Yazılar

,

Yelekli Takım elbise Erkek Modelleri

Yelekli Takım elbise Erkek Modelleri

Pierre Cassi Magazacılık Yelekli Takım elbise modelleri ile şıklığınızın sembolü durumda olan her erkeğin gardıropunda muhakkak olması gereken dar kesim takım elbise modelleri tabii ki olmalıdır, İş yeri, akşam yemekleri, özel günlerde, iş görüşmesinde, özel davetlerde, resmi törenlerde ve düğünlerde tek kurtarıcı olarak klasik renkler ile tarzımızı oluşturan giyim tarzları ile tamamlarız. Yaz ve kış her erkeğin dolabında olması gereken slimfit erkek takım elbise modelidir. 2016-2017 kreasyonlarımız, stilinize uyumlu olarak, fizyolojik yapınıza yönelik hazırlanıp, istenilen nitelik, model ve vücut seçenekleriyle, kendine ehemmiyet verici modayı yakından izleyen müşterilerimiz özel amaçla tasarlanmıştır. www.pierrecassi.com sitemizden ürün ile ilgili haber alabilirsiniz. Beynelmilel ve türkiye çapında toptan takım elbise ve parekende sipariş hattımız online olarak ya da telefonla 0212 458 25 25 firmamızı arayarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Erkek giyim bayilik için lütfen irtibata geçiniz.

 

pierrecassi-yeleklitakimelbise erkek-takimelbise_bakimi b6a853018650b1653533d8930b92577e 6f8db427d52199826603bdfdd7d32745 yelekli-takimelbise ucuz-darkesim-takimelbise_modelleriErkek

takım elbise,
erkek giyim,
erkek takım elbise,
sarar takım elbise,
takım elbise modelleri,
spor takım elbise,
takım elbise fiyatları,
altınyıldız takım elbise,
lacivert takım elbise,
yelekli takım elbise,
takım elbise markaları,
mavi takım elbise,
takım elbise yelekleri,
damat takım elbise,
damatlık fiyatları,
italyan kesim takım elbise,
sarar takım elbise fiyatları,
takım elbise erkek,
takım elbise kampanya,
karaca takım elbise,
genç takım elbise,
ucuz takım elbise,
fabrika takım elbise,
spor takım elbise modelleri,
erkek takım elbise modelleri,
dar kesim takım elbise,
çocuk takım elbise,
network takım elbise,
smokin fiyatları,
erkek spor takım elbise,
yelekli takım elbise modelleri,
süvari takım elbise fiyatları,
erkek bebek takım elbise,
altınyıldız takım elbise fiyatları,
erkek takım elbise fiyatları,
damatlık takım elbise,
erkek çocuk takım elbise,
bebek takım elbise,
damat takım elbise fiyatları,
ucuz takım elbise fiyatları

Bebek Takım elbise

Bebek Takım elbise ürünlerinde pierre cassi Erkek giyim markamız 4 yaş takım elbise, 5 yaş takım elbise, 6 yaş takım elbise, 7 yaş takım elbise, 8 yaş takım elbise üretmektedir.

Bebek cildi insanın yapısı gereği yaşadığı bebeklik döneminden kaynaklanan ve dış etkilere karşı korumasız kalan bir anatomik yapıdır. Cilt bebeklik döneminde en savunmasız halini yaşar ve cildi kıyafetlerle korumanın önemi bu noktada devreye girer.

Bebek giyim ürünleri bebek cildinin özel hassasiyeti göz önünde bulundurularak yetişkin kıyafetlerinden farklı tasarlanmalı ve üretilmelidir. Bebek kıyafetlerinin içeriğinde yapay kimyasal boyalar yer almamalı ve kıyafetler pamuklu olmalıdır. Cilde temas eden bu kıyafetlerin pamuksu olması bebeğin cildindeki tahrişleri önleyecektir.

Bebekler için kolay giydirilip çıkarılan tulum kıyafetler anneler tarafından en çok tercih edilen kıyafet modelidir. Bebekler yetişkinlere göre her zaman daha fazla giydirilmeli ve giyim ürünleri sıklıkla yıkanmalıdır.

 

cocuktakim-elbise-modelleri-grierkekbebe-takimelbisecocukgomlekcocuktakim-elbiselererkekbebetakimelbisecocuk-duzgomlekerkekcocuk-takimelbise-modelleri2013cocuk-takimelbise6-14-yas-cocuktakimelbise

 

 

Çocuk giyim ürünleri

Pierre cassi Çocuk giyim ürünleri hakkında sizlere bilgi vermek istedik yılların verdiği birikim ile çocuk giyim sektöründe çocuk gömlek, çocuk pantolon, çocuk takım elbise, çocuk ceketi üretmekteyiz.

