Giyim Bayiiligi – Clothing Vendors
Yeni sezonda en güzel erkek giyim bayilikleri için bizimle irtibat geçebilirsiniz.

, , , , , , ,

Erkek Yelekli Takım elbise

Erkek Yelekli Takım elbise

Pierrecassi Erkek yelekli takım elbise modelleri 2017 için sizlere erkek giyim tarzları sunmaktayız,  anatomik tipinize uygun takım elbise slimfit modelleri şubeler ve fabrikamızda özenle özel makineler ile üretilmektedir.Erkek giyim önde gelen kuruluşumuz Türk patentli olup marka tüm Arge çalışmalarını Türkiye’de sürdürmektedir.  Pierrecassi Erkek yelekli takım elbise slimfit koleksiyonu 2017 

erkek-yelekli-takimelbise-parliment

 

Devamını Oku

, , , ,

Takım elbise Yelekli

Takım elbise Yelekli

Pierrecassi takım elbise yelekli modelleri için vucut tipinize uygun takım elbise slimfit modelleri şubeler ve fabrikamızda özenle özel makineler ile üretilmektedir.Erkek giyim önde gelen kuruluşumuz Türk patentli olup marka tüm Arge çalışmalarını türkiyede sürdürmektedir.  Pierrecassi takım elbise yelekli slimfit  koleksiyonu 2017 

takimelbise-yelekli-cesitleri

Devamını Oku

, , ,

Takım elbise Slim Fit

Takım elbise Slim Fit

Pierrecassi takım elbise slim fit modelleri için vucut tipinize uygun takım elbise modelleri şubeler ve fabrikamızda özenle özel makineler ile üretilmektedir.Erkek giyim önde gelen kuruluşumuz Türk patentli olup marka tüm Arge çalışmalarını türkiyede sürdürmektedir.  Pierrecassi takım elbise slim fit koleksiyonu 2017 

erkek-takimelbise-slimfit

 

Devamını Oku

, , , , , ,

Kip Takım elbise

Kip Takım elbise

Pierrecassi kip mağazaları takım elbise modelleri için vucut tipinize uygun takım elbise şubeler ve fabrikamızda özenle özel makineler ile üretilmektedir.Erkek giyim önde gelen kuruluşumuz Türk patentli olup marka tüm Arge çalışmalarını türkiyede sürdürmektedir.  Pierrecassi Kip mağazaları

damatlik-takimelbise-modelleri

Devamını Oku

,

Erkek giyim Bayilik Fırsatı

Erkek giyim Bayilik Fırsatı Pierre Cassi

giyim_BAYİİLİK-erkekgiyim_bayilik

1980 yılından bugüne ülkemizde erkek giyim sektöründe en kaliteli ve şık kolleksiyon hazırlayıp sunan Pierre Cassi erkek giyimde lider olmaya farklılıklar yaratmaya devam ediyor. Şık beylerin her zaman sosyal olan, aktif ve sportif giyinmeyi seven seçiciliği önemseyen karizmatik erkeklerin tercihi Pierre Cassi olmuştur.

Devamını Oku

, , , , , ,

Bay giyim tarzları 2015

 

Bay giyim tarzları 2015

Bay giyimde modanın yaygınlaşmasıyla beraber , erkeklerin seçim ettiği ürünler de kocaman ölçüde değişikliğe uğramıştır. Bu seçim edilen ürünler, ayakkabıdan tutun da taktığı aksesuara civarı gözle görülür farklarla değişmiştir. Önceden sadece “üzerime bir birşey alsam kafi ” algısı, yerini titiz bir çalışmaya bırakmıştır.
Kadınların elbiseler konusundaki hassasiyetleriyle beraber , nihai dönemlerde erkeklerin alakası de ağır ağır modayı izlemektedir . Çoğalış belki de kadınlardan ek olarak titiz ve ek olarak bariz bir adam modası ortaya gelmiştir. Kullandıkları materyalleri, bizzat zevklerini çıkma noktası alarak modayla harmanlayan erkekler, giyimlerine nihai derece hassaslık göstermeye başlamışlardır. Girecekleri her ortama yönelik çeşitli kombinler yapan erkeklerin seçim ettikleri ürünler çoğalış göz dolduramaya başlamıştır. Bay giyim tarzları 2015 hafif bir erken koşusunda seçim edilen eşofman, günün ilerleyen saatlerinde yerini spor bir jean, üst kısmına salaş bir tişörte bırakmaktadır. Ek Olarak klasik bir zaman seçim edilecekse, kanvas pantolona spor kesim bir gömlek muhteşem bir kombin oluşturacaktır.
Erkeklerin giyim dair ki hassasiyetleri göz önünde bulundurulursa, kadınlardan ek olarak titiz davranmaya gerçek gittikleri gözler görülür olmuşttümör. Fakat tüm bu titiz kombinlerin yakınında uyarı etmeleri gerekli olan konular da kocaman önem talep etmektedir. Sözgelimi , üzerlerine yakıştırdıkları kombinleri nihai derece dekoratif parçalarla tamamlamalıdırlar. Bir Sektör kahvaltısına giderken üstlerinde yer alan jean-tişört takımlarını bir saat ya da bir flar olmazsa olmazlarından olmalıdır. Burada uyarı edilecek husus sadece giyinmek değildir. Giyilen kıyafetleri gerçek parçalarla kombinleyip, farklı parçaları bir tüm şeklinde sunmaktır.

