Yazılar

,

Pierre Cassi Dar kesim Takım Elbise

 Pierre Cassi Dar kesim Takım Elbise

Pantolon, ceket, kravat ve gömleğin oluşturduğu bütünlük ile takım elbiseler meydana gelmiştir. Pierre Cassi bay takım elbise üretimiyle ilgilenir. Kaliteli ipek, kaşmir, angora, yün, keten, kadife ve terletmeyen kumaştan imal edilen takım elbiselerimiz birçok kişi tarafından beğeni ile karşılanmaktadır. Klasik dar kesim düz, çizgili veya ekoseli takım elbiselerimiz ile baylara şıklık ve asalet sunuyoruz. Pierre Cassi mağazalarında dilediğinizce bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Her beden ve yaşa uygun takım elbiselerimiz mevcuttur. Siyahından ekrusuna, grisinden lacivertine daha birçok renkte takım elbiseyi firmamızda bulabilirsiniz.

Pierre Cassi Dar kesim Takım Elbise modelleri ile Hizmet Farkımız

Firmamız seçkin müşterilerimiz tarafından her zaman beğenilmiştir. Müşterilerimize en iyi kalitede ve fiyatta hizmet etmek için durmadan çalışıyoruz. Pierre Cassi 1970 yılından bu yana giyim üzerine köklü bir markadır.

 

bay_giyim_modelleri_2015bay_takimelbise_modelleribaygiyim_takimelbise_modelleribaygiyim-modelleriImages by Jesse Maricic & Micah Gianneli | http://micahandjesse.combaytakşmelbise_kiyafetleribaytekceket_modelleridarkesim-kotmodelpantolonerkekgri-takimelbiseikidugme-baytakimelbise_modelleriyazlik_bay_takimelbisemodelleri

 

 

,

Erkeklerin favori takım elbiseleri

 

Erkeklerin favori takım elbiseleri

Modanın kalbinin attığı Paris toptan satış mağazası özel kalıpları kullanarak sizlere 2015 Siyah takım elbise modelleri tanıtacağız.

En güzel tasarımları ile koleksiyonlarda yer alırken erkek dar kesim siyah takım elbise denilince ilk akla gelen yegane parça yine baş rolde erkeklerin zor zamanlarında kurtarıcı olarak yer bulacak gibi görünüyor.

2015 Siyah takım elbise modelleri modanın ve erkeklerin vazgeçilmez renginin özel gün ve geceler için tasarlanmış şık parçaları ile beğenimize Pierre cassi erkek giyim sunuyor. Siyah şık gece takım elbiseleri tüm koleksiyonlarda yer alırken farklı kumaş, tarz ve modelleriyle her erkeğin kendine bir siyah bay takımelbise bulma seçeneğiyle dikkat çekecek. Siyah renk gece elbiseleri her yıl modanın tepesinde olmayı sürdürüyor kumaş farkları ve detaylarıyla erkeklerin favori elbiseleri siyahın cool görüntüsü ile birlikte her yıl yenileniyor. Tasarımcılar bu sonbahar koleksiyonunda ağırlıklı bir şekilde dar kesim kıyafetlerinde siyah rengi eğilim gösteriyorlar. Koleksiyonlarda tüm kol ve etek boylarını kısaltırken gündeme özel hazırlanan siyah takımelbiseler yer alırken drop4 siyah takımelbise, drop6 siyah takım elbise ve özellikle uzun boylu erkeklerin zor bulduğu drop 8 takım elbiseler  boys model tasarımları ile oldukça fazla tercih edilmiş görünüyor. Tasarımcılar sade kumaşları siyah renklerde tercih etseler de bu sezon parlak lüks kumaşlar dikkat çekecek. Wingsmen Suitmen

 

yelekli-takımelbise-bay

2015-bayyelek-modelleri

2015-erkekyelek-modelleri

2015-siyahtakımelbise-erkek

erkeksiyah-takimelbise

siyah-slimfittakimelbise

,

Suitmen Erkeklere Özel

Takım Elbiseyle Şıklık Pierre cassi

Suitmen Erkeklere Özel

Erkeklerde şıklık denildiğinde akla ilk gelen kıyafet takım elbise oluyor haliyle. Özellikle de erkeklerin en çok tercih ettiği siyah renk tabii. En çok; erkek ceket, pantolon ve ayakkabılar siyah, gömlek beyaz olacak şekilde tercih ediliyor. Gidilecek yer özel bir yerse bu şıklığı değişik tarzlarda kol düğmeleriyle tamamlıyorlar.

Uygun takım elbise ve ucuz takım elbise yanı sıra sizi anlatan takım elbiseyi almak çok mantıklı bir seçim olur, tabii kravatı da unutmamak lazım. Cekete, gömleğe hatta ayakkabıya nazaran kravat çok farklı çeşitlerde olabildiği için seçmesi en zor da o oluyor doğrusu. Genelde bayanların erkeklere seçtiği kravatlar’da takım tamamlanmış oluyor..
Daha spor tarz sevenler için beyaz dar kesimli t-shirt ile  çok şık bir görünüm elde edilebiliyor doğrusu. Bunu bir de beyaz spor ayakkabılarla tamamladınız mı da tadından yenmiyor..