Çocukların cildi hassas ve dış etkilere hemen tepki veren bir yapıya sahiptir. Bu nedenle çocuk giyim ürünleri çocukların hassas cilt yapıları göz önünde bulundurularak dizayn edilmeli ve üretilmelidir.

Çocuk cildine temas eden ürünler pamuklu olmalıdır, çoraptan çamaşırına kadar bütün kıyafetlerde bu özellik aranmalıdır. Çocuklar rahat kıyafetlerle olmadıklarında huysuzlanırlar ve bu onların oyun oynayabilme yetilerine dahi engel olur. Vücudu gelişmekte olan çocuk organik boyalar kullanılarak renklendirilmiş olmalıdır, aksi takdirde çocuğun cildine kimyasal değecektir ve bilindiği üzere kimyasal bedene ve cilde zararlı bir maddedir.

Çocuklara yaz aylarında uygun olan kıyafet genellikle şapka ve keten kıyafetlerdir. Kışın ise yünlü ve pamuksu kıyafetler bunun yerini alabilir.

Çocuk gömlek toptan, çocuk pantolon toptan, toptan çocuk gömlek, toptan çocuk takım elbise, toptan çocuk pantolon, siparişleriniz alınır.

 

cocuktakim-elbise-modelleri-gri erkekbebe-takimelbise cocukgomlek cocuktakim-elbiseler erkekbebetakimelbise cocuk-duzgomlek erkekcocuk-takimelbise-modelleri 2013cocuk-takimelbise 6-14-yas-cocuktakimelbise

Erkek Bebe Takım elbise Modelleri

 Erkek Bebe Takım elbise Modelleri

Küçük beylere şık takım elbiseler Pierre cassi mağazalarında, çocuk takım elbise denildiğinde bir çok renk ve model bir arada Pierre cassi standlarında yer almaktadır.

Hayatınızı değiştirecek olan küçük sevimli bebeğinizi sonunda dünyaya getirdiniz. Ülkemizde adet olan bebek mevlüdü ya da kırk uçurma gezisinden birini yapmaya karar verdiniz. Bebeğiniz ile çok çok yakın bir dostunuzun ya da akrabanızın düğününe gitmeniz gerekti.

Bu durumda küçük oğlunuza ne tür bir kıyafet giydireceğiniz konusunda oldukça kararsız kaldınız, belki de daha önceden aldığınız kıyafetler oğlunuza küçük geldi, malum bebeklerin ve çocukların büyüme hızına yetişmek maalesef ki mümkün değildir.

O zaman yapmanız gereken çocuk kıyafetleri mağazalarına bir göz atmak olmalıdır, bu tip mağazalarda küçük oğlunuza uygun şık bir takım elbise bulabilirsiniz. Böylece bu dertten kurtulup küçük oğlunuza şık hava katmış olacaksınız.

cocuk-giyim-bayilik cocuktakim-elbise-modelleri-gri erkekgomlek-modelleri-2013

Bay Giyim 2013

Pierre Cassi, Bay Giyim 2013

Pierre Cassi’nin birbirinden şık bay giyim modelleri 2013 yılına damgasını vuracak, erkek şıklığı denilince ilk akla gelen isimlerden olan Pierre Cassi, bu yeni yılda da erkeklerin şıklığına şıklık katmak için çalışıyor. Pierre Cassi’nin sonbahar-kış koleksiyonunda yer alan birbirinden karizmatik montlar, kabanlar, atkılar kış mevsiminin soğuk aylarında beyleri hem soğuktan koruyacak hem de beylerin şıklığının tamamlayıcısı olacaklar.

Bay Giyim 2013 modelleri yaz aylarında ise Pierre Cassi’nin keten pantolonları, yazlık gömlekleri ve çok daha fazlası  beylere çok yakışacak. www.pierrecassi.com

Pierre Cassi pantolon, gömlek, damatlık, takım elbise, kaban, palto, mont, kravat, Jeans, çocuk takım elbise, büyük beden giyim, spor kıyafetler, blazer ceket, spor takım elbise, Spor pantolon, spor gömlek, kışlık pantolon, kışlık takım elbise, moda kıyafeti, bebe takım elbise, çocuk gömlek, çocuk pantolonyazlık mont, keten takım elbise, keten pantolon, keten gömlek, pamuklu gömlek seçeneklerinin birbirinden güzel modelleriyle 2013’te de bay giyim de öncü marka olmayı hedefliyor.

