Yazılar

Bebek Takım elbise

Bebek Takım elbise ürünlerinde pierre cassi Erkek giyim markamız 4 yaş takım elbise, 5 yaş takım elbise, 6 yaş takım elbise, 7 yaş takım elbise, 8 yaş takım elbise üretmektedir.

Bebek cildi insanın yapısı gereği yaşadığı bebeklik döneminden kaynaklanan ve dış etkilere karşı korumasız kalan bir anatomik yapıdır. Cilt bebeklik döneminde en savunmasız halini yaşar ve cildi kıyafetlerle korumanın önemi bu noktada devreye girer.

Bebek giyim ürünleri bebek cildinin özel hassasiyeti göz önünde bulundurularak yetişkin kıyafetlerinden farklı tasarlanmalı ve üretilmelidir. Bebek kıyafetlerinin içeriğinde yapay kimyasal boyalar yer almamalı ve kıyafetler pamuklu olmalıdır. Cilde temas eden bu kıyafetlerin pamuksu olması bebeğin cildindeki tahrişleri önleyecektir.

Bebekler için kolay giydirilip çıkarılan tulum kıyafetler anneler tarafından en çok tercih edilen kıyafet modelidir. Bebekler yetişkinlere göre her zaman daha fazla giydirilmeli ve giyim ürünleri sıklıkla yıkanmalıdır.

 

cocuktakim-elbise-modelleri-grierkekbebe-takimelbisecocukgomlekcocuktakim-elbiselererkekbebetakimelbisecocuk-duzgomlekerkekcocuk-takimelbise-modelleri2013cocuk-takimelbise6-14-yas-cocuktakimelbise

 

 

Çocuk giyim ürünleri

Pierre cassi Çocuk giyim ürünleri hakkında sizlere bilgi vermek istedik yılların verdiği birikim ile çocuk giyim sektöründe çocuk gömlek, çocuk pantolon, çocuk takım elbise, çocuk ceketi üretmekteyiz.

Çocukların cildi hassas ve dış etkilere hemen tepki veren bir yapıya sahiptir. Bu nedenle çocuk giyim ürünleri çocukların hassas cilt yapıları göz önünde bulundurularak dizayn edilmeli ve üretilmelidir.

Çocuk cildine temas eden ürünler pamuklu olmalıdır, çoraptan çamaşırına kadar bütün kıyafetlerde bu özellik aranmalıdır. Çocuklar rahat kıyafetlerle olmadıklarında huysuzlanırlar ve bu onların oyun oynayabilme yetilerine dahi engel olur. Vücudu gelişmekte olan çocuk organik boyalar kullanılarak renklendirilmiş olmalıdır, aksi takdirde çocuğun cildine kimyasal değecektir ve bilindiği üzere kimyasal bedene ve cilde zararlı bir maddedir.

Çocuklara yaz aylarında uygun olan kıyafet genellikle şapka ve keten kıyafetlerdir. Kışın ise yünlü ve pamuksu kıyafetler bunun yerini alabilir.

Çocuk gömlek toptan, çocuk pantolon toptan, toptan çocuk gömlek, toptan çocuk takım elbise, toptan çocuk pantolon, siparişleriniz alınır.

 

cocuktakim-elbise-modelleri-gri erkekbebe-takimelbise cocukgomlek cocuktakim-elbiseler erkekbebetakimelbise cocuk-duzgomlek erkekcocuk-takimelbise-modelleri 2013cocuk-takimelbise 6-14-yas-cocuktakimelbise

6 – 14 yaş çocul takım elbise modelleri

 6 – 14 yaş çocul takım elbise modelleri

Hepimizin bildiği gibi çocuklarımızın büyüme hızına yetişebilmek nerede ise imkansızdır, özellikle çocukların tam olarak büyüme çağında oldukları yaşlar 6 ile 14 yaşlar arasındadır.

