, , , , , ,

Pierre Cassi Smokin Damatlık Takım elbise

Pierre Cassi Smokin Damatlık Takım elbise

Pierre Cassi damatlıklarda son zamanların vazgeçilmezi olan smokin takım elbise çok fazla talep görmektedir. Damatlık ve smokine dair pek çok unsur bulunabilir. Tarzından kumasının yapısına kadar tercihinize göre dilediğiniz takımı bulabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken detay ise kumaşın kaliteli olmasıdır. Kalitesiz bir kumaş kullanılmış ise sizi rahat ettirmeyecektir.

Siyah Smokin

Genellikle de halk arasında damatlık olarak bilinen takım ise smokindir. Smokin deyince de insanların aklına frak gelmektedir. Fakat frak apayrı bir tasarım olmaktadır. Son 3-5 senedir insanların smokin kullanımı ve smokine olan ilgisi artmıştır. Bugün, bazı davetlerin davetiyelerinde, siyah smokini veya papyonu şart koşan ibareler bulunmaktadır. O sebepten dolayı sadece düğünleri için değil, uzun zamanlar ihtiyaç duyacakları davet kıyafeti olarak da her erkeğin dolabında bir smokininin bulunması gerekmektedir. Pierre Cassi de göz kamaştıran tasarımlar şıklık ve bir hayat stilinin parçası olmaktadır. Şık olan insanın da kendine olan güveni artmasına sebep olur ve her ortamda şıklığıyla kendinden söz ettirecektir.

erkekgri-takimelbiseikidugme-baytakimelbise_modellerigri-damatlik-modelleridarkesim-yeleklitakimelbisedamatlık smokinler-vakkodamatlık smokin farkıdamatlık smokin modelleri 2015damatlık smokin modelleri-2016damatlık smokin nereden alınırdamatlık smokinlerbaytakşmelbise_kiyafetleribaytakimelbise-modelleriImages by Jesse Maricic & Micah Gianneli | http://micahandjesse.com

 

Google aranan kelimeler;

damatlık smokin,
damatlık smokin modelleri 2015,
damatlık smokin vakko,
damatlık smokinler,
damatlık smokin sarar,
damatlık smokin farkı,
damatlık smokin beymen,
damatlık smokin damat,
damatlık smokin fiyatları,
damatlık smokin nereden alınır,

,

Pierre cassi damatlık ve gelinlik seçimi

Pierre cassi damatlık ve gelinlik seçimi Gelinlik ve damatlığın tarihçesi.

Pierre cassi kısa alıntı giyim makalesi, öyle farklı yerlerde nikah kıydıranlar var ki. Gazetelerde okuyup televizyonlarda seyrediyoruz: Deniz altında yırtıcı köpek balıkları ile beraber dolaştığı derinliklerde, gökyüzünden paraşütle atlarken, bir dağın doruğunda …

Aklıma önce gelenler şunlar . Elbette bir de nikahın olmazsa olmazlarından var olan gelinlik ve damatlıklar var. Onları sıralamaya kalksak sayfalar sürebilir. Benim de en kocaman idealim her evlenme yıldönümünde farklı bir ülkeye gidip oranın geleneklerine yönelik nikah tazelemekti; ama bu hayalimi bir çeşitli gerçekleştiremedim. Bunu yapamadığım amaçlı hayıflanırken gelinlik ve damatlığın ne türlü meydana çıktığına takıldı aklım. Antropoloji ve halkbilime meraklı olduğum takdirde bu konuyla alakalı bir denetim yapmadım. Düş dünyamda dolaşırken aşağıdaki minik öykü meydana çıktı:

Binlerce sene öncesinde kişilerin minik kanatları varmış. Bu kanatlar ne uçmaya ne de okşamaya yararmış.Allah’nın insanlara verdiği bir süsmüş yalnızca . Kelebeklerin kanatları civarı rengarenkmiş. İnsanları kanatlarının renklerine yönelik isimlendirirlermiş. Düğün Töreni törenlerinde insanlar bu kanatlarına veda ederlermiş. Böylelikle bekarlar ve evliler kanatlarına bakılarak ayırt edilirmiş. Kanatsızlar evli, kanatlılar bekar… Dullar amaçlı ne varmış bilmiyorum. Neyse gelelim düğün töreni merasimine .

