Erkek Kaşmir trençkot ve Kapşonlu trençkot modelleri yılların verdigi tecrübe ile sizlere toptan trençkot ve modelleri üretmekteyiz.

,

Trençkot erkek Modelleri 2016

Trençkot erkek Modelleri 2016

Erkek trençkot modellerі kış sezonu koleksіyonlarında fazla çеşitlе beğenіmіze sunulurken taѕarımcılar bu koleksiyona kışlık pamuk gömlek ile ön plаnа çıkmаsını sağlamışlardır. 2016 Koton tençkot modelleri erkeklere soguk havalarda iyi bir tarz olmaya devam etmektedir.
2016 trençkot erkek koleksiyonları çıkmаsını sağlamışlardır. Kışlık Yünlü gömlek modelleri Pierrecassi

 

erkekkislik-pamukgomlek

Devamını Oku

, ,

2015 Erkek Trençkot Modelleri

2015 Erkek Trençkot Modelleri

Erkek PaltoErkek Kaban ve Mont Kombinleri

Dış giyimde bir sürü pek detaya girmemeye çalışır. Kara,düz palto ve kaban modellerinden şaşmayız ancak gelin görün ki çoğalış her vitrinde ayrıntılı yeni sezon modelleri meydana gelen ve bir sürü zekice tasarlanmış hem bir hayatımızı kolaylaştıracak hem bir de bizi ateş gibi tutacak bir sürü dekoratif kabanmont ve paltolar yer alıyor. Belli Bir Süre itina belli bir süre uyarı ile bir sürü dekoratif olmaya az kaldı. Bazen üzerinizde herhangi seçilmiş birçok de özenli olmayan bir kombin olabilmektedir. Bir Sürü dekoratif ve kalifiye bir kaban ile bütün bu berbat görüntüyü hemen bir şıklığa çevirebilirsiniz. O yüzden harici giyimi bir mevduat olarak görün ve yapabileceğinizin en iyi olanını yapın. Her kıyafetinizle farklı kombinlenecek civarı kolay bir palto, bir kaban ve bir mont alın.

Erkek PALTOLAR

2015 bay palto modelleri

Paltoların altın dönemi başlıyor. Bilhassa uzunca paltolardan bahsediyorum. Bu sezon vitrinlerde “military” teması başlığı altında kalın, uzunca, metal düğmeli, apoletli subay paltolarını görmüşsünüzdür. İşte bu trendin uzantısı olarak bilhassa kruvaze bağlanan 6 veya 8 düğmeli diz altına uzanan kuşaklı paltolar bir sürü moda.Renkleri ise lacivert, camel ve elbet ki kara. Deri detayları meydana gelen yakası kürklü, metal düğmeli, kruvaze uzunca paltoları beli kemerli olanları seçerseniz bedeninizi daha ince ve balanslı gösterecektir.

Bay KABANLAR

2015 bay kaban modelleri

Kabanın paltodan farkı dizden yukarıda,kalça altında sona ermesidir. Kabanlarda en göze batan detay bu yil cepler. Üstelik 2 den pek 4 cepli kabanlar bir sürü moda oluyor. Hakim yaka da bu yil kabanlarda ön tasarıya çıkan öbür bir yaka ayrıntıyı. Kabanlarda kahve ve kara seçimi güvence ve dünya kurtarır cinsten bir tercih olacaktır. Zira her kıyafetinizle rahatça kombinlenecektir. Kış Mevsiminde soğuğunda ceketlerin yerini bulundurarak sizlere şıklık katar. Yeniden belinize hafifçe oturan yeni sezon modelleri tercih edin. Kilolu erkeklere,hepten yuvarlak ve kilolu gösteren puf puf az montlar yakışmayacaktır. Bunun mahaline uzunca,ince,detaysız palto ve trençkotları tercih edin. Mont mahaline kaban giyin. Beli kemerli kabanlar, belinizi ortaya çıkarıp fit gösterebilir.

