Bebek Takım elbise

ürünlerinde pierre cassi Erkek giyim markamız , , , , üretmektedir.

Bebek cildi insanın yapısı gereği yaşadığı bebeklik döneminden kaynaklanan ve dış etkilere karşı korumasız kalan bir anatomik yapıdır. Cilt bebeklik döneminde en savunmasız halini yaşar ve cildi kıyafetlerle korumanın önemi bu noktada devreye girer.

Bebek giyim ürünleri bebek cildinin özel hassasiyeti göz önünde bulundurularak yetişkin kıyafetlerinden farklı tasarlanmalı ve üretilmelidir. Bebek kıyafetlerinin içeriğinde yapay kimyasal boyalar yer almamalı ve kıyafetler pamuklu olmalıdır. Cilde temas eden bu kıyafetlerin pamuksu olması bebeğin cildindeki tahrişleri önleyecektir.

Bebekler için kolay giydirilip çıkarılan tulum kıyafetler anneler tarafından en çok tercih edilen kıyafet modelidir. Bebekler yetişkinlere göre her zaman daha fazla giydirilmeli ve giyim ürünleri sıklıkla yıkanmalıdır.

 

cocuktakim elbise modelleri gri Bebek Takım elbise erkekbebe takimelbise Bebek Takım elbise cocukgomlek Bebek Takım elbise cocuktakim elbiseler Bebek Takım elbise erkekbebetakimelbise2 Bebek Takım elbise cocuk duzgomlek Bebek Takım elbise erkekcocuk takimelbise modelleri Bebek Takım elbise 2013cocuk takimelbise Bebek Takım elbise 6 14 yas cocuktakimelbise Bebek Takım elbise

 

 

Comments are closed.