Beyaz Keten Gömlek

Beyaz keten gömlek

Yazın erkeklerin en çok tercih ettiği ürün keten gömlekketen pantolonpamuk gömlekpamuk pantolonketen takım elbise, bu ürünleri seçme sebebi en serin ve en kaliteli kumaş seçimidir, sıcak yaz aylarında erkek giyim aksesuar modası ve modelleri 2013 pierre cassi aksesuar trendinde büyüklükler konuşuluyor örnek olarak kravat modelleri, kol düğmesi, kravat iğnesi, yüzük, yeleke modelleri vb. dikkat çeken tarz ürünlerdir.

Beyaz keten gömlek yazın genç erkekler tarafından cesur vurgulardan, parlak küçük dokunuşlara yaz aylarında çok rahat olacak şekilde tasarlanan modellerimize toptan keten gömlekler arasında seçebilirsiniz. Bay keten gömleklerin renk skalası; Camel, haki, krem, pembe, siyah, mavi, lacivert, gri, renklerin hakim olduğu bir ilkbahar yaz günleri geçirmeye başladık.

Erkek keten beyaz gömlek modellerinde beden sıralaması S – M – L – XL – XXL – XXXL olarak üretilmiştir. Bu kesimlerin dışında özel olarak keten gömlek imalatı yapılmaktadır.

beyazketen gomlek klasik Beyaz Keten Gömlek toptan keten gomlek Beyaz Keten Gömlek tumblr mmivbyfmn11qhb7kho1 500 Beyaz Keten Gömlek

Comments are closed.