Bay MONTLAR

2015 Pierre cassi genç mont modelleri

Montlar ise beli lastikli veya düz olarak, kalça üzerinde bel hizasında biter. Geliyor Olacak sezon bizleri ne bekliyor derseniz, 90’lı senelerin en başında moda meydana gelen rengarenk ekoseli kaşe kumaştan montlar geliyor olacak. Keçe ve kaşeden kullanışlı iç detayları meydana gelen, bizi ateş gibi tutucak; fakat zor olmayan, geliştirilmiş kumaşları meydana gelen kabanlar ve kruvaze, uzunca paltolar olacak.Mont diyince akla yeniden mont kumaşından puf puf yelekler geliyor. Gardırobun olmazsa olmazları,vücudu ateş gibi tutan,gömlek,kazak üstelik ceket üzerine dahi giyilen yelek montlar.Bu sportif yeleklerden kesinlikle bir nitelik alın.Tavsiyem,kara veya kahve. Harici giyim bir anne parçadır ve kıyafetinizi tamamıyla değiştirebilir. O yüzden palto seçerken nelere uyarı etmeli ve neler ile gerçek kombinleri inşa etmeliyiz bir göz atalım. Montların iç detaylarının,çeşitli kumaşta,rengarenk,kapitoneli ve ekoseli olanlarını tercih edin,samimi içe sizlere ve hayatınıza nitelik katacaktır. Beli kemerli her mont ve kaban bu sezonun popüler parçaları,atlamayın.Düğme gsm ve fermuar detayları ön tasarıda olsun.Mont kumaşında su geçirmezliği meydana gelen kumaşları tercih edin. Hafif parlak kumaşlar moda.

Ürün bedenleri genç ve orta yaş grubuna hitap ediyor,  bedenleri ;44 – 46 – 48 – 50 -52 – 54 – 56 no ile oluşmakta.

 

Bay Palto Modelleri

2013 trendcoat modelleri Erkeklerde Yine Trençkot Modası

2014erkek trenckotmodelleri Erkeklerde Yine Trençkot Modası

erkek treckoat modelleri2014 Erkeklerde Yine Trençkot Modası

,

2015 Yeni Sezon Erkek Trençkot Modası

2015 Yeni Sezon Erkek Trençkot Modası

Havaların serinlemesiyle beraber caddelerde Pierre cassi  tarzı trençkotlar giymiş erkeklerin sayısı da artıyor.

Pierre cassi tasarım ekibi adına erkek trençkot modellerin çiziminde çok keyif alıyorum giyimde trençkotu tercih edenleri gördükçe. İçindeki kıyafet klasik mi spor mu hiç fark etmiyor üzerine giydiği bir trençkotu iyi taşıyabilen bir erkek girdiği her ortamda saygınlık uyandırıyor bence. Hala Amerikan filmlerinde avukatlar, iş adamları gibi yüksek zümrelerin trençkotlarıyla bir o yana bir bu yana koşturmalarını izliyoruz ve ne kadar çekici göründüklerini düşünüyoruz biz kadınlar.

Erkek trençkot modellerine bir göz atalım bakalım bu sezon ünlü markaların trençkotları nasıl tasarlanmış?
Öncelikle trençkotla adı adeta bütünleşen Pierre cassi markası Erkek trençkotlara baktığımıza da bol kürk olan modelleri görüyoruz. Pierrecassi, trendcoat konseptinde kış aylarında kullanılmaya olanak sağlayan yün ve kaşe kumaşları tercih etmiş.
Yeni sezon Trençkota farklı bir pencereden bakan markamız deri ve kumaş karmasıyla hazırladığı yeni modelleri giyimiyle fark yaratmayı ve dikkat çekmeyi sevenlerin beğenisine sunmuştur. Klasik tarz bir trençkot benim her zaman favorimdir.

 

Ürün bedenleri genç ve orta yaş grubuna hitap ediyor,  bedenleri ; 44 – 46 – 48 – 50 -52 – 54 – 56 no ile oluşmakta.

trenckotmodelleri Trençkot erkek Modelleri

Erkek trençkot modelleri

 

Palto Modelleri

2013 trendcoat modelleri Trençkot erkek Modelleri

 

 

2014erkek trenckotmodelleri Erkek trençkot modelleri Pierre Cassi

erkek treckoat modelleri2014 Erkek trençkot modelleri Pierre Cassi

 

