Erkek giyim sektöründe 40 yıllık deneyim ile sizlere bay giyimin incelikleri ile birlikte erkek modasında ne tür vintage erkek kıyafetler tercih edilir bunlar için sizlere moda danışmanı olacagız.

Yazılar

,

Erkek yelekli takım elbise modelleri

Erkek yelekli takım elbise modelleri

b74be276f45d18db7086f8ac6999c300

Yelekli takım elbise Pierrecassi 

Yapacağınız doğru tercihlerle yaz mevsimine bunalmadan, terlemeden daha şık girmek istiyorsanız Pierre Cassi şık baylara bu sezonun yeni trendi yelekli takım elbise modelini özel olarak size moda tasarımcılarımızla bedeninizle bütünleştirerek giyinmeniz için sunmaktayız. Kilolu ve kısa beden yapısına sahip olan beylerin daha zarif, uzun bir görünüme dönüştürecek olan Takım Elbise modellerimizi zevkinize göre severek kombine ederek her mekanda giyinerek şıklığınız ile ön plana çıkarak tarzınızı yaratabilirsiniz. Giydiğiniz takım elbise size ait olmalı ödünç durmamalı, sanki vücudunuzun bir kalıbıymış gibi deyim yerindeyse cuk diye oturmalı bizim firma olarak amacımız giyim sektöründe en iyiyi ve kaliteyi değerli müşterilerimize sunmaktır, özel tasarladığımız Pierre Cassi takım elbise modellerimizi  %100 pamuklu coton kumaşları kullanarak ütüsü bozulmadan uzun süre giyebileceğiniz, rengi solmayan, tüylenmeden kaliteden ödün vermeyerek en cazip fiyata siz beylere sunmaktayız. Takım elbise  iddialı bir kurtarıcıdır, muhakkak dolabınızda olması gerekmektedir, davetlerde, özel günlerinizde, iş görüşmelerinizde sizleri tamamlayarak asil bir duruş sergilemenizde özgüveninize destek sağlamış olursunuz. Bu yazın trendini sizi zarif gösterecek renk, model alternaifleri ile zengin bir kolleksiyona sahip olan Pierre Cassi takım elbise tasarımlarımızı internet sayfamızdan daha detaylı görebilirsiniz, yurtiçi ve yurtdışı toptan, parekende satışlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

baydarkesim-takimelbise ikidugme-baytakimelbise_modelleri Modern Erkek giyim markası Pierre cassi giyim-bayilik

Google aranan Kelimeler;  erkek yelekli takım elbise modelleri, erkek yelekli takım elbise fiyatlarıerkek yelek takım elbiseerkek bebek yelekli takım elbisegenç erkek yelekli takım elbisekareli yelekli erkek takim elbisebüyük beden erkek yelekli takım elbiseitalyan kesim yelekli erkek takim elbiseitalyan kesim kareli yelekli erkek takim elbiseitalyan kesim ekoseli yelekli erkek takim elbise,

TAKIM ELBİSE FİYATLARI 2016

TAKIM ELBİSE FİYATLARI 2016

TAKİM_ELBİSE FİYATLARİ_2016

Özellikle kilolu erkekler takım elbiseler çok iyi anlaşılmazlar. Kilonuzu örtecek en iyi alternatif bir kurtarıcınızdır. Her erkeğin dolabında olması, özel, resmi, davetlerde ve iş görüşmelerinde en çok tercih edilen Pierrecassi giyimdir. 2016’nın yaz  modası içinizi serinletip üzerinizde yok gibi duran sizi bunaltmayan, yaz sıcağında sizi sıkmayacak, en kaliteli kumaşları kullanarak şıklığına önem veren beyler için, moda tasarımcılarımız özel dikim takım elbise modelleri size sunmaya devam ediyoruz.

Pierrecassi Takım elbise fiyatları 2016 Bu yıl yazın sıcaklığına uygun en güzel renkler ile dizayn edilmiş canlı ve dinamik farklı modelleri, istenilen bedenlerde takım elbisenizi  dilediğiniz şekilde kombine ederek karizmatik bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Tarzına güvenen erkekler oldukça kaliteli ve modern bir görünümü elde edebilir.

toptan_takimelbise_fiyatlari erkek takım elbise fiyatları 2016-erkek-giyim erkek-klasik-ceket-modelleri

 

, , ,

2016 giyim trendleri Pierre cassi

ceket-modelleri-2016-pierrecassi

2016 giyim trendleri Pierre cassi

Birbirinden farklı ceket ve erkek gömlek modelleri yanında pierre cassi sizlere en iyi ürünleri yeni trend olarak sizlere sunmaktadır, sizlerde pierre cassi giyim bayilik almak isterseniz bizimle irtibata geçer ve bayilik hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. 2016 giyim modelleri için bayilerimize yeni sezon ürünleri yollanmaktadır.

