Yazılar

,

Pantolon ve Gömlek Ütüleme

Pantolon ve Gömlek Ütüleme

 

Pantolon Ütüleme kadınlar için çile olmaya devam ederken biz hazır giyim üreticileri, erkek giyim ürünlerini ütülerken ürün içerikleri ile değişiklik yaparak sizin ürün ütüleme ve sorun yaşama derdinizi ortadan kaldırdık, Altın Yıldız takım elbise, Can takım elbise, Yünsa takım elbise, ürünleri ütü tutma özelliğine sahiptir, içindeki pamuk ve yün karışımları sayesinde.

En farklı kırışık gömleklerde bile çok rahat ütü yapabileceğinizi düşünün erkek hazır giyim ürünlerinde gömlek için sizler bu işlerde çok tecrübeli ve zaman kazanmış olacaksınız görüntünün çirkinliğine mi yanarsınız yoksa eziyetinize mi? Pierre cassi erkek hazır giyim seçimlerini yaparken siz değerli ev hanımlarını düşünmekteyiz, farklı ürünler için ütü bilgileri ürün etiketlerinde bulunmaktadır.Hayatı kolaylaştırmak varken kendimize sıkıntılar üretmek nedeni yok hiç bir zaman, meşhur bir söz vardır, jilet gibi pantolon. iyi pantolonu kalıbı ve duruşuyla farklı olduğunuzu her zaman belli ettirir. Pierre Cassi dünyasına girip ayrıcalıklar dünyasını beraber keşfedelim

gomlekutuleme-erkek pantolonutuleme pantolonutuleme- mevsimlik-pantolon

, , , ,

En Moda Giyim

En Moda Giyim
Mevsimlik erkek Giyim Modası 

Erkeklerin Modası çok fazla degişim göstermesede Yazlık ve Kışlık erkek giyim Moda renklerinde degişik tonlar göze çarpmaktadır.
Klasik erkek giyimi tercih eden müşterilerimiz daha fazla koyu tonları gün içerisinde tercih ederler, Spor giyimi tercih eden müşterilerimizin şeçim skalası daha farklı tonlara göre degişmektedir.
Erkek Giymi :Mevsim ne olursa olsun Erkek Modası için en önemli detay olan Kol dügmesi, Ceket Arması, Kaşkol (scarf), Kravat, Kravat İgnesi, Kemer, Ayakkabı aksesuarları Pierre Cassi koleksiyonlarının vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır.

Erkek Giyim Aksesuarları konusunda Pierre Cassi ilkbahar – Yaz sezonunda yeni modeller ekleyecektir, Erkek Aksesuarlarında deneyimli kadrosu ile, en çok merak ettiğimiz Takım elbise, Gömlek, Pantolon, Kravat, Büyük Beden, Yazlık Mont, Yazlık Pantolon,Kıyafetleri ile sezona uygun tarz ve Giyim Bayilik seçenekleri sunacaktır.

Giyim Zevki

Pierre Cassi Komple Sistem ve bagımsız bir ürün yelpazesi olarak erkek giyim de zevkine uygun güncel ,zengin, erkek hazır giyim çeşitlerinden en az birini önemsediğimiz kalitede, işçilikte, ve modelde olup aramakta yoruldugunuz giysi zevkinizi Pierre Cassi Markası İle çözmek bize onur verir.

, , , ,

Mucize Takım Elbiseler Pierre Cassi’de

Mucize Takım Elbiseler Pierre Cassi’de

Deneyimli uzman kadro ve personelemiz ile kendi fabrikalarımızdan üretilen Nano teknoloji kir ve leke tutmayan ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

Altınyıldız Nano ürünleri :

Altınyıldız Nano Pantolon, Altınyıldız Nano Takım elbise,Altınyıldız Nano tek ceket, Altınyıldız Nano Pantolon, Altınyıldız Spor Pantolon,Altınyıldız Spor Ceket,

Erkek klasik giyimdeki en büyük özellik takım elbise giyimi tercih edilecekse gömlek ,kravat uyumu ile çok güzel bir tarz yaratmış olursunuz 2011 klasik giyim tercihleri bu şekilde Türkiye modasına yön verecektir.

, , ,

Erkek giyimde , akıllı kıyafetler,elbiseler, geliyor

Erkek giyimde , akıllı kıyafetler,elbiseler, geliyor.

Pierre Cassi etiketli ürünlermizde gelecek nesil kumaş kalitesi olarak yeni kendini temizleyebilen ürünlerin atılımı yurtdışında yapılmaktadır.

Yemek Lekesi, sigara isi kokusu, kirlenmeyen ve hoş koku yayan kumaş teknolojisi çalışmaları yapılmaktadır.

Türkiyenin Ulusal marka olma yolunda ilerleyen Pierre Cassi Yeni sezonlarda Artık Altınyıldız Nano Teknoloji ürünlerinin yanında , kendini temizleyen ürünler üretecektir.