, , ,

Erkeklerde Yine Trençkot Modası

Erkeklerde Yine Trençkot Modası

Son günlerde bir çok bölgede havalar soğuk gidiyor ve genç erkeklerin en ideal değişimi erkek montları çıkarıp erkek trençkotları giymesi oldu tabi sitil sahibi erkekler için geçerli bu değişim. Havaların serinlemesiyle birlikte caddelerde Pierre cassi tarzı trençkotlar giymiş erkeklerin sayısı da çoğalıyor . Ben bizzat adıma tek sürü huzur alıyorum giyimde trençkotu seçim edenleri gördükçe. İçindeki elbise klasik giyim mi spor mu hiç fark etmiyor üst kısmına giydiği tek trençkotu sıkı taşıyabilen tek erkek girdiği her ortamda saygınlık uyandırıyor benim düşünceme göre . Halen Amerikan filmlerinde avukatlar, iş adamları benzeri yüksek zümrelerin trençkotlarıyla tek o yana tek itibaren koşturmalarını takip ediyoruz ve ne civarı cazip göründüklerini tahmin ediyoruz biz bayanlar .
Erkek trençkot modellerine tek göz atalım bakalım bu sezon popüler markaların trençkotları ne türlü tasarlanmış?
Öncelikle trençkotla adı öyle ki bütünleşen Pierre Cassi marka trençkotlara baktığımıza da bol kürk olan yeni sezon modelleri görüyoruz. Pierre cassi, trençkot konseptinde kış aylarında da kullanılmaya imkan imkanı sunan yün ve kaşe kumaşları seçim etmiş.
Trençkota çeşitli tek pencereden bakanımız Zegna deri ve kumaş karmasıyla hazırladığı  yeni yeni sezon modelleri giyimiyle fark yaratmayı ve uyarı çekmeyi sevenlerin beğenisine sunmuştur. Klasik stil tek trençkot benim her süre favorimdir.

Ürün bedenleri genç ve orta yaş grubuna hitap ediyor,  bedenleri ; 44 – 46 – 48 – 50 -52 – 54 – 56 no ile oluşmakta.

trenckotmodelleri Trençkot erkek Modelleri

Erkek trençkot modelleri

 

Palto Modelleri

2013 trendcoat modelleri Trençkot erkek Modelleri

 

 

2014erkek trenckotmodelleri Erkek trençkot modelleri Pierre Cassi

erkek treckoat modelleri2014 Erkek trençkot modelleri Pierre Cassi

 

, ,

2015 Yine Erkek Trençkot Modası

2015 Yine Erkek Trençkot Modası

Pierre cassi her sene trençkot  farklı modelleri ile yeni sezona hızlı başlamaktadır. Havaların serinlemesiyle beraber caddelerde Daniel Craig tarzı trençkotlar giymiş erkeklerin sayısı da artıyor. Ben kendi adıma çok keyif alıyorum giyimde trençkotu tercih edenleri gördükçe. İçindeki kıyafet klasik mi spor mu hiç fark etmiyor üzerine giydiği bir trençkotu iyi taşıyabilen bir erkek girdiği her ortamda saygınlık uyandırıyor bence. Hala Amerikan filmlerinde avukatlar, iş adamları gibi yüksek zümrelerin trençkotlarıyla bir o yana bir bu yana koşturmalarını izliyoruz ve ne kadar çekici göründüklerini düşünüyoruz biz kadınlar.
Erkek trençkot modellerine bir göz atalım bakalım bu sezon ünlü markaların trençkotları nasıl tasarlanmış?
Öncelikle trençkotla adı adeta bütünleşen Burberry marka trençkotlara baktığımıza da bol kürk olan modelleri görüyoruz. Zara, trençkot konseptinde kış aylarında da kullanılmaya olanak sağlayan yün ve kaşe kumaşları tercih etmiş.
Trençkota farklı bir pencereden bakan Zegna deri ve kumaş karmasıyla hazırladığı yeni modelleri giyimiyle fark yaratmayı ve dikkat çekmeyi sevenlerin beğenisine sunmuştur. Klasik tarz bir trençkot benim her zaman favorimdir.

 

Mont kaşe siyah Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassikase mont kolu derili model lacivert Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassitrençkoterkek Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassiTrençkot modeli klasik kaşmir Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassigemici model mont füme Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassikase mont kolu derili model 2 Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassierkek trenckot trendcoatmenswear Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassi

,

Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassi

Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassi

David Beckham, Brad Pitt, Daniel Craig gibi ünlülerle bütünleşen trençkot modası, bayanlardan sonra erkeklerin de dış giyimde vazgeçilmezleri arasında hızla yerini alıyor.1. Dünya savaşı sırasında Amerikan askerleri için tasarlanan trençkotlar bugün moda dünyasında mont, kaban ya da paltonun da önüne geçmiştir. İster şık bir takım elbise, ister bir Jean pantolonla rahatlıkla kombine edebileceğiniz trençkot modelleri vitrinlerdeki yerini çoktan almış durumda sevgili beyler.
Erkek trençkot modellerine şöyle bir göz atalım dedik bu yazımızda. Trençkot denilince akla gelen ilk marka olan Burberry, bu yıl yakalardaki kürk detayıyla dikkati çekiyor. İster uzun ister kısa trençkotlarda kullanılan kürk, farklı bir görüntü verirken sadece sonbahar değil kış aylarında da kullanmaya elverişli bir hal alıyor.
Yakaları geniş, belden kemerli ve özellikle koyu renkli trençkotlar bu sezonun gözdesi. Uygun bir atkıyla kombine edebileceğiniz gibi düğmelerini açık bırakarak da cool bir hava yaratmak da sizin elinizde. Zara, Mango, Vakkorama gibi markalar da yeni modelleriyle vitrinlerde.

Mont kaşe siyah kase-mont-kolu-derili model lacivert trençkoterkek Trençkot  modeli klasik kaşmir gemici model mont füme kase-mont-kolu-derili model 2 erkek-trenckot-trendcoatmenswear

,

Erkek Kaban ve Trençkot Seçimi

Erkek Kaban ve Trençkot Seçimi

Trençkotları Amerikan filmlerinden tanıdık. Detektiflerin ya da önemli iş adamlarının üzerinde gördük ve onların gerçekten çok şık ve iyi giyimli olduklarını düşündük. Bir dönem kadınların vazgeçilmezi olan trençkotların artık erkeklerin de tercih ettiği bir dış giyim olduğunu görüyoruz.
Erkek trençkot modelleri her yıl değişmekle beraber klasik bir trençkot ; dizden 5_15 cm yukarıda, yün ya da yağmur geçirmez özelliği olan kumaşlardan yapılır. İster klasik ve şık bir takım elbise üstüne ister paçaları kıvrılmış bir kot pantolon ve salaş bir gömlek üzerine olsun trençkotlar erkeklere yakışıyor.
Sonbaharın yağmurlarla ve serin rüzgarlarla kendini hissettirdiği bu eylül günlerinde bir trençkotunuz yoksa mutlaka edinmelisiniz. Mont, kaban ya da paltoya göre daha kullanışlı ve şıktır. Kış aylarında da rahatça kullanabileceğiniz yün ya da deri trençkotlar bu sonbaharın ve kışın yeni gözdesi.
Koyu renkli trençkotlar zor durumlarda bile giyiminizi kusursuz tamamlarken krem ya da bej gibi olanlar sizi daha stil sahibi ve karizmatik gösterecektir..

kaban-modelleri-trençkot

, , ,

En ucuz Giyim erkek trençkot modelleri

En ucuz Giyim erkek trençkot modelleri

 

Erkek yeni  Trençkot Hep En Şık

Özellikle sonbaharın serin ve yağışılı günlerini yaşadığımız şu sıralar, erkek giyimini ve modasını takip edenlerin vazgeçilmez dış giysisi olan trençkotlar  yine gözde. Kadınların da vazgeçilmezi olan trençkotlar küçükten büyüğe her  yaşta insanın rahatça giyebileceği şık ve farklı bir tarzdır.

Erkek trençkot modellerine baktığımızda derisinden, yağmur geçirmezine, yünlüsünden ekosesine kadar bir çok seçenekle karşılaşabiliriz. Trençkot alırken öncelikle vücut yapınız ve giyim tarzınız göz önüne alınmalıdır. Trençkotların kaban ya da palto veya montlara göre büyük bir avantajı vardır; ister klasik ister spor giyinin giyim tarzınıza uygun bir trençkot mutlaka vardır.

Kısa ya da uzun, kemerli ya da düğmeli, açık ya da koyu renk olsun giyiminizde bir fark yaratmak ve stil sahibi olmak için gardrobunuzda bir trençkotunuz mutlaka bulunmalıdır. Eski Amerikan filmlerinde ikonlaşan bu trençkotlar bir dönem daha çok kadınlar tarafından tercih edilirken bugün özellikle erkek modasını takip eden ve her daim şık görünmek isteyenlerin vazgeçemeyeceği bir giysi olmuştur.

