, , , , , , ,

Erkek Yelekli Takım elbise

Erkek Yelekli Takım elbise

Pierrecassi Erkek yelekli takım elbise modelleri 2017 için sizlere erkek giyim tarzları sunmaktayız,  anatomik tipinize uygun takım elbise slimfit modelleri şubeler ve fabrikamızda özenle özel makineler ile üretilmektedir.Erkek giyim önde gelen kuruluşumuz Türk patentli olup marka tüm Arge çalışmalarını Türkiye’de sürdürmektedir.  Pierrecassi Erkek yelekli takım elbise slimfit koleksiyonu 2017 

erkek-yelekli-takimelbise-parliment

 

Devamını Oku

, , , ,

Takım elbise Yelekli

Takım elbise Yelekli

Pierrecassi takım elbise yelekli modelleri için vucut tipinize uygun takım elbise slimfit modelleri şubeler ve fabrikamızda özenle özel makineler ile üretilmektedir.Erkek giyim önde gelen kuruluşumuz Türk patentli olup marka tüm Arge çalışmalarını türkiyede sürdürmektedir.  Pierrecassi takım elbise yelekli slimfit  koleksiyonu 2017 

takimelbise-yelekli-cesitleri

Devamını Oku

, , ,

Takım elbise Slim Fit

Takım elbise Slim Fit

Pierrecassi takım elbise slim fit modelleri için vucut tipinize uygun takım elbise modelleri şubeler ve fabrikamızda özenle özel makineler ile üretilmektedir.Erkek giyim önde gelen kuruluşumuz Türk patentli olup marka tüm Arge çalışmalarını türkiyede sürdürmektedir.  Pierrecassi takım elbise slim fit koleksiyonu 2017 

erkek-takimelbise-slimfit

 

Devamını Oku

, , , , , ,

Kip Takım elbise

Kip Takım elbise

Pierrecassi kip mağazaları takım elbise modelleri için vucut tipinize uygun takım elbise şubeler ve fabrikamızda özenle özel makineler ile üretilmektedir.Erkek giyim önde gelen kuruluşumuz Türk patentli olup marka tüm Arge çalışmalarını türkiyede sürdürmektedir.  Pierrecassi Kip mağazaları

damatlik-takimelbise-modelleri

Devamını Oku

,

Erkek giyim Bayilik Fırsatı

Erkek giyim Bayilik Fırsatı Pierre Cassi

giyim_BAYİİLİK-erkekgiyim_bayilik

1980 yılından bugüne ülkemizde erkek giyim sektöründe en kaliteli ve şık kolleksiyon hazırlayıp sunan Pierre Cassi erkek giyimde lider olmaya farklılıklar yaratmaya devam ediyor. Şık beylerin her zaman sosyal olan, aktif ve sportif giyinmeyi seven seçiciliği önemseyen karizmatik erkeklerin tercihi Pierre Cassi olmuştur.

Devamını Oku

, ,

“bay giyimi”

“Pierre Cassi” , “bay giyimi”

Bay giyim serüvenimize 1970’de kurulan Byoral Firma 2000 Yılında PİERRE CASSİ markasını Hüseyin URAL tarafından moda dünyasına yürütülmüştür, bay giyim modelleri seçiminde kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirdiği bünyesinde son moda trendleri bir araya getirdiği koleksiyonlar üretiyor.

 

Erkek giyimde 40 yıllık tecrübe reyonlarda, Sonbahar – Kış koleksiyonu için farklı gündem temaları ele alan Pierrecassi  feminen erkek kıyafetlerine detaylarekliyor. Kışlık üst giyim, ve pantolon, gömlek, takım elbise, çeşitleri ile ekose pantolonlar  kombine ediliyor ; Duman rengi, koyu laci, acı kahve, bu sezon renkleridir.

siyahkadifeceketmodeli erkekbaskiligomlekler darkesimgomlek-erkek

armaligomlek-pierrecassi

, , ,

Erkek giyim ürünleri

Pierre cassi erkek giyim ürünleri, yılların verdiği tecrübe ile sizlere ulaştırmaktayız, güzel giyinen erkekler genellikle kıyafetlerini bayanlara göre daha az önemsemektedirler. Onların bir kıyafette aradığı modaya uyması değil onları rahat ettirmesidir.

 

Bu nedenle erkek giyim ürünleri onların ne şekilde rahat edebileceği düşünerek tasarlanır ve üretilir.

Erkek rahatlığa düşkün olduklarından spor kıyafetleri günlük hayatlarında sıklıkla kullanmaktadırlar. Spor kıyafetler onlar için vazgeçilmez bir kıyafet biçimidir

Erkek giyim ürünlerinde bu temel özellikler kıyafetler hazırlanırken göz önüne alınır.

Erkeklerde dış profil önemli bir detaydır ve spor veya klasik olsun rahatlıkla birlikte şıklıkta ön planda olmalıdır. Vücut yapısına göre kıyafet seçimi burada önemli bir nokta ortaya çıkmaktadır. Şıklık erkek giyiminde rahatlıkla başlar ve bunu ardından şıklık takip eder.

