Yazılar

, ,

2015 Erkek Trençkot Modelleri

2015 Erkek Trençkot Modelleri

Erkek PaltoErkek Kaban ve Mont Kombinleri

Dış giyimde bir sürü pek detaya girmemeye çalışır. Kara,düz palto ve kaban modellerinden şaşmayız ancak gelin görün ki çoğalış her vitrinde ayrıntılı yeni sezon modelleri meydana gelen ve bir sürü zekice tasarlanmış hem bir hayatımızı kolaylaştıracak hem bir de bizi ateş gibi tutacak bir sürü dekoratif kabanmont ve paltolar yer alıyor. Belli Bir Süre itina belli bir süre uyarı ile bir sürü dekoratif olmaya az kaldı. Bazen üzerinizde herhangi seçilmiş birçok de özenli olmayan bir kombin olabilmektedir. Bir Sürü dekoratif ve kalifiye bir kaban ile bütün bu berbat görüntüyü hemen bir şıklığa çevirebilirsiniz. O yüzden harici giyimi bir mevduat olarak görün ve yapabileceğinizin en iyi olanını yapın. Her kıyafetinizle farklı kombinlenecek civarı kolay bir palto, bir kaban ve bir mont alın.

Erkek PALTOLAR

2015 bay palto modelleri

Paltoların altın dönemi başlıyor. Bilhassa uzunca paltolardan bahsediyorum. Bu sezon vitrinlerde “military” teması başlığı altında kalın, uzunca, metal düğmeli, apoletli subay paltolarını görmüşsünüzdür. İşte bu trendin uzantısı olarak bilhassa kruvaze bağlanan 6 veya 8 düğmeli diz altına uzanan kuşaklı paltolar bir sürü moda.Renkleri ise lacivert, camel ve elbet ki kara. Deri detayları meydana gelen yakası kürklü, metal düğmeli, kruvaze uzunca paltoları beli kemerli olanları seçerseniz bedeninizi daha ince ve balanslı gösterecektir.

Bay KABANLAR

2015 bay kaban modelleri

Kabanın paltodan farkı dizden yukarıda,kalça altında sona ermesidir. Kabanlarda en göze batan detay bu yil cepler. Üstelik 2 den pek 4 cepli kabanlar bir sürü moda oluyor. Hakim yaka da bu yil kabanlarda ön tasarıya çıkan öbür bir yaka ayrıntıyı. Kabanlarda kahve ve kara seçimi güvence ve dünya kurtarır cinsten bir tercih olacaktır. Zira her kıyafetinizle rahatça kombinlenecektir. Kış Mevsiminde soğuğunda ceketlerin yerini bulundurarak sizlere şıklık katar. Yeniden belinize hafifçe oturan yeni sezon modelleri tercih edin. Kilolu erkeklere,hepten yuvarlak ve kilolu gösteren puf puf az montlar yakışmayacaktır. Bunun mahaline uzunca,ince,detaysız palto ve trençkotları tercih edin. Mont mahaline kaban giyin. Beli kemerli kabanlar, belinizi ortaya çıkarıp fit gösterebilir.

Bay MONTLAR

2015 Pierre cassi genç mont modelleri

Montlar ise beli lastikli veya düz olarak, kalça üzerinde bel hizasında biter. Geliyor Olacak sezon bizleri ne bekliyor derseniz, 90’lı senelerin en başında moda meydana gelen rengarenk ekoseli kaşe kumaştan montlar geliyor olacak. Keçe ve kaşeden kullanışlı iç detayları meydana gelen, bizi ateş gibi tutucak; fakat zor olmayan, geliştirilmiş kumaşları meydana gelen kabanlar ve kruvaze, uzunca paltolar olacak.Mont diyince akla yeniden mont kumaşından puf puf yelekler geliyor. Gardırobun olmazsa olmazları,vücudu ateş gibi tutan,gömlek,kazak üstelik ceket üzerine dahi giyilen yelek montlar.Bu sportif yeleklerden kesinlikle bir nitelik alın.Tavsiyem,kara veya kahve. Harici giyim bir anne parçadır ve kıyafetinizi tamamıyla değiştirebilir. O yüzden palto seçerken nelere uyarı etmeli ve neler ile gerçek kombinleri inşa etmeliyiz bir göz atalım. Montların iç detaylarının,çeşitli kumaşta,rengarenk,kapitoneli ve ekoseli olanlarını tercih edin,samimi içe sizlere ve hayatınıza nitelik katacaktır. Beli kemerli her mont ve kaban bu sezonun popüler parçaları,atlamayın.Düğme gsm ve fermuar detayları ön tasarıda olsun.Mont kumaşında su geçirmezliği meydana gelen kumaşları tercih edin. Hafif parlak kumaşlar moda.

