, , , , , , ,

Erkek Yelekli Takım elbise

Erkek Yelekli Takım elbise

Pierrecassi Erkek yelekli takım elbise modelleri 2017 için sizlere erkek giyim tarzları sunmaktayız,  anatomik tipinize uygun takım elbise slimfit modelleri şubeler ve fabrikamızda özenle özel makineler ile üretilmektedir.Erkek giyim önde gelen kuruluşumuz Türk patentli olup marka tüm Arge çalışmalarını Türkiye’de sürdürmektedir.  Pierrecassi Erkek yelekli takım elbise slimfit koleksiyonu 2017 

erkek-yelekli-takimelbise-parliment

 

Devamını Oku

, , , ,

Takım elbise Yelekli

Takım elbise Yelekli

Pierrecassi takım elbise yelekli modelleri için vucut tipinize uygun takım elbise slimfit modelleri şubeler ve fabrikamızda özenle özel makineler ile üretilmektedir.Erkek giyim önde gelen kuruluşumuz Türk patentli olup marka tüm Arge çalışmalarını türkiyede sürdürmektedir.  Pierrecassi takım elbise yelekli slimfit  koleksiyonu 2017 

takimelbise-yelekli-cesitleri

Devamını Oku

, , ,

Dar Kesim Kumaş Pantolon

Yeni sezon, yeni ürün 2015 Dar Kesim Kumaş Pantolon PierreCassi zarif ve şık görünümü ile günlük hayatta giyimine önem veren genç kuşak erkek giyim seçimlerinde yer alırken yeni sezon koleksiyonlarında çok şık tasarımlar sizleri bekliyor.

Dar Kesim Kumaş Pantolon Pierre Cassi

Kıyafetlerde saflığın timsali olmasının yanında son yıllarda Yelekli takım elbise ve Dar kesim klasik kıyafetler arasında yer alan kumaş zerafeti ile Dar Kesim Kumaş Pantolon özellikle dinamik ekibimizin,gösterişli kesimler ile  kendini rahat hissedeceksiniz.

Günlük hayatta  sembol olan slim fit erkek kıyafetleri ne kadar gösterişsiz bir tasarımı akıllara getirse de her erkekğin rahatça kullanması için dizayn edildi.

Dar Kesim Kumaş Pantolon

1-ekoseceket-beyazpantolonacikahve-takimelbisebayceketleribaydarkesim-takimelbisecantekstil-takimelbisedarkesimbaskili-gomlekdarkesim-yeleklitakimelbisedıştanbindirmecep-takimelbiseerkekgri-takimelbiseerkekkareli-spor-ceketerkektekceket-baskilikravat-mendilflanel-ceketikidugme-baytakimelbise_modelleriikidugme-takimelbisekahve-takimelbise-erkekkruvaze-gabardinceket-modelleriparliment-yeleklitakim-elbisesporceketleri-erkek

 

dar kesim kumaş pantolon, 
dar kesim kumaş pantolon erkek, 
dar kesim kumaş pantolon modelleri, 
dar kesim siyah kumaş pantolon, 
erkek dar kesim kumaş pantolon fiyatları, 

 

, , , , , ,

Pierre Cassi Smokin Damatlık Takım elbise

Pierre Cassi Smokin Damatlık Takım elbise

Pierre Cassi damatlıklarda son zamanların vazgeçilmezi olan smokin takım elbise çok fazla talep görmektedir. Damatlık ve smokine dair pek çok unsur bulunabilir. Tarzından kumasının yapısına kadar tercihinize göre dilediğiniz takımı bulabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken detay ise kumaşın kaliteli olmasıdır. Kalitesiz bir kumaş kullanılmış ise sizi rahat ettirmeyecektir.