Bazı Ürünler:

Akıllı Takım elbise, Akıllı Gömlek, Akıllı Pantolon,Akıllı Kaban,Akıllı Palto,Akıllı mont,Akıllı TshirtAkıllı triko,akıllı kumaş,akıllı elbiseler,

bu ürünlerde kumaş üretilecektir.

, , , ,

Uygun Takım Elbise

Uygun Takım Elbise, nereden alırım diye düşünmeyin

www.iyipazar.net Online Erkek giyim Mağazanız.

Uygun Takım Elbise , By Oral Kalitesiyle.

% 100 Garantili Uygun Takım elbise, modellerimizi gördünüzmü.

35 yıllık Erkek giyimde tecrübe ile 59 tl ile 99 tl arası alt grub üreünlerimiz Showwroom da son kullanıcıya sunulmuştur.

Üst kalite takım elbise grubu ise 99 tl ile 349 tl fiyatları arası, yün takım elbise modelleri satışa sunulmuştur.

Pierre Cassi Size  + değer Katar.

, , , ,

PİERRE CASSİ fAST fASHİON, Bölgesel güç olabilecek yatırımcılar arıyoruz

PİERRE CASSİ Fast FASHİON ,

Bölgesel güç olabilecek yatırımcılar arıyoruz.

bYoRAL  Türkiye Genel Müdürü Recep Ural, öncelikle erkek giyim markası olan Pİerre Cassi’nin mağaza sayısını artırmak istediklerini ve Türk ve Yabancı iş ortakları aradıklarını belirtiyor:

Pierre Cassi Tabelası altında Fast fashion perakende mağazacılık yatırımı yapmak isteyen yatırımcıların taleplerini 1990 yılı başı itibariyle almaya başladık.

İstanbul başta olmak üzere, diğer şehirlerden birçok talep geldi.

Bölgesel güç olabilecek giyim yatırımcıları arıyoruz,Yüksek Kar bedelleri kazanabilecek potansiyel takım arkadaşıda diyebiliriz.

Bizimle işbirliği yapacak yatırımcı üründen Tabelaya, Personele, poşete, hediye paketinden mankenine  kadar hiçbir malın tedarikini düşünmek zorunda kalmıyor.

Mağazaların dekorasyonu tamamen Pierre Cassi uzman kadrosu veya konsept uyum magazası olmasını istiyoruz.

İş ortaklarımızı Erkek giyim sektorunun işleyen bir sistemin parçası yapıyoruz.”

Pierre Cassi Erkek giyim size yeni sezon ürünlerinde ve genç kadrosuyla giyim sektöründe güç katacaktır.

Giyinmek bir Modaysa biz onu Tutkuya Çevirdik.

Pierre Cassi Mens Wear

,

Tek Ceket – Blazer Ceket (Jacket)

Tek Ceket – Blazer Ceket (Jacket) Ceket arması

PİERRE CASSİ TEK CEKET

Blazer Ceket

Yazlık Tek Ceket

2011 Yazlık Tek Ceket, koleksiyon hazırlanmaktır.

Ceketlerin Üzerine özel el işçiligi ile üretilen armaların örnek modelleri mevcuttur.

Armalar kolej  ile birlikte kullanılır ,

Spor Blazer ceket arması,

Flanel Yünlü Ceket Arması ,

Pi and Pull Blazer ceket ,

Yahting Arma,

Pierre Cassi Ceketlerinin  Üzerindeki Armalar Özellikle İngiliz Simgeleriyle bir bütün olmuştur.

Silver Düğme, Altın Düğme (Gold) Dügmeler el işçiligi ile üretilmektedir.

Armalar Her türlü Modele göre sipariş alınır, ayrıca armaların 3 rengi vardır Altın Arma, Gümüş arma, Bakır Arma olarak üretilmektedir.

Tek Ceket Armalarımız Garantilidir.

Toptan Ceket ve Arma Fiyatlarını Sorunuz, Tek Ceket Armalı Model olarak Satılmaktadır, Blazer Ceketin altına Dar kesim Gri pantolon veya Antrasit İtalyan Pantolon Vermekteyiz.

Babalar gününüz kutlu olsun

Pierrecassi ailesi olarak
Babalar gününüz kutlarız.

Babalara ozel kampanyalarimiza sizde katilin
babalar gunune özel hediyeler kazanın..

ayrıntılı bilgi Pİerre Cassi Facebook Adresinde.

Babamıza Gösterecegimiz bir tebessum bile onu farklı duygulara iter.Bayiilerimizden Farklı Babalar günü Kampanyalarından Yararlanabilirsiniz.,

Babalara Özel 4 Gömlek 99 Tl

Babalara Özel Pierrecassi 3 Pantolon 99 tl