Ürün bedenleri genç ve orta yaş grubuna hitap ediyor,  bedenleri ;44 – 46 – 48 – 50 -52 – 54 – 56 no ile oluşmakta.

 

Bay Palto Modelleri

2013 trendcoat modelleri Erkeklerde Yine Trençkot Modası

2014erkek trenckotmodelleri Erkeklerde Yine Trençkot Modası

erkek treckoat modelleri2014 Erkeklerde Yine Trençkot Modası

,

2015 Yeni Sezon Erkek Trençkot Modası

2015 Yeni Sezon Erkek Trençkot Modası

Havaların serinlemesiyle beraber caddelerde Pierre cassi  tarzı trençkotlar giymiş erkeklerin sayısı da artıyor.

Pierre cassi tasarım ekibi adına erkek trençkot modellerin çiziminde çok keyif alıyorum giyimde trençkotu tercih edenleri gördükçe. İçindeki kıyafet klasik mi spor mu hiç fark etmiyor üzerine giydiği bir trençkotu iyi taşıyabilen bir erkek girdiği her ortamda saygınlık uyandırıyor bence. Hala Amerikan filmlerinde avukatlar, iş adamları gibi yüksek zümrelerin trençkotlarıyla bir o yana bir bu yana koşturmalarını izliyoruz ve ne kadar çekici göründüklerini düşünüyoruz biz kadınlar.

Erkek trençkot modellerine bir göz atalım bakalım bu sezon ünlü markaların trençkotları nasıl tasarlanmış?
Öncelikle trençkotla adı adeta bütünleşen Pierre cassi markası Erkek trençkotlara baktığımıza da bol kürk olan modelleri görüyoruz. Pierrecassi, trendcoat konseptinde kış aylarında kullanılmaya olanak sağlayan yün ve kaşe kumaşları tercih etmiş.
Yeni sezon Trençkota farklı bir pencereden bakan markamız deri ve kumaş karmasıyla hazırladığı yeni modelleri giyimiyle fark yaratmayı ve dikkat çekmeyi sevenlerin beğenisine sunmuştur. Klasik tarz bir trençkot benim her zaman favorimdir.

 

Ürün bedenleri genç ve orta yaş grubuna hitap ediyor,  bedenleri ; 44 – 46 – 48 – 50 -52 – 54 – 56 no ile oluşmakta.

trenckotmodelleri Trençkot erkek Modelleri

Erkek trençkot modelleri

 

Palto Modelleri

2013 trendcoat modelleri Trençkot erkek Modelleri

 

 

2014erkek trenckotmodelleri Erkek trençkot modelleri Pierre Cassi

erkek treckoat modelleri2014 Erkek trençkot modelleri Pierre Cassi

 