,

2016 Blazer ceket fiyatları

2016 Blazer ceket fiyatları

 

Pierre cassi Erkek giyimde blazer ceketin yeri epeyce mühimdir. Bunun en mühim nedenlerinden biri de blazer ceket modelleri ceketlerin epeyce dekoratif olmasıdır. Tersi halde bilhassa gençler aracılığıyla bu civarı beğenilmesi olanaksızdır.
Erkek blazer ceket yeni sezon modelleri ile öncesinde dolabınızı süsleyebilirsiniz daha daha sonra kendinize dekoratif tek imaj katabilirsiniz . Önce bilmeniz gerekir ki blazer ceketleri kendilerine özel şekilleri ile sizi daha fit ve daha yapılı gösterecektir. En mühim özelliklerinden biri budur. Erkek blazer ceket ile omuzlarınızı da olduğundan hepten kapsamlı gösterebilmeniz olası. Birbirinden çeşitli renkleri ve desenleri ile blazer adam ceket yeni sezon modelleri ile her ortamda dikkati üzerinize çekebilirsiniz. Blazer ceketinizi her mevsim giyebilirsiniz. Yazın veya kış mevsiminde veya mevsim geçişlerinde kolay bir şekilde giyebilirsiniz. Hatta giyim farkınızın ne meydana geldiği da mühim değil.

 

erkekdarkesim-blazer-ceketErkek_Blazer_Ceket-kruvazeErkek_Blazer_ceketmodelleriErkek_BlazerCeketkruvaze-ceket-erkek

 

, ,

Uygun Bay giyim ürünleri

Uygun Bay giyim ürünleri

Modern Erkek giyim markası Modern Erkek giyim markası Pierre cassi

Online Uygun BAy Giyim Ürünleri

Günümüzde birçok birey aracılığıyla birçok iş amaçlı seçim edilen web aynı zamanda ürün almak amaçlı de çok mühim fırsatlar sunmaktadır. Bilhassa giyim ürünlerini almak amaçlı birçok bireyin farklı internet sitelerini seçim ettiği ve ürün aldığı bilinmektedir. Adam giyim ürünlerini alabilmek amaçlı de çok mühim fırsatlar sunan bu siteler tarafından hem dik kalifiye aynı zamanda çok uygun ücretleri almak olası olmaktadır. Üstelik nadiren adam giyim ürünlerini sağlamak edebilmek amaçlı markaların çok mühim ürünlerini bulabilmek dahi olası olmaktadır. Uygun adam giyim ürünlerini alabilmek amaçlı online seçenekler mühimdir . Kredi kartı faydalanarak ürün almanın olası meydana geldiği benzeri kısa zamanda ürün almak da olasıdır . Bilindiği benzeri denemeden ürün alacağınız amaçlı korkmayın. Nedeni Ise mahsulleri geri iade hakkınız sizin amaçlı en güzel çözümleri ele geçirme mananında vesile yaratacaktır. Online adam giyim alma fırsatlarından yararlanmak çok mühim analiz eder sunar. Bu sebeple birçok birey çözüm yerine bu seçeneği seçim eder.