Baylar şıklığından taviz vermesin diye özenle çalışan Pierre Cassi, bayları 2013’te de tüm modelleriyle adım adım şıklığın zirvesine taşıyor.

Pierre Cassi 2013 koleksiyonu yer alan erkek giyim koleksiyonları  beyleri memnun edecek. Bu özel bay giyim ürünleri doğru aksesuarlarla kombinlediğince şıklık beyler için sorun olmaktan çıkacak. Bugüne kadar Pierre Cassi’yle göz kamaştıran beyler firmamızın 2013 modelleriyle de göz dolduracak.

Giyimine özen gösteren beyler, şıklık yaşamınızın vazgeçilmez bir parçasıysa doğru adresiniz Pierre Cassi. Siz de firmamızın özenle ürettiği kıyafetleri tercih ederek giyimde mutluluğu yaşayabilirisiniz.

Pierre Cassi Bay Giyim 2013 size farklı bir serüven yaşatacaktır.

baygiyim-2013-takimelbise-modelleri ikidugmetekceket yunsiyah-takimelbise-altinyildiz

 

6 – 14 yaş çocul takım elbise modelleri

 6 – 14 yaş çocul takım elbise modelleri

Hepimizin bildiği gibi çocuklarımızın büyüme hızına yetişebilmek nerede ise imkansızdır, özellikle çocukların tam olarak büyüme çağında oldukları yaşlar 6 ile 14 yaşlar arasındadır.

Çoçuk takım elbise modelleri, bu yaş gruplarında çocuklarınıza kıyafet bulmanız oldukça kolaydır. Diyelim ki önemli bir yere davetlisiniz ve oğlunuzu da götürmeniz gerekmektedir, bu durumda oğlunuza çocuk kıyafetlerini satan mağazalardan yaşına ve gideceğiniz yerin konumuna uygun olan kıyafeti seçip oğlunuza almanız gerekmektedir.

Altı yaş, ondört yaş çocuk takım elbise gruplarında çocuklarınıza oldukça kolaylık ile kıyafetler seçebilirsiniz. Fakat on bir on iki yaşlarında geldiğinde garson boya girdikleri için çocuğunuza uygun olan kıyafeti bulmakta zorlanabilirsiniz, çünkü çocuklar o yaşlarda garson boy denen kıyafet kalıplarına uymaktadırlar, bu durumda kıyafet bulma işiniz çokta kolay olmayabilir.

6-14-yas-cocuktakimelbise erkekbebetakimelbise

Çocuk Takım elbise

 

Çocuk Takım Elbise

Küçük beyler de Pierre Cassi’den giyiniyor

Güzel giyinmek herkese çok yakışıyor elbette ama çocuklara bir başka yakışıyor. Erkek çocuklarının takım elbise içinde ne sevimli gördüklerini hepimiz biliriz. Pierre Cassi küçük beyefendileri de unutmuyor ve onlar için de birbirinden güzel kıyafetleri beğeniye sunuyor.

Çocukların kendine has masum tavırları, hayata olan inançları, filozafça meraklı halleri, birbirinden şık takım elbiselerle buluştu mu daha da bir filozof ve sevimli oluyor küçük beyler. Bir de bu küçük beylerin yüzlerine kocaman bir gülümseme yerleşti mi hepimizin umudunu yeşertiyorlar.  Kim bu güzellikleri kocaman adam halleriyle görmek istemez ki…Pierre Cassi çocuk takım elbise modelleri işte bunun için var.

Küçük erkek çocuklarına takım elbiseyi yakıştırmayan yoktur herhalde. Her ebeveyn çocuğunun nasıl daha güzel ve daha farklı görüneceğini merak eder, bunun içindir ki çok sayıda ilginç kıyafet tasarlanır çocuklar için. Pierre Cassi’de erkek çocuk takım elbise modelleri  sizi memnun edecek ve çocuğunuzu gülümsetecek birbirinden güzel ve kullanışlı erkek çocuk kıyafetleri mevcut.

Küçük beyefendilerin sevimli hallerini daha da sevimli yapan, aynı zamanda karizmalarını da arttıran, erkek çocukları için tasarlanmış birbirinden güzel ve şık takım elbiseler Pierre Cassi’de. Siz de hayatınız küçük beyefendisine bu ayrılcağı yaşatmak isterseniz doğru adresiniz Pierre Cassi çocuk gömlek olacaktır.