, ,

2015 Yine Erkek Trençkot Modası

2015 Yine Erkek Trençkot Modası

Pierre cassi her sene trençkot  farklı modelleri ile yeni sezona hızlı başlamaktadır. Havaların serinlemesiyle beraber caddelerde Daniel Craig tarzı trençkotlar giymiş erkeklerin sayısı da artıyor. Ben kendi adıma çok keyif alıyorum giyimde trençkotu tercih edenleri gördükçe. İçindeki kıyafet klasik mi spor mu hiç fark etmiyor üzerine giydiği bir trençkotu iyi taşıyabilen bir erkek girdiği her ortamda saygınlık uyandırıyor bence. Hala Amerikan filmlerinde avukatlar, iş adamları gibi yüksek zümrelerin trençkotlarıyla bir o yana bir bu yana koşturmalarını izliyoruz ve ne kadar çekici göründüklerini düşünüyoruz biz kadınlar.
Erkek trençkot modellerine bir göz atalım bakalım bu sezon ünlü markaların trençkotları nasıl tasarlanmış?
Öncelikle trençkotla adı adeta bütünleşen Burberry marka trençkotlara baktığımıza da bol kürk olan modelleri görüyoruz. Zara, trençkot konseptinde kış aylarında da kullanılmaya olanak sağlayan yün ve kaşe kumaşları tercih etmiş.
Trençkota farklı bir pencereden bakan Zegna deri ve kumaş karmasıyla hazırladığı yeni modelleri giyimiyle fark yaratmayı ve dikkat çekmeyi sevenlerin beğenisine sunmuştur. Klasik tarz bir trençkot benim her zaman favorimdir.

 

Mont kaşe siyah Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassikase mont kolu derili model lacivert Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassitrençkoterkek Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassiTrençkot modeli klasik kaşmir Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassigemici model mont füme Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassikase mont kolu derili model 2 Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassierkek trenckot trendcoatmenswear Erkek Trençkotta Son Moda Pierre cassi

,

Yeni kaban modelleri içinde erkekler hep şık

Yeni kaban modelleri içinde erkekler hep şık

2015 Trençkot Hep En Şık Erkekler

Özellikle sonbaharın serin ve yağışılı günlerini yaşadığımız şu sıralar, erkek giyimini ve modasını takip edenlerin vazgeçilmez dış giysisi olan trençkotlar  yine gözde. Kadınların da vazgeçilmezi olan trençkotlar küçükten büyüğe her  yaşta insanın rahatça giyebileceği şık ve farklı bir tarzdır.

Erkek trençkot modellerine baktığımızda derisinden, yağmur geçirmezine, yünlüsünden ekosesine kadar bir çok seçenekle karşılaşabiliriz. Trençkot alırken öncelikle vücut yapınız ve giyim tarzınız göz önüne alınmalıdır. Trençkotların kaban ya da palto veya montlara göre büyük bir avantajı vardır; ister klasik ister spor giyinin giyim tarzınıza uygun bir trençkot mutlaka vardır.

Kısa ya da uzun, kemerli ya da düğmeli, açık ya da koyu renk olsun giyiminizde bir fark yaratmak ve stil sahibi olmak için gardrobunuzda bir trençkotunuz mutlaka bulunmalıdır. Eski Amerikan filmlerinde ikonlaşan bu trençkotlar bir dönem daha çok kadınlar tarafından tercih edilirken bugün özellikle erkek modasını takip eden ve her daim şık görünmek isteyenlerin vazgeçemeyeceği bir giysi olmuştur.

Pierre cassi 2015 Trençkot modelleri ile modaya ayak uydurun.

yarimpalto modelleri 2014 Yeni Trençkot Modelleri 2015

, , , ,

Yeni Trençkot Modelleri 2015

Yeni Trençkot Modelleri 2015

 

                                                              Erkek yeni Trençkot modelleri

            Trençkot yani yağmurluk erkekler için giysiyi tamamlayan şık bir giyimdir. Havaların serinlemesiyle şu aralar daha çok ihtiyaç duyulan trençkotlar kadınlar kadar erkeklerin de yoğun ilgi gösterdiği bir dış giyim ürünü olmuştur.

Eğer bir trençkotunuz yok ve siz de her daim şık görünmek istiyorsanız hemen bir tane edinmelisiniz.Trençkot alırken diz kapağınızdan  5_15 cm yukarıda olmasına dikkat etmelisiniz. Yağmurluğunuzu denerken içinizde bir ceket olması, omuzlarınıza oturup oturmadığı konusunda size fikir verir. Haki renkte bir trençkot hem klasik hem spor giysiler için ideal bir renk seçimi olacaktır.