,

Klasik Bay Giyim Modelleri

Klasik Bay Giyim Modelleri

Günümüzde birçok birey aracılığıyla tercih edilen tek giyim tarzı meydana gelen klasik giyim tarzı ülkemizde de birçok erkeğin gündelik olarak tercih ettiği tek giyim tarzı olarak görülmektedir. Ülkemizde gömlek en başta olmak üzere klasik giyim mahsulleri çok satılmakta ve adam giyiminin temelini oluşturmaktadır. Uyumlu adam giyim ürünlerinin elde edilebilmesi amaçlı bununla birlikte kalifiye ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Kalifiye tek ürün muhteşem tek manzara amaçlı nihai derece avantajlı çözüm sunarken bununla birlikte da uzunca devam eden tek kullanma geçerliliği ile uyumlu fiyat olacaktır. Fakat az kalifiye ürünler uyumlu adam giyim ürünü olarak önce alımda uyumlu fiyat olsa dahi çok az tek zaman nihayetinde kullanma dışı kalacağı amaçlı adam giyim ürünlerinde çözüm sağlamak olası imkânsız. Pek çok birey benzeri siz de ürün alırken klasik ürün alırken dahi kalifiye ve uzunca ömürlü mahsulleri tercih etmelisiniz. Klasik adam giyim mahsulleri çok sıkı çözümleri elde edebilmek yerine bu ayrıntılara ehemmiyet sunmak nihai derece huzurlu olacaktır.

Spor Bay Giyim çeşitleri pierrecassi-giyimsezonu koyulaci-pantolon erkekhazirgiyim-modelleri-2013 damatlik-modellerinde

Pierre cassi Markasıyla, İyi giyinmek bir tutkudur

Pierre cassi Markasıyla, İyi giyinmek bir tutkudur.

Giyinmek, harici görünüşe ehemmiyet sunmak kendine sağlam bir şekilde doğru orantılıdır. Acep çevremdekiler bu giydiğime ne derler niteleyerek insan davranış ederse bu kez bizzat olmaktan ve dolayısıyla orijinal olmaktan çıkarak çeşitli tercihler inşa etmek zorunda kalırlar. İnsanlar seçtikleri her tercihle esasında kişililiklerini olağan meydana koymaktadırlar. Hal bu şekilde olunca her biri orijinal olmalı ve bizzat karakterini meydana geldiği benzeri yansıtmalıdır. Fakat bu şekilde vaziyetlerde , pazarın ve tüketicinin de benzer şuurla gayret harcama etmesi gereklidir.

iyi-giyinmek-baygiyim uygun-bay-giyim-trendi erkek-kirmizi-ceket-blazer erkek-spor-ceketler-blazer erkekucuz-kot-gomlekler erkekmavigömlek erkek-gomlek-modelleri
Pierre Cassi, insanlara orijinalite olma ile ilgili çok kapsamlı bir yelpazede inanılmaz ürünler sunmaktan geriye durmayan bir erkek giysi mağazalar zinciridir. Bu erkek mağazası, kişilerin tercihleri doğrultusunda tüm kıyafetleri bihakkın tüketiciye vermektedir. Bu kocaman mağazalar zincirinde, erkeklerin istekleri göz önünde bulundurularak her çeşitli ihtiyaçlarına yanıt verilmiş. Şu Şekilde ki, harici giyimden tutun iç giyime civarı ve üstelik kaban çeşitlerinden erkeklerin seçim ettiği aksesuarlara civarı tamamını ansızın içerisinde barındırarak çeşitli imkânlar sunmuştur.
Pierre Cassi mağazaları anda 40 senedir bizzat içerisinde görev vermeye aynı ritimde devam ediyor . Bu mağaza Türkiye’ de meydana geldiği benzeri dünyanın pek çok iyi, Avustralya, Hollanda, Almanya vs pek çok ülkede de piyasaya aynı ritimde devam ediyor . Müşteriye sunduğu çeşit ise inanılmaz derecede büyüktür. Pierre Cassi erkek giysi mağazası, erkek kıyafetlerinde, birlik elbiselerinde sunduğu imanı minik erkek çocuklar amaçlı de sunarak hiçbir gereksinimi anlamsız bırakmamaktadır. Bu ürün kapasitesiyle her yaştan erkeğin seçim ettiği en en başta iştirak eden mağazalar zinciri olmaya aynı ritimde devam ediyor.

 