 

 

Mont kaşe siyah Yeni Trençkot Modelleri 2015kase mont kolu derili model lacivert Yeni Trençkot Modelleri 2015gemici model mont füme Yeni Trençkot Modelleri 2015Trençkot modeli klasik kaşmir Yeni Trençkot Modelleri 2015


erkek trenckot trendcoatmenswear Yeni Trençkot Modelleri 2015kapsonlu trenckot modellerierkek Yeni Trençkot Modelleri 20152014erkek trenckotmodelleri Yeni Trençkot Modelleri 2015yenisezo ntrenckot Yeni Trençkot Modelleri 2015erkek treckoat modelleri2014 Yeni Trençkot Modelleri 2015yarimpalto modelleri 2014 Yeni Trençkot Modelleri 2015

 

, , , ,

Yeni Trençkot Modelleri 2015

Yeni Trençkot Modelleri 2015

 

                                                              Erkek yeni Trençkot modelleri

            Trençkot yani yağmurluk erkekler için giysiyi tamamlayan şık bir giyimdir. Havaların serinlemesiyle şu aralar daha çok ihtiyaç duyulan trençkotlar kadınlar kadar erkeklerin de yoğun ilgi gösterdiği bir dış giyim ürünü olmuştur.

Eğer bir trençkotunuz yok ve siz de her daim şık görünmek istiyorsanız hemen bir tane edinmelisiniz.Trençkot alırken diz kapağınızdan  5_15 cm yukarıda olmasına dikkat etmelisiniz. Yağmurluğunuzu denerken içinizde bir ceket olması, omuzlarınıza oturup oturmadığı konusunda size fikir verir. Haki renkte bir trençkot hem klasik hem spor giysiler için ideal bir renk seçimi olacaktır.

Erkek trençkot modelleri yaşam tarzınıza, giyim stilinize bağlı olarak seçenekler sunmaktadır. Bir çok firma erkeğe daha çok yakışan bu en şık dış giyim için en yeni modellerini tanıtmaktadır. Farklı model ve renkleriyle çevrenizde farklılık yaratmak ve kendinizi özel hissetmek isterseniz gardrobunuzda en az bir tane ve mümkünse koyu renkte bir trençkotu mutlaka bulundurmalısınız. Şık bir ayakkabı ve gömlekle tamamlayacağınız trençkot şıklığınız sizlere farklı olmanın güzelliğini yaşatacaktır.

 

 

Mont kaşe siyahkase-mont-kolu-derili model lacivertgemici model mont fümeTrençkot  modeli klasik kaşmir


erkek-trenckot-trendcoatmenswearkapsonlu-trenckot-modellerierkek2014erkek-trenckotmodelleriyenisezo-ntrenckoterkek-treckoat-modelleri2014yarimpalto-modelleri-2014

, , ,

2015 erkek Trençkot Modelleri

2015 erkek Trençkot Modelleri

             Giyimine özen gösteren ve klasik giyim tarzını benimseyen erkeklerin tercih ettiği trençkotlar bu sonbaharda da yine gözde. Giyimde farklı stilleri denemekten hoşlanan erkekler için trençkot modellerini gözden geçirelim mi?

Kadınlarda olduğu kadar erkekler için de hem şıklığı tamamlamak hem de yağmur ve rüzgardan korunmak amaçlı kullanılan trençkotlar, giydiğiniz kıyafete göre farklı stiller oluşturur. Takım elbise giydiğinizde koyu renk bir trençkot tercih edersiniz bu klasik bir İngiliz stilidir ki oldukça cool bir görünüm verir size. Şık bir takım elbise üzerine açık renk örneğin krem rengi trençkot ise İtalyan tarzıdır ve İtalyan stilinin kusursuzluğunu yansıtır.

Erkek trençkot modelleri genellikle aynı olmakla beraber tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtan yanı seçtiğiniz renk ve içinize giydiklerinizdir. Spor bir kıyafet ve kot pantolonla tamamladığınız giyiminize haki renkte bir trençkot sıra dışı bir görüntü oluşturacaktır.

Trençkot modelini seçerken giyim tarzınızı göz önünde bulundurmalısınız iş yaşamında ve gündelik hayatta giymek üzere biri açık biri koyu renk trençkot edinmelisiniz.

 

Mont kaşe siyahkase-mont-kolu-derili model lacivertgemici model mont fümeTrençkot  modeli klasik kaşmir


erkek-trenckot-trendcoatmenswearkapsonlu-trenckot-modellerierkek2014erkek-trenckotmodelleriyenisezo-ntrenckoterkek-treckoat-modelleri2014yarimpalto-modelleri-2014