Yazılar

,

Kravat Modelleri

Kravat Modelleri

Her moda yilinda yeni jenerasyon ile karsımıza cikan kravat modelleri, tüm uluslarin saygı abidesi olarak kullandıkları aksesuaridır.

Kravatın Yeni sezonunda ipek kravatı, pano kravatı, degişim halinde vitrinlerde yer almasini izledik.

Türk malına önem veren markamiz sizlere Slim fit kravat, İnce Kravat Modelleri ve Dar kesim kravat Modelleri, Mendilli Kravat,

olarak 4 model koleksiyon 100 lerce farkli tonlarda kravat uretilmistir.

Bize uğramadan karar vermeyin.  Pierre Cassi Kravat

Pierre Cassi Sonbahar-Kış koleksiyonu

Pierre Cassi Sonbahar-Kış koleksiyonu

kısa tanıtım…

PİERRE CASSİ & WİNGS MEN Sonbahar koleksiyonu bu sene şık tasarımlarıyla erkeklerin ilgi odağı olacak.

Konsept ve Koleksiyonda mat ve yarı canlı  renkler ağırlıkta olacak ,yeni sezonda Erkek takım elbiseleri çok şık duracagı kesin.

Pierre Cassi 2011 – 2012  Sonbahar Kış Koleksiyonu Takım  Elbise Modelleri, gömlek modelleri, pantolon modelleri ile hepsi çok tarz ve çok farklı.

Pierre Cassi Erkek giyimde içindeki moda ruhunu ortaya çıkardıktan sonra moda dünyasının baş isimleriyle birikte anılmaya başladı.

Farklı kumaş stili, tarz yarattığı giyimi modada başlattığı farklı şekliyle daha uzun yıllar isminden söz ettireceğe benziyor.

,

Kravat – Micro Kravat

 

Yeni sezon Kravat Modelleri , kravat seçimleri ,Kaliteli Kravat için nelere dikkat etmeli ,Kravat alırken püf noktaları nelerdir , bu tarz ince ayrıntılarda kravat günümüzde şıklıgı ön planda tutar , Kravat takan erkeklerin en önem gösterdikleri zaman özel günlerde ve toplantılarda olur ,kravatın gömlek üzerinde etkis büyüktür ve Kravat Takan kişide farklı bir degişim gösterir.

Kravat Kaliteleri :
İpek Karavat,
Silk Kravat,
Bez Kravat,
Cashmere Kravat,
Dokuma Kravat,
Yerli Kravat,
Mendilli Kravat,
Wingsmen Kravat,
Micro Kravat,
Saten Kravat,

Kravat Modasının, takipçisi değil modanın öncüsü olma yolundaki atmış olduğumuz emin adımlarımızda siz saygıdeğer müşterilerimizin şüphesiz ki katkıları çok büyüktür.

Şirket isim ve logolarınız sipariş üzerine istediğiniz renk ve desendePierre Cassi & Wings Men kravatlarının kalitesinin bir hikayesi ile üretime girer.

Kravat’ın Tarihçesi ve Kravat Kimler Tarafından Hayatımıza Sokulmuştur.

Kravat, bir boyun bağıdır. Gömlek Takarken Kelimenin aslı Fransızca cravate: Hırvatlar anlamında kullanılan croates veya cravatesden gelmektedir. Hırvat, boyunlarına uzun bez kurdelelar takarlardı. Bundan dolayı çeşitli kumaş ve derilerden yapılmış boyuna takılan ve kendine has bağlama şekli olan boyun bağlarına da kravat denmiştir. Osmanlıda ilk defa Tanzimattan sonra değişik tipte görülen kravat zamanla alışılmış ve erkek giyiminin bir parçası haline gelmiştir.