Yazılar

, , , , , ,

Kip Takım elbise

Kip Takım elbise

Pierrecassi kip mağazaları takım elbise modelleri için vucut tipinize uygun takım elbise şubeler ve fabrikamızda özenle özel makineler ile üretilmektedir.Erkek giyim önde gelen kuruluşumuz Türk patentli olup marka tüm Arge çalışmalarını türkiyede sürdürmektedir.  Pierrecassi Kip mağazaları

damatlik-takimelbise-modelleri

Devamını Oku

,

Yelekli Takım elbise Erkek Modelleri

Yelekli Takım elbise Erkek Modelleri

Pierre Cassi Magazacılık Yelekli Takım elbise modelleri ile şıklığınızın sembolü durumda olan her erkeğin gardıropunda muhakkak olması gereken dar kesim takım elbise modelleri tabii ki olmalıdır, İş yeri, akşam yemekleri, özel günlerde, iş görüşmesinde, özel davetlerde, resmi törenlerde ve düğünlerde tek kurtarıcı olarak klasik renkler ile tarzımızı oluşturan giyim tarzları ile tamamlarız. Yaz ve kış her erkeğin dolabında olması gereken slimfit erkek takım elbise modelidir. 2016-2017 kreasyonlarımız, stilinize uyumlu olarak, fizyolojik yapınıza yönelik hazırlanıp, istenilen nitelik, model ve vücut seçenekleriyle, kendine ehemmiyet verici modayı yakından izleyen müşterilerimiz özel amaçla tasarlanmıştır. www.pierrecassi.com sitemizden ürün ile ilgili haber alabilirsiniz. Beynelmilel ve türkiye çapında toptan takım elbise ve parekende sipariş hattımız online olarak ya da telefonla 0212 458 25 25 firmamızı arayarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Erkek giyim bayilik için lütfen irtibata geçiniz.

 

pierrecassi-yeleklitakimelbise erkek-takimelbise_bakimi b6a853018650b1653533d8930b92577e 6f8db427d52199826603bdfdd7d32745 yelekli-takimelbise ucuz-darkesim-takimelbise_modelleriErkek

takım elbise,
erkek giyim,
erkek takım elbise,
sarar takım elbise,
takım elbise modelleri,
spor takım elbise,
takım elbise fiyatları,
altınyıldız takım elbise,
lacivert takım elbise,
yelekli takım elbise,
takım elbise markaları,
mavi takım elbise,
takım elbise yelekleri,
damat takım elbise,
damatlık fiyatları,
italyan kesim takım elbise,
sarar takım elbise fiyatları,
takım elbise erkek,
takım elbise kampanya,
karaca takım elbise,
genç takım elbise,
ucuz takım elbise,
fabrika takım elbise,
spor takım elbise modelleri,
erkek takım elbise modelleri,
dar kesim takım elbise,
çocuk takım elbise,
network takım elbise,
smokin fiyatları,
erkek spor takım elbise,
yelekli takım elbise modelleri,
süvari takım elbise fiyatları,
erkek bebek takım elbise,
altınyıldız takım elbise fiyatları,
erkek takım elbise fiyatları,
damatlık takım elbise,
erkek çocuk takım elbise,
bebek takım elbise,
damat takım elbise fiyatları,
ucuz takım elbise fiyatları

, ,

Uygun Pierre Cassi Takım Elbiseleri

Uygun Pierre Cassi Takım Elbiseleri

Bay takım elbise modeli seçiminde, takım elbisenin kalıbı ve kesimi üzerinizde duruşu açısından oldukça önemlidir. Kaliteli kumaşlar ve doğru kalıplar ile kusursuz dikilmiş Pierre Cassi bay takım elbise modelleri şık davetleriniz, düğünleriniz ve iş yemekleriniz için tercih edebileceğiniz ve uzun süreler kullanabileceğiniz modellerdir. Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz Pierre Cassi mağazalarında erkek kaban, gömlek, pantolon ve kravat modellerine ulaşabilmeniz de mümkündür.

Modaya Uygun Kesimler

Tıpkı bayan giyim modasında olduğu gibi erkek giyim modasında da yıllara göre değişim gözlenmektedir. Modaya uygun takım elbise modelleri ve son derece şık kesimler ile üretilen pantolon ve gömlekleri en kaliteli hali ile temin edebileceğiniz Pierre Cassi Türkiye’nin her yerinde sizin için hizmet vermektedir.

