, , , ,

Ekose Ceket Beyaz gömlek

Ekose Ceket Beyaz gömlek

 

2015 yılında yaz aylarının son günlerinde baharın başlangıcı ile birlikte sizlere farklı giyim önerileri sunmaya çalışacağız, erkek giyimin moda öncüsü Pierre cassi koleksiyonu içinde Yelek pantalon takımı, Yelekli takım elbise dar kesim olarak üretilmektedir.

Franchise ve giyim bayilik için lütfen bilgi isteyiniz, Seyfettin bey 0212 458 25 25

1-ekoseceket-beyazpantolon acikahve-takimelbise erkeklerin-sevdigi-gomlekleri erkekgri-takimelbise ikidugme-baytakimelbise_modelleri

 

Google Aranan Kelimeler

 

erkek ceketerkek ceket modellerierkek ceket fiyatlarıerkek ceket sporerkek ceket kombinerkek ceket bedenlerierkek ceket satın alerkek ceketli kombinlererkek ceket kalıbı,

, , , , , , , , , , , , ,

Erkek gİyim Bayilik

Pierre Cassi Erkek giyim Bayilik ve Erkek Giyim Modelleri hakkında bilgiler;

Bayanların yanında erkekler de çoğalış bu giyinme işine fazlasıyla hassaslık göstermeye başlamışlardır. Girdikleri ortamda bakışları üzerlerine toplamak amaçlı en ince ayrıntısına civarı kullandıkları materyallere ehemmiyet vermeye başlamışlardır. Giyim dair çoğalış eskiyen zamanlara yönelik erkeklere de model dair kapsamlı bir yelpaze sunulmaktadır. Bunlardan bir kaçından burada belirtmek istiyorum:
Klasik Giyim: Erkeklerin ortamına yönelik en bir sürü tercih ettikleri giyim tercih edilir. Bu klasik giyim modeli, iş yerinde, çağrı ve toplantı yemeklerinde meydana geldiği benzeri , özel kokteyl ve düğünlerde de en bir sürü tercih edilen giyim tarzıdır. Bu stil amaçlı , kumaş pantolon üst kısmına giyilen tamamlayıcı bir gömlek ve ince bir kravat geceyi kurtarmaya yetecek ölçüdedir. Fakat bu kıyafeti bir kaç materyalle, ayakkabı ve saatle kombinledikten ardından güzel bir tercih göz doldurmaktadır.
Erkek Spor Giyim: Sokakta altını çizen kolay bir şekilde görebileceğimiz bu kesim çok huzurlu olmasından ötürü erkeklerin gündelik yaşamda en bir sürü tercih ettikleri giyinme tarzıdır. Jean üst kısmına edinilen bir tişört ile tamamıyla spor bir profile bürünen erkekler, bu tercihi huzurlu olmasından ötürü bir sürü sık sık tercih etmektedirler.
Klasik Spor Giyim: Bu stil , erkeklerin hem bir spor hem bir de klasik duruşlarından ödün vermeyen bir giyim tarzıdır. Bu giyim ile kanvas pantolon onun üst kısmına tercih edilen klasik- spor tarzda tercih edilen gömlek dekoratif bir kombin mahsulüdür.

2015-erkekgiyim-bayilik erkek-giyim-bayilik giyim-bayilik hediye-kampanyasi-cekilis

, , ,

Göz alıcı Yelek fularlar

Göz alıcı Yelek fularlar Damatlıkların vazgeçilmezi olan yelek-fular ikilisi sizin şıklığınıza şıklık katacak, siz damatları eşsiz bir görünüme kavuşturacaktır. Şık giyinmeyi önemseyen beyler, Pierre Cassi’nin birbirinden şık yelek-fularlarına bayılacaklar. Erkek giyimindeki detayların şıklığı, özenle seçilmiş kumaşların tercih edilmesi ve özenli tasarımların gerçekleştirilmesiyle mümkündür. Az sayıda olan erkek giyim aksesuarlarının en doğru parçalarla tamamlanması erkek şıklığının ön koşullarından biridir. Şıklık bir erkeğin hayatında her zaman önemlidir ama bazı günler vardır ki o günlerde şıklığınızla göz alıcı olmanız ve şıklığınızla en önde olmanız gerekir. Düğün de erkeklerin hayatında büyük öneme sahiptir ve bugün seçilecek her detay apayrı bir özenle seçilmelidir. Kıyafette doğru bir şıklık ancak doğru kumaşların ve detayların birlikte kullanmasıyla sağlanır. Pierre Cassi ise bu konuda fazlasıyla başarılı. Siz değerli beylerin her anında yanında olan Pierre Cassi ürünleri, sizi özel günlerinizde de mükemmel şıklığa ulaştırmak için çalışıyor. Yalnızca düğünde değil özel davetlerde de Pierre Cassi’nin yelek-fular ikilisini kullanabilirsiniz. Farkındalığınızı giyimle yaşatmanız için büyük bir özenle çalışan Pierre Cassi, birbirinden güzel tasarımlara imza atan yeni yelek-fular ürünleriyle de sizlerin gönlünü kazanacak. Pierre Cassi’nin son derece modern çizgilere sahip yelek-fularlar beyleri şıklığa bir adım daha yaklaştıracak. Pierre Cassi’nin birbirinden özel takım elbiseleriyle birlikte yelek-fular ikilisini kullanıldığınızda mükemmel bir görünüme sahip olacaksınız. Çekici bir görünüm kazanmanıza yardımcı olan yelek-fular ikilisi özel günlerinizde Pierre Cassi farkıyla yanınızda.   erkekpamukgomlekgiyimi papyon-modelleri 2014-damatliktakimelbise

