Yazılar

Klasik Giyim Gömlek Tercihleri

Klasik Giyim Gömlek Tercihleri

Büyük yada küçük herkese özel gömlek üretmekteyiz, sizlerde özel siparişleriniz için toptan gömlek ısmarlayabilirsiniz. Pierrecassi klasik gömlek kullanımının bilhassa erkeklerde daha çok meydana geldiğini görmekteyiz. Bu demek değildir ki kadınlar gömlek kullanmaz. Tersine, kadınlar da gömlek giymektedirler. Şayet erkekler civarı değil. Bilhassa adam gömlek yeni sezon modelleri daha çok ilgi görmektedir.
Gömlek tercihinde dikkate almanız birden çok öğe vardır. Öncelikle zevkinize uyumlu bir gömleği kafanızda belirlemelisiniz. Daha daha sonra vücudunuzun kalıbına uyumlu bir gömlek tercih etmelisiniz. Başka Bir Deyişle dar kesim mi olacak, bol kesim mi olacak, bunun için hüküm vermelisiniz. Bu konuda devreye gömleğin rengi, inceliği, kalınlığı, yapıldığı hammadde girmektedir. Adam gömlek modellerinde onlarca , binlerce nitelik çeşidini inceleyebilirsiniz . Yazlık ya da kışlık farklılık etmeksizin, aradığınız tarzda gömlek bulabilmeniz olası . Bilhassa belirtelim ki takım elbiselerde gömlek kesin tercih edilir. İster spor bazı olsun, arzu eder klasik, gömlek en mühim giyim elemanlarından biridir.

2015 Slimfit Gömlek Çeşitleri slimfit-gomlekler erkekhazirgiyim-modelleri-2013 erkek-darkesim-gomlekler

,

Yazlık Spor Gömlek Kareli

Yazlık Spor Gömlek Kareli.

Sezon yaza vurması ile ilgili değişik vitrinlerdeki animasyonlar bizleri heyecanlandırıyor, mat ve soluk gömlekler, yazın en can alıcı modeller arasında olacağı kesin, mat pantolon, dar kesim pantolon, keten pantolon diğer alt kesim alternatiflerdir.

Farkındalığınızı giyimle yaşatmanız için büyük bir özenle çalışan Pierre Cassi, birbirinden güzel tasarımlara imza atan yeni yazlık spor gömlek kareli ürünleriyle de sizlerin gönlünü kazanacak.

Pierre Cassi’nin son derece modern çizgilere sahip spor gömlek modelleri beyleri şıklığa bir adım daha yaklaştıracak. Pierre Cassi’nin birbirinden özel takım elbiseleriyle birlikte yazlık gömlek ikilisini kullanıldığınız da mükemmel bir görünüme sahip olacaksınız.

Çekici bir görünüm kazanmanıza yardımcı olan erkek yazlık gömlek, dar kesim kravat, ikilisi özel günlerinizde Pierre Cassi farkıyla yanınızda.

,

Erkek Gömlek Modelleri

Erkek Gömlek Modelleri

Erkek gömlekleri insanlara pek değişik olmayan klasik modeller gibi gelse de aslında modayla birlikte sürekli erkek gömlek modelleri de yenilenmektedir.

Son moda erkek gömlek modelleri ise gömleklerin yaka kısmının dışa bakan tarafından dikiş izleri bırakılmasıdır, özellikle takım elbise gömleklerinde bu modaya uygun olarak  firmamızda erkek gömlek modelleri üretilmektedir.

Erkek gömleklerinde spor bir havayı yansıtan tarzdaki gömlekleri tercih etmek isteyen kişiler son dönemlerde de sıkça giyilen yaka ve manşetlerinde farklı renk gömleğin diğer kısımlarında farklı renk kullanılmasıyla oluşturulan kıyafetleri tercih edebilirsiniz, bu tür gömlekler kot pantolonlarla ve hatta kısa pantolonlarla kombine ederek erkeklerde spor şıklığı yansıtır.

Erkek gömlek modelleri arasında hem klasik hem spor olmak istiyorsanız veya yaka kısmının enseye bakan kısmı ile düğmelerin iç tarafının gömlek renginden farklı fakat uyumlu bir renkle kombine edilen gömlekleri tercih etmelisiniz, bu tür gömlekleri kumaş pantolonlarla giydiğinizde size spor ve iş hayatı işin uygun olan klasik havayı da verecektir.

Ayrıca çevreci biriyseniz bambudan yapılan cilde hiçbir zararı olmayan gömlekleri de tercih edebilirsiniz. Gömlek modellerinin zengin kumaş ve renk yelpazesinden tarzınıza en uygun modeli bulabilirsiniz.

,

Slim Fit Gömlek

Slim Fit Gömlek

Mavi Spor Gömlek

Erkek giyiminde çok büyük bir yer kaplayan gömlek adeta erkeklerin kurtarıcılarıdır.

Günlük hayatlarında sürekli olarak gömlek giyen erkekler vardır, bu kişiler geniş seçenekleriyle gömlek giymekten oldukça da memnunlar, Gömlek erkek giyimini tamamlayan kıyafetlerden biri olsa da aynı zamanda kadınlarında iş hayatında sıkça giydiği kıyafetler arasındadır.

İş hayatında resmi bir görüntü elde edebilmek için klasik gömleklere hem erkekler hem de kadınlar başvurmaktadır.

İş hayatı resmiliği gerektirdiğinden düz renk gömlekler, klasik yakalı gömlekler iş hayatı olan herkesin seçimleri arasındadır.

