Yazılar

Metal Kol Düğmesi

Metal Kol Düğmesi

Pierre Cassi Markamız klasik takım elbise içine kol düğmeli gömlek tercih eden beyaz yakalı tüketicilere hitap eden ürünleri koleksiyona Renkli kol düğmeli gömlekleri dahil etti.

Erkek giyim modası tutukunlarına aksesuar olarak kol düğmesi, kemer, kaşkol,kravat,kravat iğnesi, gibi yan malzemeleri firmamız son moda trendler ile sizlere ulaştırmaktadır. 

Her gömleğe maalesef kullanamayacagınız ve Dünya gömlek piyasasında özel tüketicileri olan kol dügmelerini farklı modelleri mevcuttur.

,

Takım Elbise Erkeğe Yakışıyor

Takım Elbise Erkeğe Yakışıyor

Kışın Tartışmasız erkek modasında en gözde ürünlerden biri Takım elbise‘dir, yazın takım elbise  modelleri çok narin, yumuşak kumaş dokusu ile Yazlık Takım elbiselere hem hafiflik Kattık ayrıca Yün kumaşlar içerisine lycra doku katıp Takım elbisenin hareket alanını geliştirdik.

Erkek Giyim Modasında Romantik klasik pantolon tasarımın adresi olarak bilinen WİNGSmen 2012 yaz koleksiyonunda agaç kabugu ve silik çizgi desenler ile dikkat çekiyor.

Koleksiyonda Japon style Tek ceket, Chino Spor Pantolon, Yün Yazlık Pantolon, Yün Takım elbise,Pamuk Gömlek, Keten Gömlek, Çocuk Takım elbise,Çocuk Gömlek, Kol düğmesi,Kravat, vb ürünler bulunmakta.

 

, , , ,

En Moda Giyim

En Moda Giyim
Mevsimlik erkek Giyim Modası 

Erkeklerin Modası çok fazla degişim göstermesede Yazlık ve Kışlık erkek giyim Moda renklerinde degişik tonlar göze çarpmaktadır.
Klasik erkek giyimi tercih eden müşterilerimiz daha fazla koyu tonları gün içerisinde tercih ederler, Spor giyimi tercih eden müşterilerimizin şeçim skalası daha farklı tonlara göre degişmektedir.
Erkek Giymi :Mevsim ne olursa olsun Erkek Modası için en önemli detay olan Kol dügmesi, Ceket Arması, Kaşkol (scarf), Kravat, Kravat İgnesi, Kemer, Ayakkabı aksesuarları Pierre Cassi koleksiyonlarının vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır.

Erkek Giyim Aksesuarları konusunda Pierre Cassi ilkbahar – Yaz sezonunda yeni modeller ekleyecektir, Erkek Aksesuarlarında deneyimli kadrosu ile, en çok merak ettiğimiz Takım elbise, Gömlek, Pantolon, Kravat, Büyük Beden, Yazlık Mont, Yazlık Pantolon,Kıyafetleri ile sezona uygun tarz ve Giyim Bayilik seçenekleri sunacaktır.

Erkek Giyimde Vucudunuza Tipinize Göre Giyinin

Erkek Giyimde Vucudunuza Tipinize Göre Giyinin

Giyimde en farklı ayrıntıların yanında birde vucut ölçülerinize göre kıyafetler tercih edin Boy ve kilo endeksiniz uyumsuz ise enine veya dikine çizgili gömlekler tercih etmeyin, Çizgili takım elbise giymekten kaçının,

Minyon tipli kadın hangi elbiseyi giymeli?

Daha Dar , etek ve Kollardan kısa olmalı kıyafetleriniz.

Atletik vücut tipine sahip  Erkek hangi elbiseyi giymeli?

Spor Giyim ve Casual giyim koleksiyonumuz tam size göre ,

Bazen istediginiz kıyafetleri kullanamazsınız fakat seçimleri kendiniz yaparsanız, Moda Koleksiyonu tasarlamış olursunuz.

