Yazılar

Pierre cassi erkek hazır giyim mağazacılık

Pierre cassi erkek hazır giyim mağazacılık olarak birlikte çıktığımız genç erkek giyim aramaları bizleri yacthing Akdeniz giyim tarzını “ön planda tutarak konforu giyimle keşfetmemizi sağlıyor.

Genç erkeklerin giyim tarzını yaşatmaya çalışan haklı gururumuz Pierre cassi markası ile günlük hayatta kullanılan bay giyim koleksiyonları, iş hayatında klasik şıklık ve rahat tasarımı ile dikkat çekmekte.

Yüksek kaliteli insan kaynaklarına pierre cassi bağlılık yapan kalitesi  ve dünyada saygın bir marka olmak için koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, Türkiye sınırları içerisinde “kabul edilen ve böylece her geçen gün pazardaki payını artırmış olmaktayız. Genç giyim modası yayılması ile, hem de marka yolculuk bugün Pierre cassi  markasını “almak” için uygun fiyat politikası bulunmaktadır. 1970 yılında başlayan serüven erkek moda dünyasında ilerlemeye devam ediyor.

 Pierre cassi erkek hazır giyim mağazacılık yeni iş ortaklarını arıyor, bayilik için irtibata geçiniz.

 

gomlekfiyatlari erkekpantolonmodelleri-fiyatlari erkek-klasikpantolonmodelleri renklipantolonikanvas 2014erkekhazirgiyim

 

,

Pantolon ve Gömlek Ütüleme

Pantolon ve Gömlek Ütüleme

 

Pantolon Ütüleme kadınlar için çile olmaya devam ederken biz hazır giyim üreticileri, erkek giyim ürünlerini ütülerken ürün içerikleri ile değişiklik yaparak sizin ürün ütüleme ve sorun yaşama derdinizi ortadan kaldırdık, Altın Yıldız takım elbise, Can takım elbise, Yünsa takım elbise, ürünleri ütü tutma özelliğine sahiptir, içindeki pamuk ve yün karışımları sayesinde.

En farklı kırışık gömleklerde bile çok rahat ütü yapabileceğinizi düşünün erkek hazır giyim ürünlerinde gömlek için sizler bu işlerde çok tecrübeli ve zaman kazanmış olacaksınız görüntünün çirkinliğine mi yanarsınız yoksa eziyetinize mi? Pierre cassi erkek hazır giyim seçimlerini yaparken siz değerli ev hanımlarını düşünmekteyiz, farklı ürünler için ütü bilgileri ürün etiketlerinde bulunmaktadır.Hayatı kolaylaştırmak varken kendimize sıkıntılar üretmek nedeni yok hiç bir zaman, meşhur bir söz vardır, jilet gibi pantolon. iyi pantolonu kalıbı ve duruşuyla farklı olduğunuzu her zaman belli ettirir. Pierre Cassi dünyasına girip ayrıcalıklar dünyasını beraber keşfedelim

gomlekutuleme-erkek pantolonutuleme pantolonutuleme- mevsimlik-pantolon

,

Erkek Gömlekler

Erkek Gömlekler, Giyim bayilik

Çok farklı keten gömlek ve düz pamuk gömlekler sizlere en son sistem kaliteli ürünleri koleksiyon olarak müşterilere sunulmaktadır, değişen erkek giyim algısına uygun birbirinden farklı çizgiler taşıyan erkek gömlekler, 2013 gömlek koleksiyonu kapsamında Pierre Cassi müşterileriyle buluşacak. Bu farklı gömlekler Pierre Cassi’nin birbirinden şık spor pantolonları ve erkek spor ceketleri ile kombine edildiğinde şıklığınıza asi bir hava katacak ve ayrı bir farkınız olduğunu size ve çevrenizdekilere yaşatacak. Size her zaman şıklığın zarifliği yaşatan Pierre Cassi, yeni model gömlekleriyle 2013’te de yanınızda olacak. Gömlek giyim bayilik için irtibata geçiniz.   mevsimlik-pantolon a-gomlek darkesimbeyaz-atayaka-gomlek giyimbayilik-pierrecassi gripantolonerkek

Giyim sektörü

Giyim sektörü üzerine

  •                Ülkemizde erkek giyim sektöründe dünyanın önde gelen ülkeleri arasındadır. Ülkeler bazında ilklerde olan sıralamamızın yanı sıra yine ülkemiz bünyesinden çıkmış ve tüm dünyaya ihraç edilen çocuk,  bayan giyim ve erkek giyim markalarımız bulunmaktadır.
  • Kalitede objektifliği sağlamak için geliştirilen S harfi aslında kumaşın ne kadar ince olduğunun göstergesidir. Bu da kumaşın kalitesini ön plana çıkaran en büyük özelliktir diyebiliriz.
  • Erkek hazır giyim alırken dikkat ederseniz erkek hazır giyim elbiselerinin üzerinde 120’s 140’s kumaş kaliteleri gibi ibareler bulunmaktadır. Kumaşın içindeki dokuma kalitesi S’lere bakarak ürün alabilir ve üzerinize giyerek kumaşın kalitesini teniniz ile test edebilirsiniz.
  • Erkek hazır giyimde kalitenin yanı sıra servis desteği ve garanti kapsamı da son derece önem teşkil etmektedir.
  • erkek-hazirgiyim giyim-sektoru