Ateş Vadisi tecrübe et surat metrelik minik bir geçit varmış. Davetiler bir ralli izlercesine bu geçidin üzerinde sokak süresince sıralanırmış. Gelinle damat bedene kayıp vermeyecek ama kanatları eritecek civarı hafif bir ateşin meydana geldiği bu vadiden ele ele geçerlermiş. On -on 5 dakikalık bu yürüyüş anında vadideki ısı onların kanatlarını eritirmiş. Esasında çok ateş vermeyen bu tören anında çekilen sorun evlenme esnasında çekilecek sorunları temsil ediyormuş. Gelinle damat bu yürüyüş anında birbirlerinin ellerini bırakırsa nikah geçersiz sayılıyormuş. Bu, onlar amaçlı son bir düşünme fırsatıymış belki de. Bu sorunlara katlanıp Ateş Vadisi’nden geçenlerin evlilikleri tescil ediliyormuş. Bu töreni terk edenlerin kanatlarının yarısı yanık kaldığı amaçlı şunlar toplumda itibar görmüyorlarmış.

İnsanlar onlarca sene bu ananesi sürdürmüşler. Gel zaman git zaman evlenme dışı ilişkiler artmış; insanlar evlenme müessesenini yok sayıp beraber yaşamaya başlamışlar. Üstelik evliler eşlerini aldatmaya başlamış. Topluluk bozulmuş, bilgili insanlar, toplumun ileri gelenleri bunu ne türlü çözeriz diye düşünmüşler. Evliliği reddeden insanlarla konuşup ” Niçin bunun gibi yapıyorsunuz ?” demişler. Aldıkları yanıt onları şaşırtmış: “Tören esnasında vadiden geçerken yaşayacağımız acıdan korkuyoruz.” Aylarca düşünmüşler ve çözümü bulmuşlar: Ateş Vadisi’den geçerken kanatların yanmaması amaçlı kanatlara bir kılıf takılmış. Bu kılıf öyle bir maddeden inşa edilmiş ki vadiden geçerken eriyormuş, böylelikle “kanat erimesi” ritüeli gerçekleşiyormuş. Ardından pek çok birey bu modayı benimsemiş, evlilikler çoğalmış , topluluk vareste. İşte gelinlikle damatlık o vakitten kalma bu sahteciliğin bir devamıymış. Her Geçen Zaman kişilerin kanatları evrim mi desem ne desem düşmüş; ama başlangıçta yalnızca kanatlara takılan bu kılıf yaratıcı kişilerin elinde süslenmiş kıyafetlere dönüşmüş. Peki evlenme müessesesi vareste mu? Niçin kurtulmamış? “Halkalı Köle”ler meydana çıkmış? Belki bir zaman de bunu ifade eden bir öykü yazarım.

damatlik-blog damatlık-secerken

tuxedo-damatlik-suitmen erkekbordo-gomlekleri

, ,

Pierre Cassi Erkek Giyiminde Kalite

Pierre Cassi Erkek Giyiminde Kalite

Erkekler için ürün seçiminde en önemli kriterlerden biri de kalite olmak durumundadır. Düşük kaliteli bir ürün uygun fiyatlı bile olsa çok kısa bir süre sonra kullanım dışı kalabilir. Aynı zamanda kalitesiz bir ürün çok düşük kaliteli bir çözüm olduğundan dolayı uzun vadeli olarak sıkıntı yaratır ve ilk giydiğinizde bile üzerinizde çok iyi durmaz. Bu nedenle kaliteli ürünleri kullanmak her zaman hedef olmalıdır. Erkekler için kaliteli ürün demek sadece kumaş değil aynı zamanda  ürün açısından da genel bir kalite arayışı demektir. Tasarım da kalitenin bir parçasıdır. Bu nedenle uygun erkek giyim  çözümlerini elde edebilmek için kesin olarak doğru seçimler yapmak gerekir.

