyiminin her alanında faaliyet gösteren Pierre Cassi erkek deri kemer modası ile ustalığını gösteriyor.

Şıklığından ödün vermeyen beylerin markası Pierre Cassi deri kemerleri ile beyleri daha da çekici kılıyor, kalın deri kemerleri kot pantalon ile kullanarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz ya da klasik giyimi seven biriyseniz ince deri kemerler kumaş pantalon ile erkek deri kemer modası uyumuyla göz kamaştıracaktır.

Pierre Cassi’den giyinmenin ayrıcalığını siz de keşfedin.

Erkek kemer modelleri 2014

2013 deri kemer modelleri

Erkek deri kemer

Erkek deri kemer modası