Genç bay pantolon modelleri

Genç bay pantolon modelleri

BAY PANTOLON MODASI VE BAY PANTOLON MODELLERİ

                Erkekler ile bayanların kıyafet türlerini karşılaştırdığımızda şüphesiz ki bayanların kıyafet çeşidi ve kıyafet modelleri çok çok daha fazladır. Erkekler gün içerisinde, çalışırken, dışarıya çıkarken, bir yere giderken vs. üzerine tişört, gömlek, lacoste tişört vs. giyebilmektedir ancak altına sadece eşofman, şort ve pantolon giyme seçeneğine sahiptir. Eğer resmi bir ortama gidiyorsa eşofman ve şortu elemek zorunda olup, mecburen pantolonla gitmek zorunda kalacaktır.

Bay pantolon modelleri bu kadar çok kullanıyorken artık bay pantolon modellerinin de bir modası oluşmaya başlamıştır. Başlıca bay pantolon modellerini sıralamamız gerekirse; kumaş pantolon, keten pantolon, kot pantolon ve saten pantolondur. Genelde baylar tarafından resmi durumlar dışında en çok kot pantolon tercih edilmektedir.

Bay pantolon modelleri ülkemizde son yıllarda gitgide artmakta, düşük bel pantolonlar, renkli keten pantolonlar da oldukça fazla satılmakta ve kullanılmaktadır. Siz de pantolon alacaksanız ülkemizdeki en önemli birkaç markaya bakabilirsiniz. dar-kesim-takimelbise dartakimelbisemodelleri-bay ekosegömlek klasik-erkekpantolonu cocukpantolonu

 

, , , ,

2013 Kravat Modelleri

 

2013 Kravat Modelleri

Yılların en büyük icatlarından biri olan kravat beyaz yakalılardan vazgeçilmeyen aksesuar Kravattır, erkeklerin ve bayanların vazgeçilmesi olmuştur klasik giyim‘de 2013 kravat modelleri çok şık, çok karizmatik.

En çok toprak renkleri kullanılıyor ancak yaratıcı modellere bu yıl her zamankinden daha fazla yer veriliyor, 2013 kravat modelleri, eşinize dostunuza hediye edebileceğiniz şık birer alternatif de olabilir.

Takım elbisenizin en şık aksesuarı olan kravatlar 2013 de erkeklerin vazgeçemeyeceği detaylardan biri olacak.

Şık bir bey her zaman kravat takar!

Karizmatik olmanın bir yolu da klasik giyimde özellikle kravat takmaktır, kravat ve takım elbise arasında ters orantı vardır, takım elbise düz ise bunu kravatla hareketlendirebilirsiniz.

Eğer takım elbiseniz çizgili ise o zaman düz renk kravatlar tercih etmeniz gerekir, kravat ile takım elbise modelleri arasında böyle bir oran olmalı. Örneğin tek ceket tercih etmiyorsanız bu oranı gömleğiniz ve kravatınız ile yakalamanız gerekir, düz kravat ile desenli çizgili gömlekler kullanılabilir, düz gömlek ile ise hareketli ve karakter sahibi kravatlar tercih edilmelidir.

 

,

Yeni Sezon Kravat Modelleri

Kravat

Yeni Sezon Kravat Modelleri

Erkek giyim modasında degişmeyen erkek aksesuar gerçeği kravattır, ince olur kalın olur ama muhakak erkekler için kullanılır hale gelir, yeni sezon kravatta şıklık yaşamak istiyorsanız bunun yeni markası Pierre Cassi mağazalarına ya da online kravat sitesi adresimize online giyim sizleri de bekliyoruz. Birbirinden şık ve modern kesim kravatlar ancak Pierre Cassi firmasından alınırsa kaliteli şıklık yakalanır.

Pierre Cassi kaliteli üretim yapmasının yanında modayı da yakından takip etmesi erkek giyim alanında kısa sürede büyük adımlar atarak başarılı bir konuma gelmesini sağlamıştır.

Pierre Cassi kravatlarını kısaca tanıtırsak dar kesim kravat erkek çizgisini daha baskılayıcı tonda kendine özgüveni olan asil beyler tarafından tercih edilen ve başarılı kullanılan modeller arasındadır. Pano kravat ise çizgili detayları olan özellikle beyaz gömlekle de sıkça tercih edilen spor ve klasik tarzı birbirine kaynaştıran bir model çeşididir ayrıca her erkeğe ayrı yakıştığını söylemek mümkün.

Yeni Sezon Kravat modelleri, önümüzdeki günlerde ince kravatlar ise oldukça moda olan kravatın değişik boyutu.

Erkek Pantolon

 Erkek Pantolon

Erkeklerde degişmeyen kıyafet pantolon dur sebebi tek tip üründür, üst kıyafetlerimiz gömlek, kazak,tshirt, farklı modellere girebilir ama pantolon mecburen giyeriz ,klasik pantolon yada spor pantolon mutlaka üstümüzdedir.