Çocuklardaki şıklığın da adresi olan Pierre Cassi göz alıcı birçok seçeneğiyle çocukların ve ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Küçük beyefendileri son derece şık yapacak özel kıyafetler; takım elbiseler, gömlekler, pantolonlar Pierre Cassi güvencesiyle alıcılarını bekliyor. Bu ayrıcalıktan siz de faydalanın.

Keten Takım Elbise, Keten Pantolon, Keten Gömlek, Pamuk Gömlek,

cocuk takım elbise modelleri

erkek cocuk takım elbise modelleri.

 

,

Bebe Çocuk takımı

Bebe Çocuk takımı

Erkek Çocuk Takımelbiseleri yıllardır hayatımızda olan ve başarısıyla adından oldukça bahsettiren Pierre Cassi firması yine erkek giyiminde oldukça iddialı  olduğu kadar çocuk bebe giyiminde  bu iddiasını sürdürmektedir.

En çok tercih edilen takım elbise erkek giyim bölümünde minik beyleri de unutmayan Pierre Cassi firması onlar için harika koleksiyonlar hazırlamış, Çocukların hayranlıkla giyip seveceği ürünlerden oluşan koleksiyonda yok yok.

Bebe Takım elbise yılın modasını yansıtan çocuk takım pantolon ve ceketler her yıl modaya göre değişmekte ve minik beylere daha çok şıklık katmaktadır. Pierre Cassi baba ve oğulları için şık takımlar ve modeller çıkarmış.

Ayrıca bu bölümde özel okullar için miniklerimize kolej takım dediğimiz okul forma tarzı kullanımı oldukça rahat ve çocukları oyun oynama sırasında yormayan ürünlerden bir koleksiyon daha oluşturmuş.

Bunun yanı sıra minik anaokulu öğrencilerine yönelik yılsonu partilerinde yaptıkları skeçlere göre değişik farklı kıyafetlerde bulunmaktadır. En çok miniklerimiz bu kıyafetleri görünce çok sevinecektir.

Değişik ve farklı olmayı seven Pierre Cassi erkek giyim firması birçok ürünü bünyesinde barındırıyor ve bunları gerek yurtiçi gerekse yurtdışına pazarlıyor olması kalitesinden ne konuşulduğu anlamına geliyor.

Pierre Cassi erkek giyiminde yenilikleri de unutmuyor siz değerli beyler için yeni koleksiyon ve modern kesim gömlek, pantolon, takım elbise gibi ürünlerini hız kesmeden hazırlıyor.

Gece gündüz çalışan ekip kadrosu sayesinde Türk beyleri ve minik beyler artık kolaylıkla istediklei erkek giyime ulaşabilecekler.

,

Takım Elbise Erkeğe Yakışıyor

Takım Elbise Erkeğe Yakışıyor

Kışın Tartışmasız erkek modasında en gözde ürünlerden biri Takım elbise‘dir, yazın takım elbise  modelleri çok narin, yumuşak kumaş dokusu ile Yazlık Takım elbiselere hem hafiflik Kattık ayrıca Yün kumaşlar içerisine lycra doku katıp Takım elbisenin hareket alanını geliştirdik.

Erkek Giyim Modasında Romantik klasik pantolon tasarımın adresi olarak bilinen WİNGSmen 2012 yaz koleksiyonunda agaç kabugu ve silik çizgi desenler ile dikkat çekiyor.

Koleksiyonda Japon style Tek ceket, Chino Spor Pantolon, Yün Yazlık Pantolon, Yün Takım elbise,Pamuk Gömlek, Keten Gömlek, Çocuk Takım elbise,Çocuk Gömlek, Kol düğmesi,Kravat, vb ürünler bulunmakta.

 

, ,

Baba Ogul Aynı Takım elbise

Baba Ogul Aynı Takım elbise

Pierre Cassi üretimleri arasında çok ilgi gören Modellerin başında yurtdışına çok fazla ihraç ettigimiz Çocuk Takım elbise ve Klasik Takım elbise modelleri yer almaktadır, Babasına özenen Çocuklar aynı takım elbise ile biribirinden güzel modelleri Babası gibi giyebiliyorlar.

Çok elit tasarımları ile ; Çocuk Gömlegi, Çocuk Pantolonu, Çocuk Takım elbisesi, Çocuk Ceketi, koleksiyonlarımız arasındadır.