Erkek trençkot modelleri yaşam tarzınıza, giyim stilinize bağlı olarak seçenekler sunmaktadır. Bir çok firma erkeğe daha çok yakışan bu en şık dış giyim için en yeni modellerini tanıtmaktadır. Farklı model ve renkleriyle çevrenizde farklılık yaratmak ve kendinizi özel hissetmek isterseniz gardrobunuzda en az bir tane ve mümkünse koyu renkte bir trençkotu mutlaka bulundurmalısınız. Şık bir ayakkabı ve gömlekle tamamlayacağınız trençkot şıklığınız sizlere farklı olmanın güzelliğini yaşatacaktır.

 

 

Mont kaşe siyahkase-mont-kolu-derili model lacivertgemici model mont fümeTrençkot  modeli klasik kaşmir


erkek-trenckot-trendcoatmenswearkapsonlu-trenckot-modellerierkek2014erkek-trenckotmodelleriyenisezo-ntrenckoterkek-treckoat-modelleri2014yarimpalto-modelleri-2014

, , ,

2015 erkek Trençkot Modelleri

2015 erkek Trençkot Modelleri

             Giyimine özen gösteren ve klasik giyim tarzını benimseyen erkeklerin tercih ettiği trençkotlar bu sonbaharda da yine gözde. Giyimde farklı stilleri denemekten hoşlanan erkekler için trençkot modellerini gözden geçirelim mi?

Kadınlarda olduğu kadar erkekler için de hem şıklığı tamamlamak hem de yağmur ve rüzgardan korunmak amaçlı kullanılan trençkotlar, giydiğiniz kıyafete göre farklı stiller oluşturur. Takım elbise giydiğinizde koyu renk bir trençkot tercih edersiniz bu klasik bir İngiliz stilidir ki oldukça cool bir görünüm verir size. Şık bir takım elbise üzerine açık renk örneğin krem rengi trençkot ise İtalyan tarzıdır ve İtalyan stilinin kusursuzluğunu yansıtır.

Erkek trençkot modelleri genellikle aynı olmakla beraber tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtan yanı seçtiğiniz renk ve içinize giydiklerinizdir. Spor bir kıyafet ve kot pantolonla tamamladığınız giyiminize haki renkte bir trençkot sıra dışı bir görüntü oluşturacaktır.

Trençkot modelini seçerken giyim tarzınızı göz önünde bulundurmalısınız iş yaşamında ve gündelik hayatta giymek üzere biri açık biri koyu renk trençkot edinmelisiniz.

 

Mont kaşe siyahkase-mont-kolu-derili model lacivertgemici model mont fümeTrençkot  modeli klasik kaşmir


erkek-trenckot-trendcoatmenswearkapsonlu-trenckot-modellerierkek2014erkek-trenckotmodelleriyenisezo-ntrenckoterkek-treckoat-modelleri2014yarimpalto-modelleri-2014

, ,

Erkek Trençkot ve Kaban Modelleri

Erkek Trençkot ve Kaban Modelleri

            Sonbaharın yağmurlarla kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde kadınların olduğu kadar erkeklerin de tercih etmeye başladığı trençkot modellerinden bahsedeceğiz bu yazımızda.

Yağmurlu ve serin günlerin vazgeçilmez kıyafeti olan trençkotlar, değişik model ve renklerde bu sonbaharda da stil sahibi ve giyinmeyi seven erkeklerin gözdesi olacak.

Takım elbisenin üzerine giyilen koyu renk bir trençkot ile klasik bir İngiliz erkeği giyim stilini yakalamak mümkün. Kot üzerine giyilen trençkot sizi cool bir görüntü verecek ve bakışları üzerinize çekecektir. Açık renk tercih edeceğiniz trençkotu beyaz spor ayakkabı ve paçaları kıvrılmış bir kot pantolonla farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Yine takım elbise üzerine giyeceğiniz krem rengi trençkotla klasik bir İtalyan stili oluşturabilirsiniz. Bu yıl sokaklarda bolca göreceğimiz erkek trençkot modelleri oldukça tanıdık gelecek,  tek farkı sonbahara uygun koyu renkleri. Erkek modasını ve giyimini yakından takip edenler gardrobunuzda mutlaka bir trençkot bulundurmalısınız.

Serin günleri karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde koyu renk bir trençkot size de çok yakışacaktır.