Pek çok kişi gibi sizi de en doğru ürün ve çözümlere ulaşabilmek için yüksek kaliteli beceri sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Erkek giyiminde kalite ancak bu şekilde mümkün olacak ve başarılı çözümleri size sunacaktır. Kaliteli ürün kullanmak aynı zamanda haz ve ekonomik çözüm  de anlamına gelir. Bu nedenle pek çok açıdan önerilir.

Pierre Cassi Erkek Giyiminde Kalite olarak sizlere cool kıyafetler sunmaktadır.

siyahyuntakimelbise klasikfit-takimelbise flanelceket-erkek fume-cantakimelbise-erkek karelipetroltakimelbise parliment-takimelbise-erkek uygun-erkekgiyim-modelleri blazer-ceket-erkek siyahikidugmetakimelbise

, ,

Yazlık Damatlık Modelleri

Yazlık Damatlık Modelleri

Yazın gelmesiyle birlikte düğünler mezuniyet derken tüm erkekleri bir telaş sardı. Ne giysem nasıl gitsem diye, yazlık damatlık modelleri hakkında şöyle bir küçük araştırma yapalım ve yazın trendlerine göz atalım;

Bu yaz damatlık kıyafetleri olarak erkeklerin yazlık damatlık modelleri olan uzun ve vücut hatlarını belli eden neon renklerde kıyafetler bekliyor. Örneğin bir mezuniyet partisinde dar kesim siyah takım elbise tercih edilebilir, sizlere bir elbise sizleri seçkin bir görüntüye ulaştırabilir.

Bunun yanında küçük kutu desen gömlekler de tercih edilebilecektir damatlık modelleri arasında, bu elbiselerin altına giyilen pastel renkteki rugan ayakkabı sizleri ulaşmak istediğiniz o mükemmel görüntüye kavuşturabilir ve sizleri gecenin yıldızı yapabilir.

 

yazlikdamatlik-takimelbise yazdamatlikmodelleri salyaka-damatlikmodelleri damatlik-koldugmemodelleri

, , ,

Göz alıcı Yelek fularlar

Göz alıcı Yelek fularlar Damatlıkların vazgeçilmezi olan yelek-fular ikilisi sizin şıklığınıza şıklık katacak, siz damatları eşsiz bir görünüme kavuşturacaktır. Şık giyinmeyi önemseyen beyler, Pierre Cassi’nin birbirinden şık yelek-fularlarına bayılacaklar. Erkek giyimindeki detayların şıklığı, özenle seçilmiş kumaşların tercih edilmesi ve özenli tasarımların gerçekleştirilmesiyle mümkündür. Az sayıda olan erkek giyim aksesuarlarının en doğru parçalarla tamamlanması erkek şıklığının ön koşullarından biridir. Şıklık bir erkeğin hayatında her zaman önemlidir ama bazı günler vardır ki o günlerde şıklığınızla göz alıcı olmanız ve şıklığınızla en önde olmanız gerekir. Düğün de erkeklerin hayatında büyük öneme sahiptir ve bugün seçilecek her detay apayrı bir özenle seçilmelidir. Kıyafette doğru bir şıklık ancak doğru kumaşların ve detayların birlikte kullanmasıyla sağlanır. Pierre Cassi ise bu konuda fazlasıyla başarılı. Siz değerli beylerin her anında yanında olan Pierre Cassi ürünleri, sizi özel günlerinizde de mükemmel şıklığa ulaştırmak için çalışıyor. Yalnızca düğünde değil özel davetlerde de Pierre Cassi’nin yelek-fular ikilisini kullanabilirsiniz. Farkındalığınızı giyimle yaşatmanız için büyük bir özenle çalışan Pierre Cassi, birbirinden güzel tasarımlara imza atan yeni yelek-fular ürünleriyle de sizlerin gönlünü kazanacak. Pierre Cassi’nin son derece modern çizgilere sahip yelek-fularlar beyleri şıklığa bir adım daha yaklaştıracak. Pierre Cassi’nin birbirinden özel takım elbiseleriyle birlikte yelek-fular ikilisini kullanıldığınızda mükemmel bir görünüme sahip olacaksınız. Çekici bir görünüm kazanmanıza yardımcı olan yelek-fular ikilisi özel günlerinizde Pierre Cassi farkıyla yanınızda.   erkekpamukgomlekgiyimi papyon-modelleri 2014-damatliktakimelbise

