Yazılar

Toptan çocuk takım elbiseleri

Toptan çocuk takım elbiseleri

Toptan erkek kıyafetleri almanın mağaza ya da alışveriş merkezlerindeki fiyatından daha uygun bir fiyata mal olduğunu hemen hemen hepimiz kavramış durumdayız. Özellikle tekstil firmalarının sayısının ülkemizde fazla olması nedeniyle dış ülkeye ihraç edilen ürünlerin hemen hemen pek çoğu fabrikadan halka satış aracılığı ile toptan olarak halka arz edilemektedir. Böylece mağazalardan alacağınız herhangi bir ürünü tekstil fabrikasından toptan olarak aldığımızda çok daha uygun bir fiyata alabiliriz. Toptan olarak alacağınız çocuk kıyafetlerini çocuğunuza giydirebilirsiniz. Böylece kaliteyi ucuza alarak hem ekonomi yapmış olacak hem de çocuğunuzu sevindirmiş olacaksınız.

Aynı üründen bir kaç tane satılıyor diye üzülüyor iseniz de bir kaç arkadaşınız ile alarak maliyeti ve ürünleri bölüşebilirsiniz. Toptan çocuk takım elbiseleri fiyat almak için arayın.

gomlekfiyatlari uygun-cocuktakimelbise cocuk-siyahtakimelbise bebe-takimelbise-modelleri 6-7-8-9-10-yas-cocuktakimlari

6 – 14 yaş çocul takım elbise modelleri

 6 – 14 yaş çocul takım elbise modelleri

Hepimizin bildiği gibi çocuklarımızın büyüme hızına yetişebilmek nerede ise imkansızdır, özellikle çocukların tam olarak büyüme çağında oldukları yaşlar 6 ile 14 yaşlar arasındadır.

Çoçuk takım elbise modelleri, bu yaş gruplarında çocuklarınıza kıyafet bulmanız oldukça kolaydır. Diyelim ki önemli bir yere davetlisiniz ve oğlunuzu da götürmeniz gerekmektedir, bu durumda oğlunuza çocuk kıyafetlerini satan mağazalardan yaşına ve gideceğiniz yerin konumuna uygun olan kıyafeti seçip oğlunuza almanız gerekmektedir.

Altı yaş, ondört yaş çocuk takım elbise gruplarında çocuklarınıza oldukça kolaylık ile kıyafetler seçebilirsiniz. Fakat on bir on iki yaşlarında geldiğinde garson boya girdikleri için çocuğunuza uygun olan kıyafeti bulmakta zorlanabilirsiniz, çünkü çocuklar o yaşlarda garson boy denen kıyafet kalıplarına uymaktadırlar, bu durumda kıyafet bulma işiniz çokta kolay olmayabilir.

6-14-yas-cocuktakimelbise erkekbebetakimelbise

Çocuk Takım elbise

 

Çocuk Takım Elbise

Küçük beyler de Pierre Cassi’den giyiniyor

Güzel giyinmek herkese çok yakışıyor elbette ama çocuklara bir başka yakışıyor. Erkek çocuklarının takım elbise içinde ne sevimli gördüklerini hepimiz biliriz. Pierre Cassi küçük beyefendileri de unutmuyor ve onlar için de birbirinden güzel kıyafetleri beğeniye sunuyor.

Çocukların kendine has masum tavırları, hayata olan inançları, filozafça meraklı halleri, birbirinden şık takım elbiselerle buluştu mu daha da bir filozof ve sevimli oluyor küçük beyler. Bir de bu küçük beylerin yüzlerine kocaman bir gülümseme yerleşti mi hepimizin umudunu yeşertiyorlar.  Kim bu güzellikleri kocaman adam halleriyle görmek istemez ki…Pierre Cassi çocuk takım elbise modelleri işte bunun için var.

Küçük erkek çocuklarına takım elbiseyi yakıştırmayan yoktur herhalde. Her ebeveyn çocuğunun nasıl daha güzel ve daha farklı görüneceğini merak eder, bunun içindir ki çok sayıda ilginç kıyafet tasarlanır çocuklar için. Pierre Cassi’de erkek çocuk takım elbise modelleri  sizi memnun edecek ve çocuğunuzu gülümsetecek birbirinden güzel ve kullanışlı erkek çocuk kıyafetleri mevcut.

Küçük beyefendilerin sevimli hallerini daha da sevimli yapan, aynı zamanda karizmalarını da arttıran, erkek çocukları için tasarlanmış birbirinden güzel ve şık takım elbiseler Pierre Cassi’de. Siz de hayatınız küçük beyefendisine bu ayrılcağı yaşatmak isterseniz doğru adresiniz Pierre Cassi çocuk gömlek olacaktır.

Çocuklardaki şıklığın da adresi olan Pierre Cassi göz alıcı birçok seçeneğiyle çocukların ve ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Küçük beyefendileri son derece şık yapacak özel kıyafetler; takım elbiseler, gömlekler, pantolonlar Pierre Cassi güvencesiyle alıcılarını bekliyor. Bu ayrıcalıktan siz de faydalanın.

Keten Takım Elbise, Keten Pantolon, Keten Gömlek, Pamuk Gömlek,

cocuk takım elbise modelleri

erkek cocuk takım elbise modelleri.

 

,

Erkek Giyim – Bebe Tek Ceket – Bebe Pantalon

Erkek Giyim – Bebe Tek Ceket – Bebe Pantalon Modelleri ile 2011 Koleksiyonumuza Her Geçen Gün yeni bir Çocuk giyim Katmayı hedefliyoruz .

Çocuk Giyimi Konceptimizde, Çocuk Kışlık Tek Ceket, Çocuk Kışlık Flanel Pantalon,Çocuk Kışlık Gömlek, Çocuk kışlık Takım elbise, Çocuk Viskon Pantalon, Pamuklu Gömlek, Kadife Ceket, Kadife Pantalon, Uygun Çocuk Takımı Kombine edilmiş şekilde ( Line Fashion ) üretilmektedir.