, , , , , , ,

Erkek giyim bayilik yatırım yapmak

Erkek Giyim Bayilik yatırım yapmak

Pierre Cassi, 1965 seneninden itibaren Genç giyim ve erkek hazır giyim pazarında mühim bir yer edinmiştir. Hüseyin Ural aracılığıyla İstanbul’da kurulan tekstil firmamız ByOral durumda olan marka yaftasıyla genç giyim trend dünyasına giriş yapmıştır. Dar kesim giyim bayiliklerimiz yarı Bayii, tam Bayilik ve corner (müstakil satış), outlet Bayii benzeri Ülkemiz ve Avrupa’da 100’e yakın satış noktası bulunmaktadır. Ürünlerimiz % 100 Türk üretimidir ve tamamı Türk malı sermayeden oluşmaktadır. Pierre Aile şirketimiz de bulunan markamız durumda olan Pierre Cassi’nin , WingsMen ve ByOral isimleriyle dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmaktadır.
Pierre Cassi Neler Yapıyoruz
Erkek giyim pazarında dikkat çeken Pierre Cassi firmamız birlik kıyafet , kanvas pantolon , gömlek , kaban , kravat , mont , pantolon , kol düğmesi , palto , keten pantolon , trençkot , okul kıyafetleri , kocaman vücut elbiseler ve adam harici giyimde pekçok ürün koleksiyon ürünlerimiz aralarında bulunmaktadır . Düşük mevduat fiyatı ile dik para elde , dik para elde edebileceğiniz Tam Bayii ve Franchise sistemimiz ile mağaza zincirimiz her geçtiğimiz gün büyümektedir .
Pierre Cassi Erkek giyim Bayilik
Siz de bu zincirin bir parçası olmak isterseniz Ülkemiz’de ve Avrupa’da bayilikler verecek durumda olan firmamıza giyim sitemizden ya da kontakt numaralarından ulaşabilirsiniz . Pierre Cassi firmamızdan bayilik almak isteyenler bayilik koşullarını inceleyerek uyumlu bulduğunda bayiliği alabilirler . İngiltere’de Dubai’ye civarı tahmini 40 ülkeye ihracat yapan Ülkemiz’in önde iştirak eden firmaları aralarında bulunan Pierre Cassi darkesim erkek giyim bayilik açmak isteyenler amaçlı daha şimdiden ciddi anlamda güzel bir süre olabilmektedir.

 

Pierre cassi Erkek giyim üstünüzde bulunsun.

giyim-bayilik-konsept

2013-takimelbise-modelleri2014hazirgiyimfit-takimelbise-modelleri-

erkek-kareliceket-

 

, , ,

Erkek Giyiminde Farklılık Oluşturan Tasarımlar

Erkek Giyiminde Farklılık Oluşturan Tasarımlar.
Pierre cassi bay giyim modellerinde, günümüzde birçok markanın nihai derece etkin namına ürün sunduğu tek sektör meydana gelen bay giyim pazarında önceden meydana geldiği benzeri klasik ürün ve tasarımlar ile oldukça başarılı olmak olası olmamaktadır. Bu Sabah en klasik çizgideki ürünlerde dahi farklılık oluşturan tasarımlar ön tasarıya çıkmakta olduğundan uyumlu adam giyim ürünlerini tercih etmek mühimdir . Bu hem tek asudelik hem tek de dekoratif çözüm talep etmek amaçlı olağan olsa da erkeklerin olası meydana gelen uyumlu fiyat çözümleri de istemesi normaldir. Dizayn mananında erkekler yalnızca sıkı gözüken değil bununla birlikte çözüme karşı namına tek başarısı meydana gelen işlevsel mahsulleri tercih eder. Bu sebeple birçok adam amaçlı kesinlikle çözümü ele geçirmek yerine adam giyimde başarı olası olabilir . Pek çok birey benzeri siz de ürün seçiminde bu tür ayrıntılara uyarı ederek çok ek namına oldukça başarılı tek ürün alabilirsiniz. Ürün alırken sizin amaçlı en uyumlu ve uyumlu mahsulleri seçmek ürün kullanımında ek namına hoşnut edici tek tecrübe elde etmenizi de sağlayacaktır.