Pierre cassi yelek flar

Pierre cassi yelek flar modelleri

Damatlık yelek fular modelleri

, , ,

Pierre Cassi’yle göz kamaştırın Damatlık takım elbiseler

Pierre Cassi’yle göz kamaştırın Damatlık takım elbiseler

Şıklık, bir hayat stilidir. Şık olan insanın kendine olan güveni artar ve her ortamda şıklığıyla kendinden söz ettirir. Erkek şıklığının modası olan Pierre Cassi özel günlerinizde de birbirinden özel ürünleriyle  sizin yanınızda. Pierre Cassi’nin şık damatlıklarıyla düğününüzde hem kendi çizginizi yansıtacak hem de göz kamaştıracaksınız.

Düğün günü, insan hayatındaki en özel ve anlamlı günlerden biridir. Bu özel günde çiftler her hazırlığın dört dörtlük bir şekilde tamamlanmış olmasını isterler. Bu özen önce giyimden başlar. Bütün detayları tamamlayan ve anlamlı hale getiren, o gün kendinizi nasıl hissettiğinizdir, bunu  sağlayanlardan biri de o günkü kıyafetinizin, ruhunuzu tamamen yansıtmasıyla mümkündür. Bunu da gönül rahatlığıyla Pierre Cassi’ye bırakın…

Erkek giyiminde öncü olan Pierre Cassi bu anlamlı günde damat adaylarının son derece şık görünmeleri için birbirinden güzel damatlık modellerini düğün çifterlinin beğenisine sunuyor.

Birbirinden güzel damatlıkları inceleyin ve kendinize en uygun olan damatlığı seçerek hazırlığınızın en önemli ayrıntılarından birini mutlulukla tamamlamış olun. Cezbedici görünmenin kolay yolunu siz de tercih edin, mutluluğunuzu Pierre Cassi ile bir kat daha arttırın.

Pierre Cassi’nin birbirinden güzel damatlık modellerinden kendi zevkinize en uygun olanı seçin ve farkınızı gösterin. Unutmayın farklı olmak her zaman sizi bir adım öne taşıyacaktır, şıklığın farkını Pierre Cassi’yle yaşayın…

 damatlik-takimelbiseler erkekdamatlik-takimelbiseler

, , ,

Atayaka Gömlek papyon modelleri

Atayaka Gömlek papyon modelleri yeni sezona iddialı giriyoruz.

 

Pierre Cassi görünümüne önem veren beyler şıklıklarını anlamlı detaylarla tamamlasın diye birbirinden özel aksesuarları üretiyor.

Siz değerli beylerin giyimde sözcüsü olmak için büyük emek sarf eden Pierre Cassi, şıklığınızla mutlu olmanız için çalışıyor. Giyimdeki her detay görünümünüze ayrı bir şıklık katar. Özel günlerde ise farklılığınız ortaya koymanız için belli başlı detaylar vardır. Özel günlerde papyonlar da bu detayların başında yer almaktadır.

Pierre Cassi şıklığını önemseyen beyefendileri önemli günlerinde de birbirinden güzel kıyafetleri ve aksesuarlarıyla yalnız bırakmıyor. Pierre Cassi’nin erkekler için yoğun emeklerle hazırladığı birbirinden şık papyonlar firmamızın müşterilerine sunduğu önemli aksesuarların arasında yer alıyor.

Beyler damatlık papyonlar ile düğün gününüzde hoş bir görünüme kavuşacak ve herkesin beğenisini şıklığınız ile kazanacaksınız. Firmamız siz değerli beylerin şıklığı için çalışmaya devam ediyor ve birbirinden güzel papyonları sizler için üretiyor.

Papyon-ve-papyon-bağlamamodelleri

Siyah Papyon, Ata yaka beyaz gömlek

Ata yaka gömlek ve papyonlar

Bel Kuşağı ve Papyonlar

 

, ,

EKONOMİK ERKEK GİYİM ÜRÜNLERİ

EKONOMİK ERKEK GİYİM ÜRÜNLERİ sizce hangi zamanda alınmalı?