Çoçuk takım elbise modelleri, bu yaş gruplarında çocuklarınıza kıyafet bulmanız oldukça kolaydır. Diyelim ki önemli bir yere davetlisiniz ve oğlunuzu da götürmeniz gerekmektedir, bu durumda oğlunuza çocuk kıyafetlerini satan mağazalardan yaşına ve gideceğiniz yerin konumuna uygun olan kıyafeti seçip oğlunuza almanız gerekmektedir.

Altı yaş, ondört yaş çocuk takım elbise gruplarında çocuklarınıza oldukça kolaylık ile kıyafetler seçebilirsiniz. Fakat on bir on iki yaşlarında geldiğinde garson boya girdikleri için çocuğunuza uygun olan kıyafeti bulmakta zorlanabilirsiniz, çünkü çocuklar o yaşlarda garson boy denen kıyafet kalıplarına uymaktadırlar, bu durumda kıyafet bulma işiniz çokta kolay olmayabilir.

6-14-yas-cocuktakimelbise erkekbebetakimelbise

Çocuk Takım elbise

 

Çocuk Takım Elbise

Küçük beyler de Pierre Cassi’den giyiniyor

Güzel giyinmek herkese çok yakışıyor elbette ama çocuklara bir başka yakışıyor. Erkek çocuklarının takım elbise içinde ne sevimli gördüklerini hepimiz biliriz. Pierre Cassi küçük beyefendileri de unutmuyor ve onlar için de birbirinden güzel kıyafetleri beğeniye sunuyor.

Çocukların kendine has masum tavırları, hayata olan inançları, filozafça meraklı halleri, birbirinden şık takım elbiselerle buluştu mu daha da bir filozof ve sevimli oluyor küçük beyler. Bir de bu küçük beylerin yüzlerine kocaman bir gülümseme yerleşti mi hepimizin umudunu yeşertiyorlar.  Kim bu güzellikleri kocaman adam halleriyle görmek istemez ki…Pierre Cassi çocuk takım elbise modelleri işte bunun için var.

Küçük erkek çocuklarına takım elbiseyi yakıştırmayan yoktur herhalde. Her ebeveyn çocuğunun nasıl daha güzel ve daha farklı görüneceğini merak eder, bunun içindir ki çok sayıda ilginç kıyafet tasarlanır çocuklar için. Pierre Cassi’de erkek çocuk takım elbise modelleri  sizi memnun edecek ve çocuğunuzu gülümsetecek birbirinden güzel ve kullanışlı erkek çocuk kıyafetleri mevcut.

Küçük beyefendilerin sevimli hallerini daha da sevimli yapan, aynı zamanda karizmalarını da arttıran, erkek çocukları için tasarlanmış birbirinden güzel ve şık takım elbiseler Pierre Cassi’de. Siz de hayatınız küçük beyefendisine bu ayrılcağı yaşatmak isterseniz doğru adresiniz Pierre Cassi çocuk gömlek olacaktır.

Çocuklardaki şıklığın da adresi olan Pierre Cassi göz alıcı birçok seçeneğiyle çocukların ve ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Küçük beyefendileri son derece şık yapacak özel kıyafetler; takım elbiseler, gömlekler, pantolonlar Pierre Cassi güvencesiyle alıcılarını bekliyor. Bu ayrıcalıktan siz de faydalanın.

Keten Takım Elbise, Keten Pantolon, Keten Gömlek, Pamuk Gömlek,

cocuk takım elbise modelleri

erkek cocuk takım elbise modelleri.

 

,

Erkek Giyim – Bebe Tek Ceket – Bebe Pantalon

Erkek Giyim – Bebe Tek Ceket – Bebe Pantalon Modelleri ile 2011 Koleksiyonumuza Her Geçen Gün yeni bir Çocuk giyim Katmayı hedefliyoruz .

Çocuk Giyimi Konceptimizde, Çocuk Kışlık Tek Ceket, Çocuk Kışlık Flanel Pantalon,Çocuk Kışlık Gömlek, Çocuk kışlık Takım elbise, Çocuk Viskon Pantalon, Pamuklu Gömlek, Kadife Ceket, Kadife Pantalon, Uygun Çocuk Takımı Kombine edilmiş şekilde ( Line Fashion ) üretilmektedir.