Yazlık Gömlek ve kışlık Gömlek  olarak da seçeneği olan gömleklerin kıyafet dolaplarımızda olmaması mümkün değil, kolay kombinelenmesi ile de rahatlık sağlayan gömlek takım elbise kıyafet alanında herkesin gözdesi, işe giderken erkekler kumaş pantolonlarıyla kadınlar ise ister kumaş pantolonlarıyla, kumaş etekleriyle gömleklerini rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Yazın ince ve kısa kollu modelleri olan gömlekler giyilirken, kışları kaşmir, kaşe gömlek gibi kalın kumaştan yapılan ve uzun kollu gömlekler tercih edilmekte, erkeklerin hayatında çokça yer kaplayan gömlek, erkeğin sadece iş hayatında değil günlük hayatında da oldukça kullanılmaktadır.

Günlük hayatta erkekler kotlarının üstüne renkli, kareli ya da çizgili moda gömlekler giyebilmekte ve gömlek modasını takip etmektedirler. 

,

Spor Gömlek

Erkek Spor Gömlek 

Erkek Giyim Modasının degişmeyen yıldızı Pierre Cassi ürettiği özel gömlek ve pantolon modelleri ile giyim bayii ve corner müşterilerine farklı tasarımları ile fabrikada koleksiyon sunumu yapmak için bekliyoruz.

Spor Gömlek Modelleri

Spor Gömlek Modelleri

Erkek giyim modasını yakından takip eden bay Aksesuar ve giyim markasımız Pierre Cassi’nin, ilkbahar – Yaz sezonu için hazırlamış olduğu Yazlık Takım elbise, Yazlık Pantolon, Yazlık mont, yazlık gömlek, ve aksesuar modellerini showroom ve kısa ürün tanıtımlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
Erkek giyimde 40 yıllık serüven ile güvenilir bir marka olan ve çıtasını yükselten markamız şık ürünleri ile geniş müşteri yelpazesine sahiptir, Giyimde tasarım şıklığını Kol düğmesi, kemer, Kravat, aksesuarlarından bu sezon italya çizgili tema olarak alındı.

Saten Gömlek, (satin shirt)

Saten Gömlek, (satin shirt)

Erkek Saten gömleğinde en büyük özellik , canlı bir görüntü olması ve farklı renklerinin bulunması ayrı bir güzellik
saten gömleklerin renkleri ,

Erkekler Serin havalarda cool gözükmek için saten gömlek modellerini tercih edebilirler.

Saten gömlek Renkleri:

Siyah, Beyaz ,gri,Mavi,Lila,Kırmızı,

Saten Gömlek Bedenleri :

S – M – L – XL – XXL –

senin aksine ben saten gömlek giyince çok rahatsız oluyorum.benim eşimde saten gömleği çok seviyor bana kırmızı bir saten gömlek aldı.bir defa yemeğe çıktığımızda giydim ve bana çok yakştığını söyledi durdu.ama ben sanki bütün gözler üzerimde gibi hissettim. saten çok dikkat çekici,çok iddialı gösteren bir kumaş.ben ondan sevmiyorum .eşimin aldığı gömleğide evde temizlik yaparken giyiyorum…

Erkek Giyimde – Spor Kesim – Modası

Türkiye Vitrinlerinde Erkeklerin Moda Akımı Nedir ? 2011 Yılına Hızlı bir giriş yapan Pierre Cassi  firmamız , farklı Concept Ürünlerini Yeni Üretim ekibi ile birlikte Hayata geçirmeye Başladı 2011 Moda yılında , Erkeklerin farklı beklentilerine cevap verebilmek için Özel Desinatörlerin seçimleri ile birlikte Pamuk Saten Karışımlı Gömlek, Pantalon, Takım elbise, Tek Ceket ürünlerini  , Koyu desen renklere  Önem Vermeye başladık , Moda Dünyasından ve talepler dogrultusunda , İtalyan modası estirmeyi başaracagız. Erkekleri Spor Modası ile Tanıştırdık (Casul Giyim) ortaya Çıktı. Sokak Modasında En Son Degişiklik

, ,

Spor Giyim

Spor Giyim

Günlük yaşantımızın gecemizin gündüzümüzün en önemli giyim tarzı erkeklerde spor giyimdir, giyen kişiyi rahat ettirir ve kıyafetleri giyerken rahat edersiniz.

Spor giyim denince ilk akla, spor yaparken giyeceğimiz ürünler gelir bu doğru bir empati.

Erkek Spor giyimde Pierre Cassi firması olarak casual spor giyim terimini kullanıyoruz, erkek klasik giyimi bir parça halinde bazı ince ayrıntılara dikkat ediyoruz .

Erkek Spor Giyim

,

Spor Gömlek

Yeni Sezon Erkek Spor Uzun Kol Gömlek Modellerinde en çok göze çarpan unsur , Erkek gömleklerinde Kadın Ürünleri Gibi çok modelli olması oldu.

Bu sene Yazlık Gömlek ürünlerinde Modelli Gömlek Uygulaması Çok gördük ve Erkeklerde Klasik gömlek tarzının dışına çıkıp Casual giyimi tarzını Erkek Modasında Kabul etmesi Guzel bir yenilik oldu.

Kışlık Spor Gömlek Modellide Aynı Şekilde Yünlü Gömlek, Pamuk lu Gömlek grubu olarak aynı degişimi takip etmesi Orta Yaş grubun beklentisini oldukça tatmin etti.

2010 – 2011 sezonunda Her Genç ve Orta Yaş grubu spor ürün benzetmesi olan ( Casual Giyim ) tarzı ürünleri giyecekler.