Erkek Giyiminde Farklılık Oluşturan Tasarımlar yeni Sezon Erkek giyim ürünleri (2)

, , , , , , ,

Bay giyim 2015 modelleri

Bay giyim 2015 modelleri;

 
Son yıllarda Pierre cassi klasik ve spor giyimi birbirine karıştırarak, yeni bir oluşuma gitti bu değişimde en modern kıyafetler gün yüzüne çıktı, Bay giyim, kişilerin harici görünüşünden çok karakterini yansıtan unsurların en başında gelmektedir. İnsanlar özenerek giydikleri kıyafetleriyle esasında ne türlü bir insan olduklarının altını çizerek karşısındaki insana küçük sinyaller ile beraber vermeye çalışırlar. Bayanlar bu konuyla alakalı karşın cinslerine karşın ek olarak dikkatli ve ek olarak özenli davranmaktadırlar. Erkekler giyinme ile ilgili ek olarak huzurlu elbiseler seçerek dekoratif olmayı bir 2. tasarıda bırakmayı tercih ederler.
Bu bilhassa erkeklerin tercihlerinden fazla, pazarın sunduğu imkânlarla gerçek orantılıdır. İstekleri karşılayacak sektör olmadıktan ek olarak sonra erkeklerde bulduğu huzurlu kıyafetleri tercih etmek zorunda kalmaktadırlar. Bu Şekilde bir vaziyette Pierre Cassi her erkeğin yürek rızasıyla girip kıyafet seçimi yapabileceği çok kocaman çapta ve çok kapsamlı ürün yelpazesine sahip olan bir firma . Bu mağaza elindeki tüm imkânları faydalanarak sadece erkekler amaçlı tüm ihtiyaçlarına karşılık verebilecek bir zincir oluşturmuş.
Pierre Cassi, Avusturya, Almanya, Avustralya, Hollanda, İngiltere ve ek olarak pek çok hayat devi ülkelere bayilik verip ismini fazlasıyla duyurmayı başarmış dev bir mağazalar zinciridir. Bu adam mağazası, içerisinde barındırdığı milyonlarca çeşit ile pekçok yerde gezme alışkanlığını geride bırakıyor. Erkeklerin harici kıyafetinden, iç kıyafetine civarı her çeşitli ihtiyacına karşılık verdiği benzeri aksesuar, ayakkabı, kaban ve ek olarak çok kıyafet tamamlayıcı unsurlara da koltuk vermektedir. Farklı adam kıyafetlerinden ürün seçeneklerini ise şu şekilde sıralayabilmek mümkün: Pantolon, pantolon çeşitleri, gömlek, slim zayıf gömlekler, kaban çeşitleri, trençkot çeşitleri, ayakkabı çeşitleri vs. benzeri pekçok ürün mağazada yerini almaktadır.

laci-takimelbise siyah-ceket-beyazgomlek kareli-ceketler lacivert-blazer-ceket erkek gömlekleri fiyatlari mavi-ceket- luks-pantolon-tasarimleri-imalati erkekmavigömlek

, , , , , , , , , , , , ,

Erkek gİyim Bayilik

Pierre Cassi Erkek giyim Bayilik ve Erkek Giyim Modelleri hakkında bilgiler;

Bayanların yanında erkekler de çoğalış bu giyinme işine fazlasıyla hassaslık göstermeye başlamışlardır. Girdikleri ortamda bakışları üzerlerine toplamak amaçlı en ince ayrıntısına civarı kullandıkları materyallere ehemmiyet vermeye başlamışlardır. Giyim dair çoğalış eskiyen zamanlara yönelik erkeklere de model dair kapsamlı bir yelpaze sunulmaktadır. Bunlardan bir kaçından burada belirtmek istiyorum:
Klasik Giyim: Erkeklerin ortamına yönelik en bir sürü tercih ettikleri giyim tercih edilir. Bu klasik giyim modeli, iş yerinde, çağrı ve toplantı yemeklerinde meydana geldiği benzeri , özel kokteyl ve düğünlerde de en bir sürü tercih edilen giyim tarzıdır. Bu stil amaçlı , kumaş pantolon üst kısmına giyilen tamamlayıcı bir gömlek ve ince bir kravat geceyi kurtarmaya yetecek ölçüdedir. Fakat bu kıyafeti bir kaç materyalle, ayakkabı ve saatle kombinledikten ardından güzel bir tercih göz doldurmaktadır.
Erkek Spor Giyim: Sokakta altını çizen kolay bir şekilde görebileceğimiz bu kesim çok huzurlu olmasından ötürü erkeklerin gündelik yaşamda en bir sürü tercih ettikleri giyinme tarzıdır. Jean üst kısmına edinilen bir tişört ile tamamıyla spor bir profile bürünen erkekler, bu tercihi huzurlu olmasından ötürü bir sürü sık sık tercih etmektedirler.
Klasik Spor Giyim: Bu stil , erkeklerin hem bir spor hem bir de klasik duruşlarından ödün vermeyen bir giyim tarzıdır. Bu giyim ile kanvas pantolon onun üst kısmına tercih edilen klasik- spor tarzda tercih edilen gömlek dekoratif bir kombin mahsulüdür.

