Blazer Ceket – Erkek Tek Ceket

– Erkek özel yapım.

 Blazer Ceket   Erkek Tek Ceket

kravat ceket 2 Blazer Ceket   Erkek Tek Ceket

blazer ceket modelleri Blazer Ceket   Erkek Tek Ceket

Blazer Ceket – Erkek Tek Ceket

Türk Erkeklerinin bir başka şeklide , Spor Giyinmek ,bu giyim tarzımızda öncelikle tercihini seçip , Rahat ettirecek kıyafetler seçilecekse En Başta veya Spor Blazer Ceket , gelir bu Ürünlerden Mevsimlik olarak kullanabilecegimiz şık Görüntü ve duruşu yapısı İle 140’s Yün karışımlı Blazer Ceket birinci tercih Olmalıdır. Blazer Tek Ceketimizin İçine Kombine edebilecegimiz Ecevit Mavisi Gömlek, alt kıyafetimiz ise Gri , Haki , Toprak Rengi , seçenekli Tek Pantalon güne iyi hazırlanmak için Guzel Kıyafet tercihi olacaktır.

Blazer Tek Ceketimizi Jeans Pantalon İle Güne Uydurabiliriz. Chino Spor Pantolonda 3. Tercihiniz olarak Gardorop unuzda yer alabilir. Plase Olarak diger Tercihimiz Kış aylarında, Flanel Tek Ceket, Kışlık Tek Ceket, Ekose Tek Ceket,Kareli Tek Ceket , seçimleri gayet Uygun olacaktır. Bütün Ceketlere Kullanabilirsiniz. Renkleri Altın Varaklı Arma, Gümüş Varaklı Arma , Tek Ceket Ürünümüzün Üstlerine . Flar, Atkı , Seçenekleri ile Canlandırabilirsiniz.

Blazer Ceket – Erkek Tek Ceket modelleri Pierre cassi  markasının uzman kadrosu ile sizlere farklı kombin ile sunulmaktadır.

Leave a comment