Siyah Smokin

Genellikle de halk arasında damatlık olarak bilinen takım ise smokindir. Smokin deyince de insanların aklına frak gelmektedir. Fakat frak apayrı bir tasarım olmaktadır. Son 3-5 senedir insanların smokin kullanımı ve smokine olan ilgisi artmıştır. Bugün, bazı davetlerin davetiyelerinde, siyah smokini veya papyonu şart koşan ibareler bulunmaktadır. O sebepten dolayı sadece düğünleri için değil, uzun zamanlar ihtiyaç duyacakları davet kıyafeti olarak da her erkeğin dolabında bir smokininin bulunması gerekmektedir. Pierre Cassi de göz kamaştıran tasarımlar şıklık ve bir hayat stilinin parçası olmaktadır. Şık olan insanın da kendine olan güveni artmasına sebep olur ve her ortamda şıklığıyla kendinden söz ettirecektir.

erkekgri-takimelbiseikidugme-baytakimelbise_modellerigri-damatlik-modelleridarkesim-yeleklitakimelbisedamatlık smokinler-vakkodamatlık smokin farkıdamatlık smokin modelleri 2015damatlık smokin modelleri-2016damatlık smokin nereden alınırdamatlık smokinlerbaytakşmelbise_kiyafetleribaytakimelbise-modelleriImages by Jesse Maricic & Micah Gianneli | http://micahandjesse.com

 

Google aranan kelimeler;

damatlık smokin,
damatlık smokin modelleri 2015,
damatlık smokin vakko,
damatlık smokinler,
damatlık smokin sarar,
damatlık smokin farkı,
damatlık smokin beymen,
damatlık smokin damat,
damatlık smokin fiyatları,
damatlık smokin nereden alınır,

, , ,

Erkek Giyiminde Farklılık Oluşturan Tasarımlar

Erkek Giyiminde Farklılık Oluşturan Tasarımlar.
Pierre cassi bay giyim modellerinde, günümüzde birçok markanın nihai derece etkin namına ürün sunduğu tek sektör meydana gelen bay giyim pazarında önceden meydana geldiği benzeri klasik ürün ve tasarımlar ile oldukça başarılı olmak olası olmamaktadır. Bu Sabah en klasik çizgideki ürünlerde dahi farklılık oluşturan tasarımlar ön tasarıya çıkmakta olduğundan uyumlu adam giyim ürünlerini tercih etmek mühimdir . Bu hem tek asudelik hem tek de dekoratif çözüm talep etmek amaçlı olağan olsa da erkeklerin olası meydana gelen uyumlu fiyat çözümleri de istemesi normaldir. Dizayn mananında erkekler yalnızca sıkı gözüken değil bununla birlikte çözüme karşı namına tek başarısı meydana gelen işlevsel mahsulleri tercih eder. Bu sebeple birçok adam amaçlı kesinlikle çözümü ele geçirmek yerine adam giyimde başarı olası olabilir . Pek çok birey benzeri siz de ürün seçiminde bu tür ayrıntılara uyarı ederek çok ek namına oldukça başarılı tek ürün alabilirsiniz. Ürün alırken sizin amaçlı en uyumlu ve uyumlu mahsulleri seçmek ürün kullanımında ek namına hoşnut edici tek tecrübe elde etmenizi de sağlayacaktır.

Erkek Giyiminde Farklılık Oluşturan Tasarımlar yeni Sezon Erkek giyim ürünleri (2)

,

Erkek Giyimde Gömlek Uyumu

Erkek Giyimde Gömlek Uyumu
Erkeklere özel gömlek kullanımının epeyce yaygın meydana geldiğini her birey bilir. Bu vaziyetin doğurduğu sonuçlardan biri de adam gömlek yeni sezon modelleri sayısının yüzlerce olmasıdır. Çeşitli desenlerde, renklerde, kesim tarzlarında çeşitli gömlekler bulabilmek olası .
Dar ya da bol kesim gömlek tercihini tespit ettikten ardından , uyumlu pantolonu da düşünerek dilenen renkte gömlek seçim edilebilir. Bu vaziyette kıyafetlerinizin birbirleri ile uyumlarını dikkate almalısınız. Güzel tek gömlek tercihi ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Uzunca kollu ya da az kollu gömlek seçim edebilirsiniz. Yazları çoğunlukla az kollu gömlek seçim edilir. Tek Sürü ateş gibi havalarda uzunca kollu gömlekte huzurlu edemezsiniz. Birlik elbiselerde de dayanılmaz tasarımlar gömlektir. Yüzlerce markanın erkeklere özel ürettiği birbirinden çeşitli modellerde ve desenlerde adam gömlek yeni sezon modelleri mevcuttur. Gömlek, dekoratif tek kıyafettir ve kullanan kişiye çeşitli tek gökyüzü katabilir.

