Yazılar

,

Pantolon Modelleri ve fiyatları

Pantolon Modelleri ve fiyatları

 

Farklı erkek giyim ürünlerin satıldığı bir çok avm ve sokak mağazalarına gezmeye ve kıyafet almaya giderken marka ve fiyat  bu iki denklem çok önemli o yüzden ürün seçerken öncelikle ürün kalitesi modeli artı fiyat politikası çok önemlidir.

Öncelikle pierre cassi giyimi erkeklerin seçmesindeki asıl nokta çok hızlı bir şekilde ürünlerine istediğiniz yere online satışı pantolon modelleri konusundaki geniş yelpazesi ile erkek moda dünyasında büyük yer almaktadır.

Pierre cassi modelleri kıyafet model ve beden konusunda çok fazla zorlanmadan her yerde ürünlerini bulabilirsiniz, erkeklerin kaliteli ürün üreten ve Türkiye fabrikalarında fabrikası bulunan pierre cassi erkek pantolon modelleri ve fiyatı konusunda bu denli bu Pierre cassi markasını seçmesi çok kaliteli ürün yelpazesi ve kreasyonlarıdır. Pantolon modelleri olarak üretilen koleksiyonumuz; klasik pantolon, tek pile pantolon, dar kesim pantolon, regular fit pantolon, pamuk pantolon, kareli pantolon, keten pantolon, yün pantolon, altınyıldız pantolon, yünsa pantolon, can teks pantolon, büyük beden pantolon, çocuk pantolonu, okul pantolonu, bu tarz binlerce ürün haftalık olarak üretilip corner mağazaları sevk edilmektedir. Pierre cassi son model erkek pantolon modelleri ve fiyatları hakkında en cazip fiyatlara ulaşabilirsiniz ve toptan pantolon konusunda bilgi alabilirsiniz 

 Ürün satış sonrası hiç bir şekilde sorun yaşatmıyoruz sizlere.

erkek-klasikpantolonmodelleri erkekchinopantolon

pierrecassi-menswear erkekpantolonmodelleri-fiyatlari

 

Erkek pantolon modelleri , Pierre Cassi

Erkek pantolon modelleri , Pierre Cassi
Farklı Model ve Koleksiyon çeşitlerini sizlere sunmaktayız.

Ürünlerimiz arasında çok farklı kumaş kalitesi ile pantolon üretilmektedir.
Klasik Pantolon Modelleri,
Fabrikamızdaki Pantolon Kumaş Ürünleri.

Yün Pantolon,
120’s Pantolon ,
160’s Pantolon,
140’s Pantolon,
180’s Pantolon
Altınyıldız Pantolon,
Aktek Pantolon,
Yünsa Pantolon,
Bossa Pantolon,
Can Pantolon,
%100 Pamuk Pantolon,
%100 Yün Pantolon,
%100 keten Pantolon, (linen Pants),
Bahariye Pantolon,

Pantolon Kumaş içeriği %70 cotton, %5 % 25 Polyemid elastane olan fit kesimli bu ürünün kullanımı son derece rahat Magazalarımızda alışveriş yapabilirsiniz.

Keten Pantolon,
Spor Keten Pantolon,
Kanvas Pantolon,
Gabardin Pantolon,
Klasik Yazlık Pantolon,
Pamuk Saten Pantolon,
40/1 Pantolon,
Chino pantolon,