Yazılar

,

Kanvas pantolon erkek 2017

Kanvas pantolon erkek 2017

kanvas-pantolon-erkek-slim-fit

 

Pierre cassi slim fit pantolon modelleri sizlere en iyi kombini sağlayarak farklı bir tarz olmanızı sağlayacaktır, Erkek giyiminde pantolon modellerinin yeri ve önemi büyüktür. Kanvas pantolon erkek modelleri erkekler arasında tercih edilen pantolon modellerinden biridir.

Özellikleri gençler spor kanvas pantolonlar ile kendilerine güzel bir stil oluşturmaya bayılırlar.

Devamını Oku

,

Spor yün gömlek modelleri

Spor kıyafet tercih edenlerin casual gömlek giydikleri ve erkeklerin kış aylarında severek kullanmaya başladıkları spor yün gömlek modelleri sezonun modası olacaktır.

Spor yün gömlek modelleri  modası genç erkeklerin daha çok ilgi duydukları bir parça olmakla beraber sizleri soğuk havalarda korunma için günlük kıyafetler altına dar pantolon ile birlikte oluşturduğu şıklık bu aksesuarın trendini gün yüzüne çıkarttı. Bu sezon soguk ayların çoğunda kullanılan casual giyim önerileri ve dar kesim yün gömlekler aynı veya uygun desenlerle kıyafetiniz ile şık bir duruş yakalamanızı sağlayacaktır.
Oldukça modern bir hava katan görüntüye sahip olan chino pantolon ve yün gömlekler çok farklı materyal kullanılarak tasarlanırken yün, kürk, deri, kumaş, kaşeler ile kombine edilebilir.

Pierre cassi üstünüzde bulunsun, erkek yün gömlek, erkek kanvas pantolon bu senede trend.

erkekyungomlek blue-marine-mb09-lacivert-gomlek-4-126670

yün gömlek

düz erkek gömlek yün

spor yün gömlek

 

 

 

 

 

,

Dar paça pantolon modelleri

Dar paça pantolon modelleri, genç erkekler tarafından tutulan bu ürün Pierre cassi dar kesim pantolon modelleri arasında yerini almakta.

Yeni erkek modasında çok farklı ürünler tasarlayan Pierre cassi erkek giyim (Mens Wear) dar paça pantolon modelleri oldukça güzel olmasının yanında erkekler tarafından kullanılışlı olması da size özel olması ayrı bir özelliğimiz olmaktadır. Dar paça pantolon modelleri geniş renk yelpazesi,  Koyu kahve, gri, taş rengi, krem, hardal, bej, lacivert, siyah, ve petrol renklerinden oluşmakta.

Bay pantolon modelleri özelliği; Düşük bel olması, dar paça özelliği, 16 cm ve 18 cm fermuar özelliği, çift arka cep olması, kaliteli malzeme kullanımı, pilesiz pantolon özelliği, kemer astarı ve ceplik en üst kaliteli  ürün kullanılmıştır.

Yeni sezon içerisinde son trend keten pantolon koleksiyonu olarak üretilmiştir, toptan pantolon alımlarında fiyatlarımızda indirim yapılmaktadır. Psf fiyatları En düşük 39 TL en fazla Yün Klimalı pantolon 89 TL fiyatlandırma yapılmıştı, 36 beden ile  62 bedene kadar rahatlıkla tüm erkeklere hitap etmekte Pierre cassi markası.

kremceket-kanvaspantolon

erkek-kareliceket-

 

,

Erkek Chino pantolon

Erkek Chino pantolon

Erkekler farklı giyim tarzlarının arasına renk katacak gabardin pantolonları erkek giyim modasına iyi bir girişle büyük bir sayfa açtı gabardin pantolonların renk skalası erkek giyime real olarak büyük renk kattı.

Gabardin büyük beden pantolon renkleri ve bedenleri 54 56 58 60 62 64 özel olarak üretime alınmaktadır yeni spor pantolonlar  için irtibata geçiniz.

Spor giyimin vazgeçilmez erkek aksesuarından chino pantolon çesitli dillerde Türk  giyim modamızda yerini almaktadır, kanvas pantolon, gabardin pantolon, pamuk saten pantolon, spor pantolon olarakta bilinmektedir.

Kalitemizi dünya pazarında üstlere taşımak ve Türkiyeden en iyi erkek modern giyim koleksiyonlarını oluşturmaktayız.

Chino spor pantolon

chino spor pantolon

Genç kusak tarafından en fazla kulaanılan casual giyim tarzıdır, yeni sezon ile birlikte erkekler kanvas pantolonları, gabardin pantolonları pastel renk tonları ile kullanmaktadırlar.

Erkek chino pantolon, farklı model ve kalıp çeşitleri ile firmamızda , dar kesim chino pantolon ve normal fit kalıp pantolon koleksiyonu ile sizlerleyiz.

Toptan spor pantolon,toptan chino pantolon için irtibata geçiniz.

Kanvas Pantalon – Chino Pantalon Modası

Spor Pantolon Giyiminde Bir Farklı Rüzgarlar Esmekte Erkek Moda Dünyasında.
Artık yeni sezonda genç Casual giyinen kişiler degişlik yapıp  çok Spor giyim tarzı yerine daha havalı ve daha rahat giyim modellerini tercih ediyorlar bu spor giyim tarzı pantolonlara  Chino Model Pantolon diyorlar.

Genç kesim özgün model olan Kanvas Pantolonların en büyük özelligi Dar paça Spor Pantolon Olması ve giyen kişi üzerinde Rahat etmesi en büyük degişim rüzgarıdır. Pilesiz Pantolon Seçimi Arka Cep Kesim Tarzı Hepsi Giyim etkeni olmuştur.

Chino Pantolon Modelleri ve Renkleri Mevcuttur.
Kanvas Kışlık ve Yazlık Pantolon Çeşitleri Mevcuttur.

Herkez Gibi Olmayın , Rahat Ve Cool Olun Fark Yaratın Giyim Tarzınızda.
Giyiminde Farklı Olmaya İsteyen Gençler Bir düşünün , giyim ve Modanızı Kanvas Pantolon veya Chino Pantolon İle degiştirin.

Devamını Oku