Erkek Takım elbise ve Gömlek Uyumu

 

ve Gömlek Uyumu

TAKIM ELBİSE gömlek uydurmak ayrı bir sorun ise biz size bunu çözeriz.

Erkek Takım elbiseyle gömlek arasında uyum çok önemlidir. İki yaka arasında seçilen kravat ile tamamlanır,  takım elbisenin altına seçilebilen, kontras yaka gömlek gri veya açık renkler ile  akşam yemekleri için kombine edilebilir, koyu renk takım elbise ile siyah gömlek gayet hoş görünür ve kendine göre bir çekicilik sağlar.

içerisine özellikle düz ve tek renk ceket altına ve tek renk kravat oluşturulabilir, takım elbise ve gömlek arasında renk tamamlaması birbirine çok yakın olmamalıdır.

Spor, rahat bir takım elbise altına gömlek seçimi, yuvarlak yaka klasiğe kaçmayan gömlekler tercih edilmeli, keten gömleklerde spor ceketlerin altına uyumlu olabilir, kadife takım elbisenin altına mevsim sert olduğundan yün kumaştan gömlek giyilmeli.

Yazın ince saten gömlek veya terletmeyen gömlek kumaşı ile kombine edilmelidir.

Erkek Takım elbise ve Gömlek Uyumu, farklı pastel ton veya klasik gömlek renkleri ile çok güzel kombinler sizleri pierre cassi magazalarında bekliyor.

 Erkek Takım elbise ve Gömlek Uyumu.

Erkek giyim Sosyal AgShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrPin on PinterestShare on LinkedInFlattr the authorShare on StumbleUponShare on VKShare on RedditDigg thisBuffer this pageEmail this to someone

Yoruma Kapalı.