 

Mont kaşe siyahkase-mont-kolu-derili model lacivertgemici model mont fümeTrençkot  modeli klasik kaşmirPOPLİM LİKRALI GÖMLEK 993- R4EKOSE FLATOLU KLASİK GÖMLEK 559 R7erkekyungomlekerkek-trenckot-trendcoatmenswearkapsonlu-trenckot-modellerierkek2014erkek-trenckotmodelleriyenisezo-ntrenckoterkek-treckoat-modelleri2014yarimpalto-modelleri-2014

,

Erkek kaban modelleri 2015 Pierre cassi

Pierre Cassi erkek kaban modelleri 2015

Pierre cassi erkek giyim magazacılık olarak yeni sezon erkek kaban ve trençkot modelleri 2015 rahat giyinen erkekeler için kışlık üst giyim kıyafetler çok önemli.

Çünkü fabrikamızda üretilen  modelleri ile dışarı çıkıyorlar ve kendilerini dışardaki insanlara bizden alınan üst giyim modelleri tanıtıyorlar, genç stil takılan erkekler kendi yaşam tarzlarını dışarıdaki insanlara giydikleri kıyafetler ile günümüz modasından örnekler vermketedir.

Yeni erkek kaban modelleri sezona iddialı giren Pierre cassi etiketli ürünlerde uygun ve kaliteli olarak temin edebilirsiniz. Rahat giyinen genç erkekler giydikleri erkek kaban modelleri 2015 sezonu ile başlarlar. Erkeklere özel kıyafet üreten markamız rahat giyinmeyi sevenler için birbirinden hoş ve farklı yeni sezon erkek kıyafetleri sizlere tasarlamıştır.

Mont kaşe siyah kase-mont-kolu-derili model lacivert gemici model mont füme Trençkot  modeli klasik kaşmir POPLİM LİKRALI GÖMLEK 993- R4 EKOSE FLATOLU KLASİK GÖMLEK 559 R7 erkekyungomlek erkek-trenckot-trendcoatmenswear kapsonlu-trenckot-modellerierkek 2014erkek-trenckotmodelleri yenisezo-ntrenckot erkek-treckoat-modelleri2014 yarimpalto-modelleri-2014

, ,

Trençkot alırken Dikkat edilmesi Gereken kurallar

Trençkot alırken Dikkat edilmesi Gereken kurallar

Trençkot seçerken en fazla dikkat etmeniz gereken şey dublefaks (DoubleFace) iki katlı kumaştan olması ve sizi sarıp soğuk havayı dışarıda muhafaza etmesi gerekli, kaliteli bir kumaştan dikilmiş olması başlıca sebeptir. Erkek trençkot modelleri belki fiyatı biraz pahalı olabilir ama ürün sizin eilinizde uzun süre düşünüldüğünde vereceğiniz paraya edecektir.
Ayrıca kaliteli bir malzemeden üretilen Erkek trençkot modelleri, saf yünden viskondan ya da kaşmir’den bir Trençkot almanızı öneririz, deforme olmadan uzun zaman giyilebiliyor.

 

Mont kaşe siyah trençkoterkek kase-mont-kolu-derili model 2 Trençkot  modeli klasik kaşmir gemici model mont füme

, , ,

2013-2014 Sonbahar Kış erkek trençkot modelleri

Erkek trençkot (trendcoat) modellerinde yeni sezona iddialı girmeyi hedefleyen Pierre cassi, kışlık erkek kaban ve kışlık erkek mont markalarından biri de şüphesiz markamızın koleksiyonu olacaktır.

Erkek üst gurup ile üretim çeşitliliğini zenginleştiren Pierre cassi üst giyim, 2013-214 erkek kışlık kreasyonu ile daha zengin modelleri trençkot modelleri erkeklere tanıtmaya hazırlanıyor.

Sizler için derlediğimiz 2013-2014 Sonbahar Kış erkek trençkot modelleri, erkek kaban modelleri, erkek mont modelleri çekim ve videolarına ait karelerden size bilgi sunacağız. modellerden anlayacağınız üzere; yeni sezonda Pierre cassi ve Wingsmen mağazalarına yoğun ilgi olacaktır.