 

baygiyim-tarzlari-2015 baygiyimi-2015 baygyimtarzlari-2015

,

Erkek Giyiminde Beden Seçimi

Erkek Giyiminde Beden Seçimi

Herhangi bir giyim ürününde ilk kıstaslardan biri de beden seçimi olmaktadır. Erkekler için farklı ürünlerde farklı beden sistemleri olabilir. Ancak uygun erkek giyim  ürününü elde edebilmek için doğal olarak uygun ürünü bulmak gerekir. Bol bir ürün seçimi çok doğal olarak üzerinize tam oturmayacak ve hoş görünmeyecektir. Ancak aynı zamanda erkek giyimi için küçük bir ürün olmak olduğunuzdan daha kilolu ve kötü görünmenize neden olacaktır. Bu nedenle tüm ürünlerde erkek için en uygun ürünü seçmek önemlidir. Dahası kimi zaman ürün seçimlerinde doğal olarak bilindiği gibi markalar arası kalıp farkı olabildiğinden dolayı ürünlerin bedenleri arasında da fark olabilir. Bu nedenle ürün alırken çok dikkat etmek gerekir.

Sadece görünüş için değil aynı zamanda en ideal rahatlık ve duruş için de uygun bedene sahip olan erkek giyim modellerini tercih etmek avantajlı çözümler sunar. Erkek giyiminde beden seçiminin avantajlı olmasının en önemli faydalarından biri de budur. Doğru beden aynı zamanda doğru görünüm demektir.

erkek-beden-locu-tablosu erkeke-bedeni-nasil-olculur

, , , , , , ,

Kışlık Giyim Ürünleri

Kışlık Giyim Ürünleri

 

Kışın cildi soğuktan korumak ve ciltteki kurumalara engel oldukça zordur. Bu nedenle kışın seçilen bütün kıyafetlere dikkat edilmelidir.

Erkek giyimde kışlık kaban mont, erkek trençkot sizlere en son modeller ile teklif vermekteyiz. Örneğin kışın tercih edilen kıyafetler arasında genellikle yün ağırlıklı kıyafetler bulunmalıdır. Çünkü yün vücut ısısını koruyan ve dışarıdaki soğukluğun içeri girmesini önleyen bir materyaldir.

Kışlık giyim ürünleri sert hava koşullarına göre kalın ve yünlü olmasının yanında aynı zamanda gün ışığından da faydalanabilmek için koyu renkli kıyafetler olmalıdır.

Kışın soğuğundan korunmak bu tür kıyafetlerle mümkündür. Bunun yanında şapkalar, eldivenler ve yün eldivenler soğuğu geçirmeyerek çeper görevi görerek koruma kalkanı görevi oluşturacaktır. Her şeyden önemlisi kıyafetlerin rahatlığı ve konforu göz önünde tutulmalıdır, daha sonra hava şartlarına bakılmalıdır.

Mont kaşe siyah YÜN GÖMLEK KLASİK 401 R2 YÜN GÖMLEK KLASİK 401 R4 kase-mont-kolu-derili model lacivert kase-mont-kolu-derili model 2 gemici model mont füme Trençkot  modeli klasik kaşmir trençkoterkek

, ,

“bay giyimi”

“Pierre Cassi” , “bay giyimi”

Bay giyim serüvenimize 1970’de kurulan Byoral Firma 2000 Yılında PİERRE CASSİ markasını Hüseyin URAL tarafından moda dünyasına yürütülmüştür, bay giyim modelleri seçiminde kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirdiği bünyesinde son moda trendleri bir araya getirdiği koleksiyonlar üretiyor.

 

Erkek giyimde 40 yıllık tecrübe reyonlarda, Sonbahar – Kış koleksiyonu için farklı gündem temaları ele alan Pierrecassi  feminen erkek kıyafetlerine detaylarekliyor. Kışlık üst giyim, ve pantolon, gömlek, takım elbise, çeşitleri ile ekose pantolonlar  kombine ediliyor ; Duman rengi, koyu laci, acı kahve, bu sezon renkleridir.

siyahkadifeceketmodeli erkekbaskiligomlekler darkesimgomlek-erkek

armaligomlek-pierrecassi