Pierre cassi yelek flar

Pierre cassi yelek flar modelleri

Damatlık yelek fular modelleri

, , ,

Pierre Cassi’yle göz kamaştırın Damatlık takım elbiseler

Pierre Cassi’yle göz kamaştırın Damatlık takım elbiseler

Şıklık, bir hayat stilidir. Şık olan insanın kendine olan güveni artar ve her ortamda şıklığıyla kendinden söz ettirir. Erkek şıklığının modası olan Pierre Cassi özel günlerinizde de birbirinden özel ürünleriyle  sizin yanınızda. Pierre Cassi’nin şık damatlıklarıyla düğününüzde hem kendi çizginizi yansıtacak hem de göz kamaştıracaksınız.

Düğün günü, insan hayatındaki en özel ve anlamlı günlerden biridir. Bu özel günde çiftler her hazırlığın dört dörtlük bir şekilde tamamlanmış olmasını isterler. Bu özen önce giyimden başlar. Bütün detayları tamamlayan ve anlamlı hale getiren, o gün kendinizi nasıl hissettiğinizdir, bunu  sağlayanlardan biri de o günkü kıyafetinizin, ruhunuzu tamamen yansıtmasıyla mümkündür. Bunu da gönül rahatlığıyla Pierre Cassi’ye bırakın…

Erkek giyiminde öncü olan Pierre Cassi bu anlamlı günde damat adaylarının son derece şık görünmeleri için birbirinden güzel damatlık modellerini düğün çifterlinin beğenisine sunuyor.

Birbirinden güzel damatlıkları inceleyin ve kendinize en uygun olan damatlığı seçerek hazırlığınızın en önemli ayrıntılarından birini mutlulukla tamamlamış olun. Cezbedici görünmenin kolay yolunu siz de tercih edin, mutluluğunuzu Pierre Cassi ile bir kat daha arttırın.

Pierre Cassi’nin birbirinden güzel damatlık modellerinden kendi zevkinize en uygun olanı seçin ve farkınızı gösterin. Unutmayın farklı olmak her zaman sizi bir adım öne taşıyacaktır, şıklığın farkını Pierre Cassi’yle yaşayın…

 damatlik-takimelbiseler erkekdamatlik-takimelbiseler

, , ,

Pierre Cassi’yle göz kamaştırın Damatlıklar

Pierre Cassi markamız ile göz kamaştırın Damatlıklar size özel kalitede ve modeller ile sunulmaktadır.

Bay giyimde şıklık, bir hayat stilidir. Şık olan erkeklerin kendine olan güveni artar ve her ortamda şıklığıyla kendinden söz ettirir. Erkek şıklığının modası olan Pierre Cassi özel günlerinizde de birbirinden özel ürünleriyle  sizin yanınızda. Pierre Cassi’nin şık damatlıklarıyla düğününüzde hem kendi çizginizi yansıtacak hem de göz kamaştıracaksınız.

Düğün günü, insan hayatındaki en özel ve anlamlı günlerden biridir. Bu özel günde çiftler her hazırlığın dört dörtlük bir şekilde tamamlanmış olmasını isterler. Bu özen önce giyimden başlar. Bütün detayları tamamlayan ve anlamlı hale getiren, o gün kendinizi nasıl hissettiğinizdir, bunu sağlayanlardan biri de o günkü kıyafetinizin, ruhunuzu tamamen yansıtmasıyla mümkündür. Bunu da gönül rahatlığıyla Pierre Cassi’ye bırakın…

birdugmetakimelbise-salyaka damatliktuxedo damatlikyeleklitakimelbise desenlidamatlik erkeksiyahdamatliktakimelbise-yelekfular

, , ,

Damatlık Gömlek

DAMATLIK Gömlek 

Damatlık gömlek denildiğinde akla ilk olarak düz bir gömlek gelir fakat damatlık gömleğin özelliği Damatlık Ata Yaka gömlek olmasıdır,  düğünlerde giyilen en modern erkek kıyafetidir.