 

bay_giyim_modelleri_2015bay_takimelbise_modelleribaygiyim_takimelbise_modelleribaygiyim-modelleriImages by Jesse Maricic & Micah Gianneli | http://micahandjesse.combaytakşmelbise_kiyafetleribaytekceket_modelleridarkesim-kotmodelpantolonerkekgri-takimelbiseikidugme-baytakimelbise_modelleriyazlik_bay_takimelbisemodelleri

 

 

 

,

Pierre Cassi Bay Takım Elbise Modelleri

Pierre Cassi Bay Takım Elbise Modelleri

Takım elbisede seçkin bayların tercihi olan Pierre Cassi bay takım elbiseleri sizlere özgün desen ve modelleri ile ayrıcalık sunuyor. Smokin takım elbise modeli ile asaletin ve şıklığın adı siz olacaksınız. Smokin modelinin yanında dar kesim, geniş kesim ve yelekli takım elbiselerini üretiyoruz. Arzu ettiğiniz renkte ve desendeki takım elbiselerini mağazalarımızdan temin edebilirsiniz.

Pierre Cassi erkek giyim Firması, 2015 yılında bir çok ile bayilik vermeye devam ediyor.

Firmamız sık sık kampanyalar yaparak uygun fiyata ve en iyi kaliteye sizlere erkek takım elbise satışı yapmaktadır. Çok tercih edilen bir firma olmamız kalite ve güven konusunda ki sorumluluklarımızı arttırmıştır. Modern tasarımlarımız ile tanınmış bir marka olmanın sorumluluğunu en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

bay_giyim_modelleri_2015bay_takimelbise_modelleribaygiyim_takimelbise_modelleribaygiyim-modelleriImages by Jesse Maricic & Micah Gianneli | http://micahandjesse.combaytakşmelbise_kiyafetleribaytekceket_modelleridarkesim-kotmodelpantolonerkekgri-takimelbiseikidugme-baytakimelbise_modelleriyazlik_bay_takimelbisemodelleri

Google arama kelimeleri; bay takım elbisebay takım elbise modelleri, erkek takım elbise markalarıerkek takım elbiselerierkek takım elbise alırken nelere dikkat edilmeli, erkek takım elbise alırken,

, , , , , , ,

Dar kesim Bay takım elbise modelleri

 

Modaya Uygun Takım Elbise Seçenekleri

Beylerin iş görüşmeleri, davetler ve düğünler için tercih ettikleri bay takım elbise modelleri kesimler ve kalıplar açısından büyük farklılıklar göstermektedir.  Bu farklılıkları en kaliteli şekilde sunan Pierre Cassi modaya uygun kesimler, farklı renk ve desenlere sahip takım elbiseleri ile en fazla tercih edilen erkek giyim markasıdır.

Size En Yakışan Modeli Belirleyin

Bay takım elbiselerinde vücuda uygun kesimin tercih edilmesi, takım elbisenin size yakışması açısından oldukça önemlidir. Uygun bir takım elbise modeli omuz açınızın ve boyunuzun orantılı gözükmesini sağlayacaktır. Vücut hatlarınıza ve boyunuza en uygun bay takım elbise modelleri, en kaliteli kumaş tercihleri ile Pierre Cassi tarafından sunulmaktadır.

bay_giyim_modelleri_2015 bay_takimelbise_modelleri baygiyim_takimelbise_modelleri baygiyim-modelleri Images by Jesse Maricic & Micah Gianneli | http://micahandjesse.com baytakşmelbise_kiyafetleri baytekceket_modelleri darkesim-kotmodelpantolon erkekgri-takimelbise ikidugme-baytakimelbise_modelleri yazlik_bay_takimelbisemodelleri

Google arama kelimeleri; Dar kesim bay takım elbise modelleribay takım elbisebay takım elbise modelleribay takım elbiselerierkek takım elbise, erkek takım elbise fiyatlarıerkek takım elbise modellerierkek takım elbise markalarıerkek takım elbiselerierkek takım elbise ankaraerkek takım elbise altınyıldızerkek takım elbise alerkek takım elbise alırken nelere dikkat edilmelierkek takım elbise alışveriş, erkek takım elbise alırken,

, , , ,

2015 Pierrecassi Masal temalı giyim trendi

2015 Pierrecassi Masal temalı giyim trendi ilkbahar sezonu genç modacıların koleksiyonlara dinamizm kattığı masal modasıyla birlikte kendi tasarımlarını farklı bir kategoride tanıtıyorlar….

2015 Masal temalı giyim koleksiyonu stil ve tarz sahibi erkekler için özel oluşturulmakta, 2015 erkek giyim masal modası ile pierre cassi kendi tasarımlarını farklı stil üretmekte.

Bay giyim çeşitlerine 2015 Masal temalı giyim stili modelli içinde, sezonun modasını andıran  parçalar görmek sizleri şaşırtacaktır, 2015 bay giyim senesinde oldukça etkili bir moda koleksiyona sahip olan Pierre cassi giyim bayilik konusunda Tüm Avrupa Kıbrıs ve Türkiye’de bir çok corner mağaza ve butik markaların ilgisini çekmeye devam ediyor. Erkeklerinde güzel masalları vardır, onlarda rüyalarında kahraman olmayı hak ediyorlar Erkek giyim öncü markası Pİerre cassi bu sezonun en önde gelen modellerinden biri olmayı başarana takım elbise, gömlek, pantolon, kravat, papyon üretmekte. Yeni sokak giyim tarzı ile modacılara ilham kaynağı olmaya devam etmekte.

