Yazılar

,

Tek pile Pantolon

Tek pile Pantolon

Çok farklı modellerin bir arada olduğu koleksiyonlar vardır bunlardan biri erkek pantolon kısmıdır, değişkendir ve her sene farklı ürünleri piyasada yer bulmaktadır, ayrıca erkek üst giyim dışında bir de erkek iç giyim sektörü kadın iç giyimine oranla daha az çeşitliliğe sahiptir. Erkeklerin arayışları da sınırlıdır.

Erkeklerin bir iç giyim ürününden beklediği şey sadece pamuklu olması, rahatsız etmemesi ve vücudu tahriş etmemesidir. Fazlasına ihtiyaç duyulmamaktadır. Atlet, fanila, külot, boxer erkek iç giyimini oluşturan ana ürünlerdir. Atlet ve fanila yüzde yüz pamuktan üretilen ve erkeklerin terleme problemlerine karşı teri vücuttan emerek uzaklaştıran koruyucu nitelikte ürünlerdir. Külot ve boxer ise erkeklerin isteklerine göre tercih edilmektedir. Erkekler hangisi rahat geliyorsa onu tercih etmektedir. Yüzde yüz pamuk olmaları bu ürünler için çok önemlidir. Bu ürünler yüzünden oluşabilecek cilt problemleri daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.

Tek pile Pantolon ve pantolon bayilik için irtibata geçiniz.

tekpilepantolon slimpantolon hakipantolonerkek

Erkek Pantolon Renkleri

Erkek Pantolon Renkleri denilince akla modern renkler pek gelmez pierre cassi erkeklerin en fazla tükettiği ve cesaret ettiği renkler hakkında size bilgi makalesi vermektedir.

Pantolon denilince akla birçok model ürün gelebilir, aslında iki tür vardır, erkek klasik pantolon, erkek spor pantolon, bu tip ürünlerin bir çok renkten oluşması muhtemeldir. Erkek pantolon modellerinde yalnız şu var ki bazı modeller daha fazla ilgi görmekte, bazı pantolonlar dahaz alım yapılmaktadır, Pierre cassi pantolon markası Takım elbise, gömlek, pantolon, üçlüsü arasında oldukça kullanılan ve tercih edilen zincir markadır. Erkek online giyim mağazasında yenilikler yaparak ürün çeşitlerini www.iyipazar.net adresine oldukça fazla gömlek, takım elbise, pantolon çeşitleri yeni sezonda eklemiştir.

Erkek pantolon ve takım elbise renkleri arasında yazlık ve mevsimlik renkler çok ilgi görmekte, koyu tonlar daha az istek almaktadır. Özellikle pardesü , kap ve ferace üzerine kullanabileceğiniz fazla dikkat çekmeyecek eşarp modelleri vardır.  Ağırlıklı olarak koyu renkler üzerinde çalışılmıştır. pantolon desenleri arasında öyle çok göze çarpacak ve sizi zora düşürecek desenler değildir.

chinoerkekpantolon erkekklasikgomlek erkeksporpantolon-chino hakipantolonerkek erkek-kiyafetleri

 

,

Pantolon Modelleri ve fiyatları

Pantolon Modelleri ve fiyatları

 

Farklı erkek giyim ürünlerin satıldığı bir çok avm ve sokak mağazalarına gezmeye ve kıyafet almaya giderken marka ve fiyat  bu iki denklem çok önemli o yüzden ürün seçerken öncelikle ürün kalitesi modeli artı fiyat politikası çok önemlidir.

Öncelikle pierre cassi giyimi erkeklerin seçmesindeki asıl nokta çok hızlı bir şekilde ürünlerine istediğiniz yere online satışı pantolon modelleri konusundaki geniş yelpazesi ile erkek moda dünyasında büyük yer almaktadır.

Pierre cassi modelleri kıyafet model ve beden konusunda çok fazla zorlanmadan her yerde ürünlerini bulabilirsiniz, erkeklerin kaliteli ürün üreten ve Türkiye fabrikalarında fabrikası bulunan pierre cassi erkek pantolon modelleri ve fiyatı konusunda bu denli bu Pierre cassi markasını seçmesi çok kaliteli ürün yelpazesi ve kreasyonlarıdır. Pantolon modelleri olarak üretilen koleksiyonumuz; klasik pantolon, tek pile pantolon, dar kesim pantolon, regular fit pantolon, pamuk pantolon, kareli pantolon, keten pantolon, yün pantolon, altınyıldız pantolon, yünsa pantolon, can teks pantolon, büyük beden pantolon, çocuk pantolonu, okul pantolonu, bu tarz binlerce ürün haftalık olarak üretilip corner mağazaları sevk edilmektedir. Pierre cassi son model erkek pantolon modelleri ve fiyatları hakkında en cazip fiyatlara ulaşabilirsiniz ve toptan pantolon konusunda bilgi alabilirsiniz 

 Ürün satış sonrası hiç bir şekilde sorun yaşatmıyoruz sizlere.

erkek-klasikpantolonmodelleri erkekchinopantolon

pierrecassi-menswear erkekpantolonmodelleri-fiyatlari

 

,

Erkek Pantolon

Erkek giyim klasik koleksiyonunda Pİerre Cassi markamız, erkekler için, şıklık konusunda kadınlarla yarışıyor.

Tam olarak yeşil sermayeden kurulu olan tekstil firmamız ilk olarak üretime erkek pantolon dikimi olarak başlamıştır, Türk sermayesi ile kendi giyim modellerini oluşturan Pierre Cassi, erkek hazır giyim sektörüne yeni bir soluk getiriyor.
Spor giyim, takım elbise, üst giyim modellerine farklı bir tarza bürünmek isteyen lüks erkeklerin ihtiyacı olan her şey Pierre Cassi koleksiyonlarında yer alıyor…

Erkek Pantolon

Pileli Pantolon

Pileli Pantolon

Vintage Pantolon dedigimiz modanın ters akımı son beş yıldır Tek pile Pantolon ve Pilesiz Pantolonu tozlu raflara kaldırdı,

Rahat giyime önem gösteren ve kıyafetlerinde ben moda yerine klasik giyim tercih ederim olgusu ile yol alan tüketiciler tek pile Pantolon  ve Çok pileli Pantolon modellerini tercih ederler.

Pierre Cassi Markamız, Koleksiyon üretiminde 2 türlü üretim yapan fabrikamız spor pantolon ve Klasik pantolon üretmektedir.

Pileli Pantolon Modelleri;

Tek pile Pantolon, Çift pile Pantolon, Üç Pile Pantolon, 

Çift Arka Cep, İtalyan patlet, Çizgili Ceplik, Özel kesimdir.