2015-erkekgiyim-bayilik erkek-giyim-bayilik giyim-bayilik hediye-kampanyasi-cekilis

, , , , ,

Erkek giyim ürünleri

Pierre Cassi erkek giyim ürünleri 

 

Erkekler genellikle kıyafetlerini bayanlara göre daha az önemsemektedirler. Onların bir kıyafette aradığı modaya uyması değil onları rahat ettirmesidir. Bu nedenle erkek giyim ürünleri onların ne şekilde rahat edebileceği düşünerek tasarlanır ve üretilir.

Erkek rahatlığa düşkün olduklarından spor kıyafetleri günlük hayatlarında sıklıkla kullanmaktadırlar. Spor kıyafetler onlar için vazgeçilmez bir kıyafet biçimidir

Erkek giyim ürünlerinde bu temel özellikler kıyafetler hazırlanırken göz önüne alınır.

Erkeklerde dış profil önemli bir detaydır ve spor veya klasik olsun rahatlıkla birlikte şıklıkta ön planda olmalıdır. Vücut yapısına göre kıyafet seçimi burada önemli bir nokta ortaya çıkmaktadır. Şıklık erkek giyiminde rahatlıkla başlar ve bunu ardından şıklık takip eder.

 

karelicekewtler erkekucuzgomlekmodelleri- erkekucuzgomlek- erkekslimfit-klasikgomlek yazlikceket-takimelbiseler

Erkek atkı ve kaşkol modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezi Erkek atkı ve kaşkol modelleri.

Bazı giyim aksesuarları vardır ki mevsimlere göre apayrı bir anlam ve önem kazanırlar. Erkek giyiminde de bayan giyimde de kış mevsiminin vazgeçilmez aksesuarlarının başında gelir atkılar. Sizi soğuk hava koşullarından koruyarak hasta olmanızı önlemeye yardımcı olan atkılar, birbirinden güzel ve şık modelleriyle de görünümünüze keyifli bir hava katar.

Kış mevsiminin şıklık tamamlayıcısı öğelerinin başında gelen aksesuarlandandır atkılar. Kış aylarının şık beyefendisi olmaya Pierre Cassi’nin atkılarıyla bir adım daha yaklaşın. Pierre Cassi erkek giyimindeki ayrıcalığını aksesuarlarıylada da ortaya koyuyor ve son derece şık atkıları beylerin beğenisine sunuyor.

Değerli beyler seçtiğiniz atkıların kıyafetinizle uyum içinde olması gerekir. Kareli, düz gibi çeşitli renklerdeki ve desenlerdeki atkılarından kıyafetinize uygun olanı seçerek Pierre Cassi farkıyla şıklığa bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Pierre Cassi erkek giyiminde son dönem trendlerine uygun aksesuarları beylerin mutluluğu için büyük bir özenle hazırlıyor. Pierre Cassi şıklığını, Pierre Cassi’nin yeni model atkı ve kaşkol modelleri siz de keşfedin.

agomlekravat yunceket-modelleri

yenikaskol-modelleri bay-kaskolmodelleri erkekkaskol kaskolmodelleri-erkek kilikkaskol-modelleri

, , , , ,

AKSESUAR BAYİLİK

AKSESUAR BAYİLİK

Erkeklere özel aksesuar özellikle bayanların şıklıklarını tamamlamaları için olmazsa olmaz etkenlerden biridir, fakat Pierre cassi kısa süre sonra sizlere kendi konsepti adında aksesuarlar sunmaya devam edecek. Erkek bel çantasından bilekliğe, şaldan güneş gözlüğüne kadar pek çok aksesuar, aksesuar mağazalarında satışa sunulmaktadır. Yaşlı, genç her bayanın muhakkak bir aksesuar tercihi vardır. İstedikleri aksesuarı bulmakta çoğu zaman zorlanan bayanlar her zaman çevrelerinde çok az aksesuar mağazasının olduğundan yakınmaktadır.