, , , , , ,

Türkiye’nin her yerine bay giyim ürünleri

Türkiye’nin her yerine bay giyim ürünleri

uygun-bay-giyim-trendi
Moda dünyasının değişmezi Pierre casi 50+ bayisi ile adından söz ettirmeye başladı, Erkek giyim sektörü, değişim gösteren tüketici kitlesiyle kocaman bir değişime kapılarını açmıştır. İzlenen trend yazılımları ışığı altında vatandaşlar çoğalış ek olarak profesyonel ve ek olarak düzgün bir biçimde giyinmeye başlamışlardır. Bu sırada sadece bayanlar üst kısmına indekslenen programlar çoğalış her 2 insan üzerinden de iş görmeye başlamıştır. Bununla beraber giyinmeye önem verici erkekler de programların yardımcılığıyla beraber ek olarak düzgün giyinmeye başlamışlardır.
Ancak sektörün değişmesiyle yeniden de ihtiyaçlara tam anlamıyla yanıt verebilecek mağazaların tam anlamıyla bulunduğu söylenemez. Adam giyim mağazaları aralarında gereksinimleri kocaman ölçüde karşılayabilecek bir tük işletme yer almaktadır . Bunlarda pierre cassi herkesin bir an önce seçim ettiği mağazaların en başında geliyor.
Pierre Cassi giyim bayilik bizzat ürünlerini üreten, dünyanın anında , anında her yerinde bayilik hizmeti verebilen kocaman bir heyetidir . Giyim pazarında flamayı elinde taşıyan bu mühim tesis, Türkiye’ de ve dünyanın pekçok yerinde tüketiciye imtiyaz tanırken onlara huzurlu ve meselesiz alım satım olanakları sunmayı da ihmal etmiyor.
Pierre Cassi mağazaları, içinde bulundurduğu pek çok tür ile tüketiciyi hiçbir konuda mağdur etmeden bir mağazadan her ihtiyacını karşılamayı sunuyor. Mağaza içerisinde , trençkot, kot pantolon, gömlek çeşitleri, kaban çeşitleri, kanvas türleri vs ve ek olarak pekçok adam giyim sektörüne ilişkin kıyafetleri birleştirip sunuyor. Her tür imkânı göz önünde bulunduran mağaza, erkeklerin sık sık seçim ettiği alım satım mekânlarından biri olarak devam etmektedir.

erkek gömlekleri fiyatlari erkek gömlekleri fiyatları gömlek-ceşitleri mavi-ceket- tekceket-blazer erkekmavigömlek

 

,

Pierre cassi yeni sezon Gömlek Modelleri

Pierre cassi yeni sezon Gömlek Modelleri

Yeni sezon gömlek modellerinde lider marka Pierre cassi moda uzmanları ile koleksiyon düzenlemektedir. Tarzınız ister spor olsun ister klasik gömlekler erkek giyiminin vazgeçilmezidir. Her kıyafetle rahatça kombine edebileceğiniz bir gömlek muhakkak vardır. Dikkat edeceğiniz tek şey gömlek altına giyeceğiniz kanvas pantolonu doğru seçmek hepsi bu.
İnternetin çok yaygın kullanılmasıyla birlikte birçok firmanın ürünlerini oturduğunuz yerden inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz. Gömlek modelleri seçiminde kararsız kalmayın aradığınız hem kalite hem uygun fiyat ise Pierre Cassi gömlek modellerine bir göz atmalısınız.
Pierre Cassi yeni sezon spor gömlekleri, farklı giyinmeyi sevenler ve hayatın gerisinde kalmak istemeyenler için özel tasarlandı. Gömlek almadan önce www.pierrecassi.com adresini mutlaka ziyaret edin, sizin için hazırlanan gömlek modellerini ilk önce siz keşfedin.

 

yeni-sezon Gömlek-Modelleri yenisezon-gomlekler

 

 

Modern Yeni Sezon Erkek Giyim Tarzları

Modern Yeni Sezon Erkek Giyim Tarzları

Erkekler nasıl giyinmeli, iyi bir giyim tarzı nedir, marka giyinmek bir tarz sahibi olmak anlamına mı geliyor? Gelin bu yazımızda bu sorulara birkaç kelimeyle cevaplar bulmaya çalışalım.
İyi bir giyim tarzı öncelikle sizin kişiliğinizi ve yaptığınız işi yansıtmalı, Pierre cassi markası giyinmek buna bir örnek değildir. Giyim firmalarının her geçen gün giderek çoğaldığı günümüzde hangi marka daha kalitelidir, hangi firma daha hesaplıdır kafanız karışabilir. Benim size tavsiyem hem kaliteli hem uygun fiyatlı hem de farklı bir giyim tarzınız olmasını istiyorsanız www.pierrecassi.com adresini tıklamanızdır.
Şık ve seçici iseniz, farklı ve sıra dışı bir giyim tarzınız olsun isterseniz Pierre Cassi aradığınız adres.

modernerkek-giyim modernerkek-giyim-modelleri yelekli takım elbise siyah yenisezon-erkekgiyim-modelleri