gomlek-kravat-modeli gomlek-uyumu

, , , , , , , , , , , , ,

Erkek gİyim Bayilik

Pierre Cassi Erkek giyim Bayilik ve Erkek Giyim Modelleri hakkında bilgiler;

Bayanların yanında erkekler de çoğalış bu giyinme işine fazlasıyla hassaslık göstermeye başlamışlardır. Girdikleri ortamda bakışları üzerlerine toplamak amaçlı en ince ayrıntısına civarı kullandıkları materyallere ehemmiyet vermeye başlamışlardır. Giyim dair çoğalış eskiyen zamanlara yönelik erkeklere de model dair kapsamlı bir yelpaze sunulmaktadır. Bunlardan bir kaçından burada belirtmek istiyorum:
Klasik Giyim: Erkeklerin ortamına yönelik en bir sürü tercih ettikleri giyim tercih edilir. Bu klasik giyim modeli, iş yerinde, çağrı ve toplantı yemeklerinde meydana geldiği benzeri , özel kokteyl ve düğünlerde de en bir sürü tercih edilen giyim tarzıdır. Bu stil amaçlı , kumaş pantolon üst kısmına giyilen tamamlayıcı bir gömlek ve ince bir kravat geceyi kurtarmaya yetecek ölçüdedir. Fakat bu kıyafeti bir kaç materyalle, ayakkabı ve saatle kombinledikten ardından güzel bir tercih göz doldurmaktadır.
Erkek Spor Giyim: Sokakta altını çizen kolay bir şekilde görebileceğimiz bu kesim çok huzurlu olmasından ötürü erkeklerin gündelik yaşamda en bir sürü tercih ettikleri giyinme tarzıdır. Jean üst kısmına edinilen bir tişört ile tamamıyla spor bir profile bürünen erkekler, bu tercihi huzurlu olmasından ötürü bir sürü sık sık tercih etmektedirler.
Klasik Spor Giyim: Bu stil , erkeklerin hem bir spor hem bir de klasik duruşlarından ödün vermeyen bir giyim tarzıdır. Bu giyim ile kanvas pantolon onun üst kısmına tercih edilen klasik- spor tarzda tercih edilen gömlek dekoratif bir kombin mahsulüdür.

2015-erkekgiyim-bayilik erkek-giyim-bayilik giyim-bayilik hediye-kampanyasi-cekilis

,

Pierre cassi Modern tarz Gömlek Kumaşları

Pierre cassi Modern tarz Gömlek Kumaşları

Her ortama uygun gömlekler üreten firmaların en çok dikkat ettiği bir konuda gömlek kumaşlarıdır.

Pierre cassi Gömlek kumaşlarının mevsime uygun olması gerektiği gibi kişinin vücuduna da uygun olması gereklidir. Aynı zamanda kişiyi şık gösterdiği gibi rahatta hissettirmelidir. Birçok gömlek firması şık gömlekler üretmekte fakat gömlek kumaşlarını doğru seçmediği için sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Uzman gömlek üreticileri genellikle polyester ve pamuğun karışımından üretilen kumaşlardan uygun gömlek elde etmektedir. Genellikle iplikleri karışık olan gömlekler istenen sonuçları doğurmaktadır. Olumsuz özelliklerini kapatma şansını yakalayan karışık kumaşlar insanların isteklerine cevap vermektedir. Bayanlar genellikle temizleme ve ütüleme işlemlerini gerçekleştirdiği için kıyafetlerin kolay temizlenmesini ve ütülenmesini istemektedirler. Özellikle polyester ve pamuktan oluşan gömlekler kolay ütülenmekte ve kolay temizlenmektedir. Bu nedenle de her ortama uygun gömlekleri bu hususa uygun seçmektedirler. Şık bir ortam için bayanlar saten gömlek tercih ederken erkeklerde keten gömlekleri tercih etmektedir. Saten albenisi yüksek bir kumaş olduğu için şık ortamların en uygun gömleklerini de oluşturmaktadır.

darkesimgomlek duzgomlekler erkekcizgiligomlekmodelleri erkekgomlek-kravat-modelleri