Aynı durum özellikle son yıllarda erkekler için de geçerlidir. Çanta, şapka, saat, bileklik gibi çoğu aksesuar erkekler için özel olarak geliştirilen aksesuar mağazalarında sunulmaktadır. Ancak bu aksesuar mağazalarının kullanım ve satın alma durumuna göre az olması insanların ihtiyaçlarını karşılamalarını zorlaştırmaktadır. Talep fazlalığına karşı aksesuar mağazalarının bayilikler vermesi ve böylece de insanların alışverişlerini rahatlıkla yapabilmelerini sağlamaları açısından oldukça önemlidir. Alışverişin yoğun olarak yapıldığı yerlerde bir aksesuar mağazasının olması çoğu insanın alışverişini kolaylaştıracaktır. Aynı şekilde birkaç giyim mağazasının olduğu yerde aksesuar alınabilecek hiçbir yer olmaması bir o kadar zor bir durumdur. Bu nedenle aksesuar mağazalarının bayilikler vermesi ve bu şekilde de yaygınlaşmaları hizmet açısından oldukça önemlidir.

erkekgiyimaksesuar bayaksesuarlari blazer-ceket erkekaksesuarlari

Bay Kaşkol Modelleri

Bay Kaşkol Modelleri

Bahar aylarının vazgeçilmezi bay kaşkol modelleri Erkek Modellerinde moda ayrıntılarda gizlidir, en ufak ayrıntı bile kıyafetinizi ön plana çıkarır bay kaşkol çeşitleri sizi metro seksüel bir kişiliğe büründürür, bazı giyim aksesuarları vardır ki mevsimlere göre apayrı bir anlam ve önem kazanırlar. Erkek giyiminde de bayan giyimde de kış mevsiminin vazgeçilmez aksesuarlarının başında gelir atkılar. Sizi bahar aylarında  hava değişiminden  koruyacaktır bay atkılar, birbirinden güzel ve şık modelleriyle de görünümünüze keyifli bir hava katar. Yaz ve bahar mevsiminin şıklık tamamlayıcısı ögelerinin başında gelen aksesuarları bay kaşkol modelleridir,  bahar aylarının şık beyefendisi olmaya Pierre Cassi atkılarıyla bir adım daha yaklaşın. Pierre Cassi erkek giyimindeki ayrıcalığını aksesuarları da ortaya koyuyor ve son derece şık atkıları beylerin beğenisine sunuyor. bay-kaskolcesitleri ekose-kaskol-erkek kaskol-baglama-cesitleri erkekkaskol-modelleri bay-kaskol-scarf

Erkek Kaşkol Modelleri

Erkek Kaşkol Modelleri

Erkek giyime yön veren firmalardan biri olan pierre cassi bay kaşkol modellerinde iddialı, yeni sezon kaşkol çeşitleri değişik ürünleri size sitemizden bilgi alabilirsiniz.  Değerli beyler seçtiğiniz yazlık atkıların kıyafetinizle uyum içinde olması gerekir.

Yazlık Scarf, Kaşkol Kareli, Kaşkol düz modelleri, gibi çeşitli renklerdeki ve desenlerdeki atkıların dan kıyafetinize uygun olanı seçerek Pierre Cassi farkıyla şıklığa bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Pierre Cassi erkek giyiminde son dönem trendlerine uygun aksesuarları beylerin mutluluğu için büyük bir özenle hazırlıyor. Pierre Cassi şıklığını, Pierre Cassi markasının yeni model atkı modelleri ve kaşkol modelleri siz de keşfedin.

erkekkaskol-modelleri bay-kaskol-scarf 2012-kaskol-modelleri

,

Erkek Kaşkol Koleksiyonu

Erkek Kaşkol Koleksiyonu.

Bahar mevsiminin şıklık tamamlayıcısı öğelerinin başında gelen aksesuarlandandır atkılar. Bahar  aylarının şık beyefendisi olmaya Pierre Cassi’nin kaşkol çeşitleri ile bir adım daha yaklaşın. Pierre Cassi erkek giyimindeki ayrıcalığını aksesuarlarıylada da ortaya koyuyor ve son derece şık atkıları beylerin beğenisine sunuyor.

Değerli beyler seçtiğiniz atkıların kıyafetinizle uyum içinde olması gerekir. Kareli, düz gibi çeşitli renklerdeki ve desenlerdeki erkek kaşkolların kıyafetinize uygun olanı seçerek Pierre Cassi farkıyla şıklığa bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Pierre Cassi erkek giyiminde son dönem trendlerine uygun aksesuarları beylerin mutluluğu için büyük bir özenle hazırlıyor. Giyimde şıklığını, Pierre Cassi’nin yeni model kaşkol siz de keşfedin.

erkekkaskol-modelleri mens-kaskol giyim-modelleri-2013 erkek-atki-kaskol