2015 Pierrecassi  giyim trendi

giyim-bayilik baygyimtarzlari-2015 erkek-giyim-bayilik seyfettinural-gomlekleri

erkek giyim, gömlek, pantolon, erkek takım elbise, bay giyim, erkek gömlek, erkek pantolon,

 

, , , ,

Ucuz Erkek Takım elbise

Ucuz Erkek Takım elbise ve Kaliteli erkek giyim ürünleri için Pierre cassi size bir telefon kadar yakın.

Pierre cassi Mens Wear Marka ürünler genelde kaliteli ve doğal malzemelerden üretilir. Örneğin, erkek giyim için ucuz takım elbisede %100 yün, gömlek ve tişörtte %100 pamuk, kravatta %100 ipek, ayakkabıda %100 deri, vb. Özel teknolojiler ile geliştirilmiş özel malzemeler örneğin, leke tutmaz, buruşmaz, su geçirmez kumaşlar; ayağın şeklini alan ayakkabı tabanları, vb. kullanırlar. Kullanım rahatlığını doğrudan etkilediği için, malzemenin cinsinden asla taviz verilmemelidir. İçine polyester ve benzeri yapay malzemeler karıştırılmış ürünler tercih edilmemeli, ucuz olmaları cazip gelmemelidir.

Kaliteli ürünler kullandıkça renk ve yapılarını kolay kolay kaybetmezler. Bu yüzden kullanım ömürleri benzerlerine göre çok daha uzun olur. Kaliteli bir ürüne daha fazla para verirsiniz, ancak çok daha uzun süre kullanırsınız. Ucuz erkek takım elbise modelleri için bilgi alınız.

 

Ucuz Erkek Takım elbise ucuzerkekgiyimtoptan ucuzerkekpantolon

,

Suitmen Erkeklere Özel

Takım Elbiseyle Şıklık Pierre cassi

Suitmen Erkeklere Özel

Erkeklerde şıklık denildiğinde akla ilk gelen kıyafet takım elbise oluyor haliyle. Özellikle de erkeklerin en çok tercih ettiği siyah renk tabii. En çok; erkek ceket, pantolon ve ayakkabılar siyah, gömlek beyaz olacak şekilde tercih ediliyor. Gidilecek yer özel bir yerse bu şıklığı değişik tarzlarda kol düğmeleriyle tamamlıyorlar.

Uygun takım elbise ve ucuz takım elbise yanı sıra sizi anlatan takım elbiseyi almak çok mantıklı bir seçim olur, tabii kravatı da unutmamak lazım. Cekete, gömleğe hatta ayakkabıya nazaran kravat çok farklı çeşitlerde olabildiği için seçmesi en zor da o oluyor doğrusu. Genelde bayanların erkeklere seçtiği kravatlar’da takım tamamlanmış oluyor..
Daha spor tarz sevenler için beyaz dar kesimli t-shirt ile  çok şık bir görünüm elde edilebiliyor doğrusu. Bunu bir de beyaz spor ayakkabılarla tamamladınız mı da tadından yenmiyor..

Takım elbise (suitmen) yeni koleksiyon ile sizlere daha iyi hizmet vereceğiz.

giyimbayilik-pierrecassi takimelbise-kampanya bay-takimelbise-kampanyalari

,

Günün stili: İlkbahar takım elbise modelleri

Günün stili: İlkbahar takım elbise modelleri

Bayların günlük yoğun iş hayatı temposunda rahat ve trend olmasını sağlayacak günlük takım elbise paylaşıyoruz.
2013 ilkbahar – Yaz Erkek Takım elbise trendlerinde günün stiline uygun renkleri sizlerin seçimine bırakıyoruz bay takım elbise renkleri ; Canlı siyah hakim. Neon Parliament ve Gümüş modelleri, yeni sezonda marjinal tonlardan bay giyimde göreceğiz.
Gökyüzünün rengini tek ton şıklığıyla erkek takım elbise kıyafetlerinde stilinize yansıtmak çok kolay oldu.

Koyu Lacivert’in ister canlı ister havacı mavi (parliament) en sevdiğiniz tonunu erkek yaz sezonun trend modellerinde olacaktır. Dar paça takım elbise, dar kesim modelli takım elbise modern renklerde size sunulmakta.

indirimli-takimelbiseler 2013takimelbise-kampanlari mevsimliktakimelbise-modelleri altinyildiz-classic-erkek-takimelbise-modelleri organiktakimelbise-modelleri