Takım elbise (suitmen) yeni koleksiyon ile sizlere daha iyi hizmet vereceğiz.

giyimbayilik-pierrecassi takimelbise-kampanya bay-takimelbise-kampanyalari

,

Siyah Erkek Pantolonu

Siyah Erkek Pantolonu

Günlük kıyafetlerinizde veya dışarıda modern klasik giyimde en fazla siyah pantolon tüketildiğini görürsünüz, rahat günlük giyimde siyah erkek pantolon olduğunu bilmemiz gerekir. Klasik ve zarif bir görünüm olması gerekmektedir, siyah modern pantolon ve siyah gömlek kombineleri iç açıcı hale getirmekte, modellerin en zarif örnekleri vurgulamaktadır erkeklerin klasik giyim tercihleri ​​sizin için hazırladık.

Renkli ve neon tonlar bu sene erkekler için moda olsaydı siyah hiç bir zaman baş aktör oyunculuğunu erkek moda dünyasında kaybetmeyecektir, yenileme, moda trendi renkler arasında farklı renklerin, en kalıtsal rengi siyahtır. Erkekler siyah keten pantolon üstüne şık bir keten ceket ile birlikte vazgeçilmez tercihtir, mevsimlik bez ayakkabı veya tom tarzı genç kuşak ayakkabı ile birlikte gününüzde size ışık saçacaktır.

Siyah Erkek Pantolonu bulmak ve en iyisini almak istiyorsanız Pierre cassi mağazalarına uğramalısınız.

Erkek-siyah-kumas-pantolonu siyaherkekpantolonu slimklasikpantolon

Erkek Pamuk Ceket

Erkek siyah pantolon

Erkek beyaz gömlek – ince kravat

,

KIYAFET SEÇİMİ YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

KIYAFET SEÇİMİ YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

                Artık tüm dünyada kıyafet ve markalaşma büyük önem kazandı. Eğer marka bir giyim mağazasından giyiniyorsanız mutlaka daha iyi bir muamele görüyorsunuz diğer insanlardan yada gittiğiniz bir işletmedeki çalışanlardan. Dünya’da git gide bu düzen yayılmaya başladı. İnsanlar birbirini giyim tarzlarıyla, giyim türleriyle birbirinden ayırıyor artık.

İnsanlar en eski çağlardan beri giyinmeyi temel ihtiyaçları arasında görmüştür. Çünkü insan hayvanlar gibi kalın bir kürke sahip değil ve vucudu soğuklara karşı dayanıklı ve elverişli değildir. Mutlaka soğuktan korunması gerekmektedir. Bu nedenle de eski çağlardan bu yana giyim tarzları ve giyim türleri oldukça gelişmiş, çok sayıda çeşit meydana gelmiştir.

Style: "7th" erkekgiyimi-kiyafetsecimi erkekgiyim-kiyafetsecim-modelleri erkekgiyim-takimelbise-kiyafeti

, , ,

Damat (smokin) Çıkarıyoruz

Damat (smokin) Çıkarıyoruz,

Pietro Cassi Damatlık ve Smokin Modasına  girmesini bir damadın yaptıgı giyim, Damatlık aksesuar,ürünlerine bakmasında  alışverişte mutlu olmasıyla güzel bir duyguyu bizlere anlatıyor.

Gelen Damat Adayı nasıl damatlık giyeceği için heyecanlanıyorsa ,Pierre Cassi aileside sanki firmamızdan bizlerde damat adayı çıkarıyor gibi mutlu oluyoruz, bizlerin işini ne kadar sevdiginin güzel bir göstergesi.

Pierre Cassi Damatlık

Pierre Cassi Corner Bayiilik

Pierre Cassi Corner Bayiilik

Erkek giyim Koleksiyonumuzu birden fazla markayı kendi mağazasında satışa sunan girişimcilere de açıyoruz.

Ürünlermizde % 100 kazanç sağlıyorsunuz.

Mağaza Özellikleri : Mağazanın bulunduğu bölgede PİERRECASSİ SHOP bulunmaması gerekmektedir.

Yatırımcıda Aranan Özellikler : Perakende, Mağazacılık veya Ticaret deneyimine sahip olunması ve söz konusu Bayilik çalışmasını bizzat yürütmesi beklenmektedir.

Teminat : Sezonluk çalışma hacmi ile orantılı olarak tarafımızca belirlenen tutarda Banka Teminat Mektubu ve çek  istenmektedir.

Pierre Cassi Bayilik Başvurusu : Formu

PİERRE CASSİ Merkez:

Adres : Türkeli Caddesi Mağbeyinci yokuşu

Tel. : +90 (212) 458 25 25
Tel : +90 (212) 233 09 10

Tel : +90 (212) 233 09 10

Mail : info@pierrecassi.com


Giyim Zevki

Pierre Cassi Komple Sistem ve bagımsız bir ürün yelpazesi olarak erkek giyim de zevkine uygun güncel ,zengin, erkek hazır giyim çeşitlerinden en az birini önemsediğimiz kalitede, işçilikte, ve modelde olup aramakta yoruldugunuz giysi zevkinizi Pierre Cassi Markası İle çözmek bize onur verir.