Yazılar

,

Pantolon Modelleri ve fiyatları

Pantolon Modelleri ve fiyatları

 

Farklı erkek giyim ürünlerin satıldığı bir çok avm ve sokak mağazalarına gezmeye ve kıyafet almaya giderken marka ve fiyat  bu iki denklem çok önemli o yüzden ürün seçerken öncelikle ürün kalitesi modeli artı fiyat politikası çok önemlidir.

Öncelikle pierre cassi giyimi erkeklerin seçmesindeki asıl nokta çok hızlı bir şekilde ürünlerine istediğiniz yere online satışı pantolon modelleri konusundaki geniş yelpazesi ile erkek moda dünyasında büyük yer almaktadır.

Pierre cassi modelleri kıyafet model ve beden konusunda çok fazla zorlanmadan her yerde ürünlerini bulabilirsiniz, erkeklerin kaliteli ürün üreten ve Türkiye fabrikalarında fabrikası bulunan pierre cassi erkek pantolon modelleri ve fiyatı konusunda bu denli bu Pierre cassi markasını seçmesi çok kaliteli ürün yelpazesi ve kreasyonlarıdır. Pantolon modelleri olarak üretilen koleksiyonumuz; klasik pantolon, tek pile pantolon, dar kesim pantolon, regular fit pantolon, pamuk pantolon, kareli pantolon, keten pantolon, yün pantolon, altınyıldız pantolon, yünsa pantolon, can teks pantolon, büyük beden pantolon, çocuk pantolonu, okul pantolonu, bu tarz binlerce ürün haftalık olarak üretilip corner mağazaları sevk edilmektedir. Pierre cassi son model erkek pantolon modelleri ve fiyatları hakkında en cazip fiyatlara ulaşabilirsiniz ve toptan pantolon konusunda bilgi alabilirsiniz 

 Ürün satış sonrası hiç bir şekilde sorun yaşatmıyoruz sizlere.

erkek-klasikpantolonmodelleri erkekchinopantolon

pierrecassi-menswear erkekpantolonmodelleri-fiyatlari

 

, ,

Baba Ogul Aynı Takım elbise

Baba Ogul Aynı Takım elbise

Pierre Cassi üretimleri arasında çok ilgi gören Modellerin başında yurtdışına çok fazla ihraç ettigimiz Çocuk Takım elbise ve Klasik Takım elbise modelleri yer almaktadır, Babasına özenen Çocuklar aynı takım elbise ile biribirinden güzel modelleri Babası gibi giyebiliyorlar.

Çok elit tasarımları ile ; Çocuk Gömlegi, Çocuk Pantolonu, Çocuk Takım elbisesi, Çocuk Ceketi, koleksiyonlarımız arasındadır.

, , ,

Bebe klasik Takım elbise

Bebe klasik Takım elbise – Çocuk Takım Elbise

2010 yılına ait bebe Takım elbiseleri ,Klasik giyim seven anne ve babaların tercihi olacaktır.

Bebe takım elbisesinin en büyük özelligi vucuda uyumu ve kişiligi yansıtmasının yanında giyen kişiye ayrı bir güzellik katmaktadır.

Özel günlerin vazgeçilmez kıyafeti Bebe klasik giyim sizlere ayrı bir heyecan katacaktır.

www.pierrecassi.com