Ekonomik erkek giyim ürünlerini başında spor giyim gelmektedir. Pierre cassi spor giyim erkeği sınırlandırmayan ona özgürlüğün tadını yaşatan bir tarzdır. Spor tarzı giyinen erkekler hafta sonları daha rahat olmayı tercih ederler. Sportif aktiviteler de ve günlük yaşamda dış görünümden ziyade rahatlığa önem verildiği için ince pamuk gömlek ya da ince askılı sıfır kollu gömlekler vücutlarına güvenen ve bunu rahatça sergileyebilen erkeklerin seçimi olabilir. Alt tarafa pantolon olarak pamuk bir pantolon renk tamamen sizin zevkinize kalmış bir durumdur. Onun üstüne de ince yağmurluk tarzı bir mont ile şık ve rahat bir kıyafet seçmiş olacaksınızdır.

Eğer ki yazlık bir yerde iseniz uygun erkek giyim olarak altınıza şort, üzerine ise yine  bir pamuk gömlek giyebilirsiniz. Bunların yanında aldığımız kıyafetlerin ekonomik ve kaliteli olması da dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir.

katlamalikolgomlek ketenceket-astarsiz kislikkekoseceket koyulaciverttakimelbise gomlekfiyatlari renklipantolonikanvas

 

 

, , ,

Pierre Cassi’yle göz kamaştırın Damatlıklar

Pierre Cassi markamız ile göz kamaştırın Damatlıklar size özel kalitede ve modeller ile sunulmaktadır.

Bay giyimde şıklık, bir hayat stilidir. Şık olan erkeklerin kendine olan güveni artar ve her ortamda şıklığıyla kendinden söz ettirir. Erkek şıklığının modası olan Pierre Cassi özel günlerinizde de birbirinden özel ürünleriyle  sizin yanınızda. Pierre Cassi’nin şık damatlıklarıyla düğününüzde hem kendi çizginizi yansıtacak hem de göz kamaştıracaksınız.

Düğün günü, insan hayatındaki en özel ve anlamlı günlerden biridir. Bu özel günde çiftler her hazırlığın dört dörtlük bir şekilde tamamlanmış olmasını isterler. Bu özen önce giyimden başlar. Bütün detayları tamamlayan ve anlamlı hale getiren, o gün kendinizi nasıl hissettiğinizdir, bunu sağlayanlardan biri de o günkü kıyafetinizin, ruhunuzu tamamen yansıtmasıyla mümkündür. Bunu da gönül rahatlığıyla Pierre Cassi’ye bırakın…

birdugmetakimelbise-salyaka damatliktuxedo damatlikyeleklitakimelbise desenlidamatlik erkeksiyahdamatliktakimelbise-yelekfular

, , ,

Damatlık Gömlek

DAMATLIK Gömlek 

Damatlık gömlek denildiğinde akla ilk olarak düz bir gömlek gelir fakat damatlık gömleğin özelliği Damatlık Ata Yaka gömlek olmasıdır,  düğünlerde giyilen en modern erkek kıyafetidir.

Bu özel günde tercih edilecek olan bu Smokin ve Damatlık kıyafetleri, çok özel olmalıdır, Düğün sahibi ürün seçimi yaparken gömlek düz veya modelli olabilir, Damatlık takım elbise seçimleri, kişiden kişiye değiştiği için, çeşitlilik konusunu gündeme getiriyor. Birbirinden çeşitli olan damatlıkları rahatlıkla piyasada bulabilirsiniz fakat kalite PierreCassi olmaz!  Yeni damatlık modelleri tarafımızdan güncel tutulmaktadır, 2014 damatlık modelleri, özel olan düğün günleri için, çok özel olarak fabrikamızda tasarlanmaktadır.

Günümüze baktığımız zaman, normal bir takım elbiseden çok daha farklı halde damatlıkları bulabiliyoruz. Normal şartlar altında takım elbise özelliği taşıyan damatlıklar, çeşitli şekillerde karşımıza çıktığı için, model farklılığı, farklı tarzlar ile iç içe de olabiliyor.

Damatlık gömlekler seçimi fark yaratır.

damatlikgomlek-modeli damatlik-gomlekler-papyon damatlikgomlek atayaka-gomlek