Bayimiz Olurmusun? Pierre cassi Erkek giyim ürünleri içerisinde size iyi bir yatırım fırsatı sunuyoruz, değerlendirmek için irtibata geçiniz.

 

ikidugmelacivrt-takimelbise ikidugmesceketmodelleri ikidugmesiyahtakimelbise (2) ikidugmesiyahtakimelbise

,

Pierre cassi klasik kapri

Pierre cassi klasik kapri modellerinde erkeklere özel sonuçlar elde ediyoruz…

                                                                        Erkek Klasik Kapri modelleri ile birbirinden değişik renk ve model şort sizleri bekliyor.

Yaz aylarında özellikle erkeklerin tercih ettiği kapri pantolonları giyerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlar arasında en dikkat çekici olarak yer alan özellik pantolonun uzunluğudur. Bedeninize en çok yakışan modeli seçmeniz durumunda uzun olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Dizin hemen altında bitmesi yeterli boyutta olmaktadır. Yaz aylarında rahat bir pantolon türü olan kapri seçerken düz modelleri seçmeye özen göstermeliyiz. Düz modeller daha çekici ve zarif görünmenizi sağlar. Kapri pantolon giymeniz halinde vücudunuzun açık kısımları dikkat çekeceğinden ayak bakımlarınıza olduğundan fazla özen göstermeniz gerekmektedir. En çok tercih edilen modeller arasında gri tonları ve açık kahverengi bu yazın moda renkleri arasındadır.

 

erkekklasikkapri kanvaskaprimodelleri klasikkapri

, , , ,

Giyim sektöründe bayilik

Giyim sektöründe bayilik yatırım yapmak isteyen yatırımcılara destek vermekteyiz.

 

Bay giyim bayilik ve yazlık erkek giyim ürünleri hakkında kısaca bilgilendirme.

Bir çok yatırımcıyı ilgilendiren sabit gelir ve akıcı bir iş konusunda sizler ile hem fikiriz fakat giyim bayilik yapmak istiyorsanız yürüyüş yolları ve avm gibi insanların çok hareketli olduğu bölgede makul fiyatlar ile iş yapmayı deneyin giyim sektöründe bayilik almayı düşünüyorsanız doğru zamanda ve doğru marka ile birliktesiniz Pierre cassi bayilik konusunda isim hakkı talep etmiyor.

Erkekler için yazın rahat hissetmek çok önemlidir. Hareket kabiliyetlerini kısıtlayacak ürünlerden uzak durmaktadırlar. Erkeklerin yazın en çok tercih ettikleri giyim ürünleri; şort, bol pantolonlar, takım elbise  ve gömlekler şeklinde sıralanmaktadır. Gömlek ve t-shirtler yüzde yüz pamuk olmalıdır. Çünkü yazın terleme olayı çok sık gerçekleşmektedir. Terleme sonucunda tüm sıvının emilmesi şarttır. Bu yüzden tercihlerin birinci sırasındadır. Ayrıca bu giyim ürünleri hafif ürünlerdir. Vücutta varlığı ile yokluğu tam hissedilmemektedir. Pantolon ve şortlar ise çok sıkmamalıdır. Sıkılan vücut sıcakların ve nemin etkisi ile tahriş olur. Bu yüzden özellikle yazın hava geçiren giyim ürünleri giyilmelidir. Giyilen ürünlerin kalitesine de dikkat etmenin ayrı bir önemi bulunmaktadır.

Pierre cassi erkek giyim sektöründe yatırımlı kazanç olan bayilik için iletişime geçiniz.

giyimbayilik-pierrecassi fit-takimelbise-modelleri- erkekgomlekmodelleri-kravat erkek-kiyafetleri logo2

, ,

Mezuniyet Gecesi Erkek Takım elbisesi

Mezuniyet Gecesi Erkek Takım elbisesi

Genç takım elbise kombinasyonu ve üretiminde 40 yıllık tecrübe ile erkek giyim sektöründe klasik genç çizgi oluşturan PierreCassi erkeklerin mezuniyet gecesinde seçim yapacakları kıyafetleri unutmadı. Mezuniyet gecesi erkek takım elbise modellerinde en başı spor yelekli takım elbise çekmekte, Spor Ceket altına renkli pantolon bu sene bay moda seçimleri arasında,  ayrıca   hit trend vitrinlerine baktığınızda en farklı giyimler arasında dar kesim takım elbiseler, mat görünümlü erkek ürünleri yer almaktadır. Casual giyim modasına yön veren detaylar arasına bu sezon erkekler mezuniyet gecesinde bile mat renkleri, büyük partilerde bile kullanabilecekler. En önemli mezuniyet gecesinde erkekler  yeni mezun olmanın verdiği ve mevsimin enerjisini tarzınıza taşıyor olacaklar. Çocuklara özel mezuniyet çocuk takım elbise modelleri firmamız kataloğunda yer almaktadır, irtibata geçiniz. Bu Mezuniyet balosu erkek kıyafetleri balosunda en trend kişi siz olun.  dartakimelbisemodelleri-bay erkek-yun-takimelbiseler altinyildizdrop8-takimelbise erkektakimelbise-kampanya darkesimtakimelbise-bay takimelbise-asaleti