Aslında bu kelimeyi çoğu kişi söylerken zorlanır. Zorlanmakta da haklılar çünkü pantolon kelimesi Fransızca kökenli bir kelimedir ve bu kelime Hıristiyan bir saygıdeğer olan Pantaleone adından gelmektedir.

Pantaleone ismi sonradan İtalya’da bazı ahmaklar tarafından bir palyaço ismi olarak benimsetilmiştir. Bu nadide ve aziz ismin komik ve paçavra bir isim olarak benimsetilmesi ayrı bir konudur. Pantolon isminin asıl yaygınlaştıran ise İtalyan komedi sanatının en önemli komedyenlerinden olarak bilinen bir palyaçodur.  Bu palyaço, asık suratlı, çirkin, uzun aksakallı biridir. Esmer kadınları çok sever ve onlarla fingirdeşmeyi onlarla vakit geçirmeyi çok seven birisidir.  Hizmetkârları tarafından hiç sevilmez. Parayı çok sever. Para için canını bile verebilecek bir insandır. Bu ilgi çekici tiyatro sayesinde pantolon adı yayılmıştır.

Ancak pantolon isminin gerçek anlamı belden ayak bileğine kadar uzanan, bacakları ayrı saran 5 parça bölümden oluşan bir giyim aracıdır. Pantolonun dikimi ve dikimcisi ne olursa pantolon hep aynı parçalardan oluşur.

Günümüzde en fazla spor pantolon tüketilmektedirler,  özel günlerde ve gecelerde en çok tercih edilen üründe klasik giyim tarzı koleksiyonlardır.

Erkek giyimde  kişiden kişiye değişen bir giyim tarzı vardır ve bir çok türü de mevcuttur. Kot pantolon, düşük belli pantolon gibi.

,

Erkeklerde Gömlek Seçimi

Erkeklerde Gömlek Seçimi

Klasik erkeklerin gömlek seçimlerinde çok zorlandıkları kesindir, gömlek işlemi bittikten sonra kravat uyumuda ayrı bir dert alır, ne kadar çok desen o kadar çok sorun demektir aslında.

İnsanlar için gömleğin neler ifade ettiği zaten bilinmektedir ancak gömlekler sizce her insana yakışıyor mu?

Klasik Gömlek mi?

Kareli Gömlek mi?

Spor Gömlek mi? Sizce seçim hangisi ?

Gömleğin bir insana yakışması için öncelikle insanın teniyle gömlek renginde bir uyum olması şarttır. Bu uyum olmaz ise saten o gömlek giyilemez. Giyilse bile gömlek giyilen kişinin üzerinde hoş durmayacaktır.

Giyilen gömleğin insan üzerinde hoş durması için bazı şartlar vardır:

Gömlek seçimi: Sizin için en önemli noktadır. gömlek seçerken öncelikle kendinizi tanımalısınız.

Bana ne yakışır? Bu soruyu kendinize sorduktan sonra biraz düşünün ardından sizin için en iyi gömleği seçin bu gömlek seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalar, rengi, şekli ve temasıdır.

Rengi, hem sizin sevdiğiniz bir renk olmalı hem de ten renginiz ile uymalıdır. Eğer bu 2 uyum sağlanırsa diğer noktalar saten kendiliğinden gelir ancak biz yine de açıklayalım.

Şekli, kollar, manşet ve omuz bölgesi olarak düşünebilirsiniz. Bu bölümlerin şekilleri sizin için uygun mu? Kol bölümü nasıl dikilmiş. Düğmeli mi? Bunlara dikkat etmelisiniz ve size yakışacağına ve yakışmayacağına dair tam bir karar vermelisiniz.

Teması, temasını üzerinde şekiller olarak düşünebilirsiniz veya üzerinde ki motifler. Bunlar görsellik açısından çok önemlidir. Ciddi birinin Kareli veya  motifli bir gömlek giymesi hiç uygun değildir.

, ,

Erkek Hazır Giyim Modası

Erkek Hazır Giyim Modası 

 

Erkeklerde ön plana çıkan farklı kombinler gereklidir ara sez6onlarda, giyim zevki erkekler için hızlı giyinme gibi bir ayrıntıdır, erkeklerde üst kıyafetlerinde bayanlara giyim zevkleri uydugunda ortaya farklı bir tasarım çıkmakta.

Takım elbise giymek bir sanattır, Pierre Cassi Moda olarak takım elbiseyi sanata dönüştürdük.

İki çeşit koleksiyon üretmekteyiz, Slimfit Takım elbise (darkesim), Klasik Casual Takım elbise ile tüm erkek modellerine hitap etmekteyiz.

Drop4 takım elbise kısa ve hafif kilolu erkekler için üretilmektedir.

Drop8 Takım elbise uzun boylu ve zayıflar için iyi bir giyim alternatifi olacaktır.

Ayrı koleksiyonlar drop4 gömlek, drop8 gömlek modelleride mevcuttur.