Bu özel günde tercih edilecek olan bu Smokin ve Damatlık kıyafetleri, çok özel olmalıdır, Düğün sahibi ürün seçimi yaparken gömlek düz veya modelli olabilir, Damatlık takım elbise seçimleri, kişiden kişiye değiştiği için, çeşitlilik konusunu gündeme getiriyor. Birbirinden çeşitli olan damatlıkları rahatlıkla piyasada bulabilirsiniz fakat kalite PierreCassi olmaz!  Yeni damatlık modelleri tarafımızdan güncel tutulmaktadır, 2014 damatlık modelleri, özel olan düğün günleri için, çok özel olarak fabrikamızda tasarlanmaktadır.

Günümüze baktığımız zaman, normal bir takım elbiseden çok daha farklı halde damatlıkları bulabiliyoruz. Normal şartlar altında takım elbise özelliği taşıyan damatlıklar, çeşitli şekillerde karşımıza çıktığı için, model farklılığı, farklı tarzlar ile iç içe de olabiliyor.

Damatlık gömlekler seçimi fark yaratır.

damatlikgomlek-modeli damatlik-gomlekler-papyon damatlikgomlek atayaka-gomlek

 

, , ,

Damatlık aksesuarı papyon

Damatlık aksesuarı papyon

Papyon Modelleri ; Taşlı Papyon, çift renk papyon, çizgili papyon,ince papyon,düz papyon,saten papyon, olarak üretilmektedir.

Erkeklerin en özel günlerinde bile Pierre Cassi şıklığınıza şıklık katacak ve size eşlik edecektir, siz beylere en özel ve kaliteli koleksiyonunu sunmaktadır.

Papyonlar Erkek giyiminde damatlık aksesuarı oldukça önemli bir yere sahiptir, Damatlık kıyafetlerde büyük zaman ve emek harcayan ama layığıyla görevini başarılı bir şekilde yerine getiren ender firmalardandır Pierre Cassi, papyon bölümünde ise kravatta olduğu gibi sizi kendi halinizden alıp bambaşka bir hale getirecektir.

En beğenilen koleksiyonları siz değerli beylerin şıklığı için sizler için buluşturmaktadır, papyonlarda değişik modeller ve aradığınız modeller bulunmaktadır.

Damatlıkta Modellerinde modern kesim sevenler için spor tarzda papyon ya da ben klasik giyim severim diyen klasik tutkunlarına özel klasik tarz papyon modelleriyle her kesim insana hitap etmektedir.

, ,

Damatlık Yelek Flar

Damatlık Yelek Flar Modelleri

Yelek fular takım düğün gecenize çok önemli bir ayrıntı sayılacagında sizi günün ve gecenin adamı ilan edebilir,

Damatlık Takım elbisede Yazın veya dügününüz olsun hiç farketmez Türk erkeklerinin en fazla kullandığı ve modern çizgisi devamlı degişen “Yelek Fular Takım” modelleri Pierre cassi mağazalarından temin edebilirsiniz.

Her erkek bir Gün Damat Olacak..

, , ,

Beyaz Damatlık Beyazın Sadeligi

Beyaz Damatlık Beyazın Sadeligi

Damatlık Seçimi Sizler için çok önemlidir, Hayatta belkide en önemli günlerinizden biridir, seçme ve seçilme zamanında artık sona gelinmiştir, günün en değerli ve şık kıyafetini siz taşıyacaksınız.

Vitrinde Göz önünde  ev sahibi Damat olmalı, Damatlık Kıyafeti en önemli ayrıntıdır gecede.

Beyaz Damatlık Takım elbise Sadelikle birlikte asaleti ifade eder, göz alıcı bir şıklık kazanırsınız.

Damatlık Takım elbise‘de farklı model ve seçenekler mevcuttur.

www.damatx.com

, , ,

Yelek flar Modelleri – Damatlık

Yelek flar Modelleri – Damatlık

Bazı İnsanlar Ömürlerinde Birkere Özel günlerinde sizleri en modern çizgiler ile bezenmiş damatlik kreasyonu içerisinde dügününüz de en farkli en ozel kiyafete sahip olacaksiniz.

Tabii ayrıntılar içerisinde Damatlık Yelek flar giyidiginiz takımdan bile daha fazla ilgi çekici olacaktır, İçerisinde kullanılan özel kumaş ve model seçenegi ile bu ilgiyi kazanacaktır.

Yelek flar Damat lığınızdan daha önemli bir aksesuardır.

Damatlik yeleklerimizin farklı koleksiyonları, sayfamızda mevcuttur, Yelek Fular moda çizgisini en tepede görmek istiyorsaniz bizimle iletişime geçiniz.

Pierre Cassi damatlık