Kravat Takarken moda göz önüne alınır Dar kesim Kravat ve slim fit kravatlar tercih sebebi olsun.  2012 – 2013 erkek modasında önplanda.

,

Yazlık Spor Gömlek Modelleri

Yazlık Spor Gömlek Modelleri

Yaz Sezonun sıcak geçmesini bekliyoruz, yazlık sezon ürünlerinde Pamuklu ve Keten ürünleri, Kısa Kollu gömleklere, yazlık pantolonlara model olarak koleksiyonumuza dahil edildi.

Pierre cassi ailesi olarak italyan desen ve kesimlerinden esinlenerek hazırladıgımız 2012 Yazlık Koleksiyonu artık sizlerle.

Bir çok markayı bünyesinde bulunduran Pierre Cassi , Damatlık, Çocuk Kıyafetleri, Büyük beden, Kravat, Kol dügmesi, gibi ürünlerle dikkat çekmeye çalışıyoruz.

Kıyafetlerimizi daha kışisel ve daha rahat üretmek için dügmeye bastık.

Erkek giyimde kalite üstünüzde.

, , ,

Damat (smokin) Çıkarıyoruz

Damat (smokin) Çıkarıyoruz,

Pietro Cassi Damatlık ve Smokin Modasına  girmesini bir damadın yaptıgı giyim, Damatlık aksesuar,ürünlerine bakmasında  alışverişte mutlu olmasıyla güzel bir duyguyu bizlere anlatıyor.

Gelen Damat Adayı nasıl damatlık giyeceği için heyecanlanıyorsa ,Pierre Cassi aileside sanki firmamızdan bizlerde damat adayı çıkarıyor gibi mutlu oluyoruz, bizlerin işini ne kadar sevdiginin güzel bir göstergesi.

Pierre Cassi Damatlık

, , ,

Gömlek Kol Dügmeli, (cufflink shirts formen)

Gömlek Kol Dügmeli, (cufflink shirts formen)

Özel Günlerin farklı kıyafeti Gömleginize aksesuar olarak önemli bir ayrıntı elde edebilirsiniz.

Kol dügmeli gömlek erkeklerin önemli iş toplantılarında ve günlük hayatta kullandıkları aksesuarların başında gelir.

Beyaz Yakalı ve Mavi yakalı personellerin çok tercih ettiği ürün konseptidir.

Siyah Gömlek, Erkeklerin Tercihi

Siyah Gömlek, Erkeklerin Tercihi

Siyah gömlek erkeğe yakışıyor, kendini rahat hissettiriyor.

Kadınlar erkeklerde kısa saçlı tipleri, uzun kollu siyah gömlek görmek istiyorlar.

Erkekler Takım elbiseyi seviyorlar. Altına siyah gömlek veya beyaz gömlek tercih ediyorlar.

Yani klasikten giyinmekten şaşmıyorlar.

Kadınlar Erkeklerin nasıl kıyafetler tercih ettiklerini ve nelere tahammül edemediklerini sorduk. Bazı sorularda karar veremeyen ve birçok şıkkı birden işaretleyen kadınlar genel olarak klasik erkek ve klasik giyimden  şaşmadı.

Klasik Erkekler her zaman Moda.

Erkek giyim degişmeyen yıldızı Pierre Cassi Araştırdı.

,

Kol dügmesi

Erkeklerin  degişmeyen takı aksesuarlarının başını çeken kol dügmesi yılların degiştiremedigi bir gerçek olarak karşımızı farklı rollerde üretilmeye devam ediyor.


Erkeğe hediye edilebilecek ender ve değerli sayılabilecek mamuldür.

Türkiyede bir çok erkek deneyerek ve severek kullandıgı kol dügmesi arşivi mutlaka vardır.

Kol dügmesi modelleri:

Kol düğmesi altın,(özel sipariş),  koldüğmesi gold,  kol düğmeleri mineli, erkeğe hediye şık hediye doğumgünü hediyesi sevgililer günü yılbaşı hediyesi yıldönümü hediyesi vip hediye özel